Třetí kolo pro Mahdalíkovou

Třetí kolo pro Mahdalíkovou
Uherské Hradiště Sport 17 / 04 / 2011

Ve třetím kole Slovácké sedmy se dařilo ženám, kterým se podařilo obsadit první tři místa. Ovšem jen Barbora Mahdalíková ze Sadů se může radovat z vítězství. Ta si totiž dokázala na své bodové konto připsat patnáct bodů.
Z vítězství se může radovat i František Gajdošík z Jarošova, který v telefonickém rozstřelu na tipovací otázku, kolik celkem padne branek v sedmi zápasech, které se aktuálně tipovaly ve třetím kole, odpověděl 21. Branek padlo celkem 22. Jeho soupeř Ladislav Lekeš tipoval 31.
15 Mahdalíková B. (Sady).
13 Kostková M. (UB).
12 Jančová P. (D. Němčí).
11 Zpěvák A. (Sady), Zemková M. (UB), Šurmánková A. (Jar.), Mikliš ml. M. (Těšov), Kyncl J. (SM), Kadlčíková V. (Popovice), Balaštík A. (Sady).
10 Kopeček K. (UB), Svoboda P. (M. Písek), Medek J. (Topolná), Javor J. (Vlčnov), Ježek Z. (Hluk), Borýsek Z. (UH), Kolařík R. (Sady), Šimek L. (Bánov), Pipal V. (Sady), Kozelek V. (Kněžpole), Slováčková M. (SM), Vaškových R. (Ořechov), Dvořáčková M. (Třebíč).
9 Brázdil Z. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Měrka M. (Jar.), Lekeš L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Hanáček P. (Jar.), Bělovská J. (Kněžpole), Štěpaník M. (Babice), Vlk V. (Jalubí), Mikulčíková Z. (Popovice), Dvouletý R. (Nedakonice), Weintrittová M. (Míkovice), Křůmal P. (Březolupy), Abrhámová M. (Mařatice), David T. (Sady).
8 Kret Š. (UO), Hubáček A. (Kunovice), Pongo Ĺ. (UH), Mazurková J. (UH), Hřib J. (Šumice), Pauřík A. (Kněžpole), Omelka J. (Bánov), Řihák M. (UB), Červenka J. (Tupesy), Křiklavová M. (Osvětimany), Kozelková A. (Kněžpole), Vacula L. (UB), Kučík I. (Jankovice), Hanák K. (Drslavice), Kovařík P. (Boršice), Schnürmacher F. (UB), Mařák I. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Kaňovský T. (Bílovice), Pavelka S. (Kudlovice), Janík M. (UO), Večeřa P. (UH), Kundera M. (SM), Podškubková H. (Vlčnov), Jančík M. (Jar.), Zapletalová M. (Vlčnov), Andrlík T. (Záhorovice), Schön M. (Mistřice), Nepraš P. (Jar.), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Šupka F. (Kun.), Blažek A. (Kun.), Krsička P. (Sušice), Rýc F. (Svárov), Skopal L. (Kudlovice), Kadlčík M. (Topolná), Schnürmacher F. (UB), Adamík O. (Huštěnovice), Remeš L. (Kněžpole), Dujka F. (Bílovice), Omelka M. (Bánov), Kozelek O. (Kněžpole), Zemek R. (UB), Střítecký M. (Huštěnovice).
7 Hladiš L. (Šumice), Botek F. (Kudlovice), Procházka J. (Tupesy), Ebner E. (SM), Ševčík J. (Veletiny), Trávníčková A. (Traplice), Fusek M. (SM), Jančová M. (D. Němčí), Kolaja A. (Svárov), Plundrák M. (M. Písek), Bukvald P. (SM), Bečica M. (Mařatice), Jelínek L. (UH), Bureš J. (Sady), Zajacová J. (Kudlovice).
