Třetí kolo Slovácké sedmy

Třetí kolo Slovácké sedmy
Uherské Hradiště Sport 30 / 08 / 2012

Ve třetím pokračování Senzasport Slovácké sedmy se opět podařilo dvěma soutěžícím uhrát stejný počet bodů. O vítězi se opět rozhodne po telefonu. Vítězem prvního kola se stal Stanislav Synčák ze Šumic, který přesněji odpověděl na otázku, kolik diváků navštíví utkání Slovácka s Teplicemi. Jeho tip byl 4200, Antonín Kolaja mladší tipoval 4932. Diváků na stadion přišlo 4042.
13 R. Kolařík (Sady), J. Matulka (UH).
12 V. Kadlčíková (Popovice), J. Hrubošová (Kněžpole).
11 K. Garžík (UH), V. Šimík (Nedakonice), J. Omelka (Bánov), V. Remeš (Kněžpole).
10 L. Mikulka (Topolná), A. Pospíšil (Bílovice), Z. Horký (Nedakonice), I. Šumíček (Kudlovice), J. Zemek (UB), J. Bednařík (Míkovice), R. Kouřil (UH), M. Stuchlík (Topolná), F. Botek (Kudlovice), P. Gabriel (UH), R. Holásek (UH).
9 R. Pospíšil (Bílovice), D. Jurčík (UH), K. Kopeček (UB), Z. Brož (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice), I. Mařák (UH), M. Krsičková (Sušice).
8 Z. Mikulčíková (Popovice), J. Medek (Topolná), P. Bartoň (Buchlovice), D. Hykl (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice), Z. Borýsek (UH), P. Vanda (SM), J. Mazurková (UH), M. Schön (Mistřice), K. Slováček (UH), I. Kučík (Jankovice), P. Krsička (Sušice), V. Hubáček (Březolupy), Z. Brázdil (UH), F. Šupka (Kun.), L. Salvet (Bojkovice), R. Měrka (Mařatice), S. Gajdošík (UH), J. Nožička (Boršice u Bl.), P. Ševčík (UB), J. Pauřík (Kun.).
7 M. Plundrák (Mor. Písek), J. Ludvíček (Boršice), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Hyklová (Jar.), Z. Křiklava (Osvětimany), T. Mahdal (Bánov), M. Omelka (Bánov), L. Mařica (Sady), P. Habarta (Sady), M. Janůšek (UH), J. Bureš (Sady), J. Neděla (Popovice), F. Gajdošík (Tupesy), Z. Uherka (Kudlovice), A. Trávníčková (Traplice), V. Jančík (Jar.), T. Kaňovský (Bílovice), J. Brožová (Jar.), V. Měrková (Jar.), J. Koželuha (Zlechov), M. Kostková (UB), J. Hřib (Šumice), M. Rozsypálek (Jar.), A. Hubáček (Kun.), M. Abrhámová (Mařatice), P. Tomáštík (Záhorovice), M. Dufka (H.Němčí).
6 T. Doležal (UH), O. Adamík (Huštěnovice), M. Mikliš ml. (Těšov), Z. Kovařík (Sady), V. Rosík (Kudlovice), V. Pipal (Sady), Ľ. Pongo (UH), L. Hladiš (Šumice), Z. Michalcio (UH), J. Šašinka (Záhorovice), M. Měrka (Jar.), Z. Mahdalík (Korytná), A. Kolaja (Svárov), P. Večeřa (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), Š. Kret (D. Němčí), R. Svoboda (Sady), K. Blaha (Huštěnovice), A. Koudela (Bojkovice), F. Vaverka (Huštěnovice), L. Kovařík (UO), V. Pokorák (Ořechov), A. Krpal (Stříbrnice), J. Schön (Mistřice), J. Vávra (Tupesy), L. Zichová (UH), M. Mikliš st. (Těšov), M. Stojaspalová (D. Němčí), P. Salvet (Bojkovice), J. Mazůrek st. (Kun.), V. Hejda (SM).
5 V. Melichárek (Jar.), J. Srnec (UB), M. Kučera (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), I. Blahuš (Sady), M. Kundera (SM), P. Nepraš (Jar.), J. Surma (Sady), K. Šturma (Jar.), J. Bělovská (Kněžpole), J. Horký (Nedakonice), Z. Rýc (Svárov), F. Kozelek (Topolná), L. Kalina (UB), F. Rýc (Svárov), M. Vlachynský (Sady), A. Pauřík (Kněžpole), M. Kovařík (Sady), M. Kaňovský (Bílovice), J. Šabršula (Záhorovice), M. Bělovský (Kněžpole), J. Schneider (UH).
4 M. Vaškových (UH), M. Zapletalová (Vlčnov).
3 A. Blažek (Kun.), B. Kraváček (Kudlovice), M. Doležalová (UH), K. Silná (Jankovice), M. Prokeš (SM), M. Kadlčík (Topolná), O. Hlavinka (Jar.), M. Řihák (UB).
2 L. Němeček (Kudlovice), M. Macela (Mařatice), J. Janíček (Bojkovice), A. Kolaja ml. (Svárov), A. Bánovský (Kněžpole), S. Synčák (Šumice).
1 D. Slováček (Brno).

Průběžné výsledky
25 L. Mikulka (Topolná), J. Hrubošová (Kněžpole).
24 J. Zemek (UB), M. Schön (Mistřice), I. Šumíček (Kudlovice), F. Gajdošík (Tupesy).
23 P. Tomáštík (Záhorovice), M. Zapletal (Kudlovice), Z. Horký (Nedakonice).
22 V. Kadlčíková (Popovice), P. Krsička (Sušice), R. Kolařík (Sady), I. Mařák (UH), J. Omelka (Bánov), Z. Brož (Jar.).
21 M. Mikliš st. (Těšov), J. Bělovská (Kněžpole), V. Šimík (Nedakonice), M. Krsičková (Sušice), T. Kaňovský (Bílovice).
20 F. Kozelek (Topolná), P. Ševčík (UB), P. Bartoň (Buchlovice), M. Vlachynský (Sady), J. Medek (Topolná), D. Jurčík (UH), M. Kučera (UH), R. Pospíšil (Bílovice), L. Kalina (UB), V. Pipal (Sady), V. Remeš (Kněžpole).
19 O. Adamík (Huštěnovice), Z. Borýsek (UH), P. Nepraš (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), M. Omelka (Bánov), R. Holásek (UH), Z. Rýc (Svárov), M. Abrhámová (Mařatice), K. Garžík (UH).
18 F. Vaverka (Huštěnovice), Z. Mahdalík (Korytná), P. Vanda (SM), I. Kučík (Jankovice), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Neděla (Popovice), A. Pospíšil (Bílovice), J. Matulka (UH), R. Svoboda (Sady), R. Kouřil