6 Šašinka J. (Záhorovice), Ludvíček J. (Boršice), Gajdošík S. (UH), Fiala L. (UH), Kovařík L. (UO), Bukvald A. (SM), Pauřík J. (Kun.), Brož Z. (Jar.), Janůšek M. (UH), Michalcio Z. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Šumíček I. (Kudlovice), Blaha K. (Huštěnovice), Gášek J. (UH), Sucháň J. (Huštěnovice), Španiel O. (M. Písek), Šojdr F. (Šumice), Kozelek F. (Topolná), Mikliš st. M. (Těšov), Vávra J. (Tupesy), Thomayerová J. (UB), Srnec J. (UB), Salvet L. (Bojkovice), Svoboda L. (Podolí), Zichová L. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Slováček K. (UH), Kalina L. (UB), Vaculová L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Garžík K. (UH), Neděla J. (Popovice), Horká V. (Buchlovice), Pokorák V. (Ořechov), Schnürmacherová J. (UB), Zemek J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Bělovský Z. (Kněžpole), Krpal A. (Stříbrnice), Kovařík Z. (Sady), Kraváček B. (Kudlovice), Jahoda P. (Nivnice), Rozsypálek M. (Jar.), Macela M. (Mařatice), Hykl D. (Jar.), Pospíšil R. (Bílovice), Šurmánek M. (Jar.), Stehlík P. (UB), Salvet P. (Bojkovice), Hrubošová J. (Kněžpol.Bělovský M. (Kněžpole), Jančová Z. (D. Němčí), Boček D. (UH), Vacula P. (UB), Hoferek O. (Topolná), Mikulka L. (Topolná), Vacula P. (UB), Kaňovský M. (Bílovice), Remešová R. (Kněžpole), Bartoň P. (Buchlovice), Frola M. (Salaš), Pospíšil A. (Bílovice), Kučera M. (UH), Volčík V. (UH), Dvouletá R. (Nedakonice), Doležal T. (UH), e)
5 Křůmal F. (Březolupy), Schön J. (Mistřice), Měrková V. (Jar.), Šťasta J. (Huštěnovice), Měrka R. (Mařatice), Doležalová M. (UH), Stehlíková M. (UB), Skopalová A. (Kudlovice), Hruboš L. (Kněžpole), Burda L. (Knežpole).
4 Katrňák M. (Kudlovice).
3 Remeš V. (Kněžpole), Dobeš A. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Ševčík P. (UB), Rýc Z. (Svárov), Melichárek V. (Jar.), Mikulka T. (Topolná), Pravdová K. (Vlčnov), Holásek R. (UH).
2 Heja B. (Záhorovice).

Průběžné pořadí
29 Zpěvák A. (Sady), Medek J. (Topolná).
28 Kozelek O. (Kněžpole).
27 Gajdošík F. (Jar.), Lekeš L. (UB), Kolaja A. (Svárov), Kolařík R. (Sady), Kyncl J. (SM).
26 Mazurková J. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Javor J. (Vlčnov), Abrhámová M. (Mařatice).
25 Horký J. (Nedakonice), Mařák I. (UH), Vlk V. (Jalubí), Podškubková H. (Vlčnov), Weintrittová M. (Míkovice), Kostková M. (UB), Doležal T. (UH).
24 Šašinka J. (Záhorovice), Ebner E. (SM), Vacula L. (UB), Fusek M. (SM), Zemková M. (UB), Večeřa P. (UH), Nepraš P. (Jar.), Šupka F. (Kun.), Kadlčíková V. (Popovice), Boček D. (UH).
23 Kopeček K. (UB), Brož Z. (Jar.), Blaha K. (Huštěnovice), Schön J. (Mistřice), Bělovská J. (Kněžpole), Pavelka S. (Kudlovice), Janík M. (UO), Šurmánková A. (Jar.), Jelínek L. (UH), Pospíšil A. (Bílovice), Slováčková M. (SM), Schnürmacher F. (UB), Mikulka L. (Topolná), Hoferek O. (Topolná), Dvořáčková M. (Třebíč), Jančová P. (D. Němčí).
22 Hubáček A. (Kunovice), Kovařík L. (UO), Michalcio Z. (UH), Hřib J. (Šumice), Gášek J. (UH), Kozelek F. (Topolná), Srnec J. (UB), Borýsek Z. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Rozsypálek M. (Jar.), Doležalová M. (UH), Zajacová J. (Kudlovice), Kadlčík M. (Topolná), Omelka M. (Bánov).
21 Ševčík J. (Veletiny), Měrková V. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Neděla J. (Popovice), Kraváček B. (Kudlovice), Bečica M. (Mařatice), Křůmal P. (Březolupy), Šimek L. (Bánov), Vacula P. (UB), Vaškových R. (Ořechov), Adamík O. (Huštěnovice), Zemek R. (UB).
20 Pauřík J. (Kun.), Křůmal F. (Březolupy), Procházka J. (Tupesy), Salvet L. (Bojkovice), Červenka J. (Tupesy), Křiklavová M. (Osvětimany), Jančová M. (D. Němčí), Pokorák V. (Ořechov), Schnürmacherová J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Kaňovský T. (Bílovice), Kundera M. (SM), Šurmánek M. (Jar.), Andrlík T. (Záhorovice), Pipal V. (Sady), Mikliš ml. M. (Těšov), Stehlíková M. (UB), Kozelek V. (Kněžpole), Holásek R. (UH).
19 Janůšek M. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Sucháň J. (Huštěnovice), Mikliš st. M. (Těšov), Vávra J. (Tupesy), Křiklava Z. (Osvětimany), Kučík I. (Jankovice), Slováček K. (UH), Vaculová L. (UB), Ježek Z. (Hluk), Kovařík P. (Boršice), Horká V. (Buchlovice), Schnürmacher F. (UB), Plundrák M. (M. Písek), Bělovský Z. (Kněžpole), Krpal A. (Stříbrnice), Bukvald P. (SM), Hykl D. (Jar.), Pospíšil R. (Bílovice), Salvet P. (Bojkovice), Měrka R. (Mařatice), Blažek A. (Kun.), Krsička P. (Sušice), Skopal L. (Kudlovice), Remeš L. (Kněžpole), David T. (Sady), Mikulčíková Z. (Popovice).
18 Kret Š. (UO), Ludvíček J. (Boršice), Brázdil Z. (UH), Botek F. (Kudlovice), Šimík V. (Nedakonice), Štěpaník M. (Babice), Ševčík P. (UB), Dvouletý R. (Nedakonice), Jančík M. (Jar.), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Hrubošová J. (Kněžpole), Volčík V. (UH), Kaňovský M. (Bílovice), Dujka F. (Bílovice).
17 Hladiš L. (Šumice), Pongo Ĺ. (UH), Thomayerová J. (UB), Kozelková A. (Kněžpole), Hanák K. (Drslavice), Zemek J. (UB), Macela M. (Mařatice), Stehlík P. (UB), Zapletalová M. (Vlčnov), Hruboš L. (Kněžpole), Bělovský M. (Kněžpole), Hanáček P. (Jar.).
16 Šumíček I. (Kudlovice), Měrka M. (Jar.), Svoboda L. (Podolí), Remeš V. (Kněžpole), Rosík V. (Kudlovice), Katrňák M. (Kudlovice), Rýc Z. (Svárov), Rýc F. (Svárov), Mikulka T. (Topolná), Vacula P. (UB).
15 Fiala L. (UH), Zichová L. (UH), Kalina L. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Jahoda P. (Nivnice), Dvouletá R. (Nedakonice), Bartoň P. (Buchlovice), Remešová R. (Kněžpole), Jančová Z. (D. Němčí), Střítecký M. (Huštěnovice), Bureš J. (Sady), Mahdalíková B. (Sady).
14 Řihák M. (UB), Garžík K. (UH), Kovařík Z. (Sady), Kučera M. (UH).
13 Gajdošík S. (UH), Španiel O. (M. Písek), Dobeš A. (UH).
12 Bukvald A. (SM), Šťasta J. (Huštěnovice), Heja B. (Záhorovice), Pravdová K. (Vlčnov).
11 Melichárek V. (Jar.), Frola M. (Salaš), Kloček ml. K. (Traplice), Schön M. (Mistřice), Balaštík A. (Sady).
9 Škrášek P. (UH).
8 Blažková R. (UH), Vaškových M. (UH).
7 Trávníčková A. (Traplice).
6 Kieryk V. (Mařatice), Šojdr F. (Šumice).
5 Kaňovská M. (Bílovice), Páchová M. (Polešovice), Skopalová A. (Kudlovice), Burda L. (Knežpole).
4 Duda F. (Březolupy).
3 Hejda V. (SM), Buš V. (Kudlovice), Michalec R. (UH).
2 Slováček D. (Brno).
0 Máčala J. (Vážany).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 3. KOLA
1. 2:0   2. 1:1   3. 1:0   4. 2:3   5. 1:0   6. 1:7   7. 1:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace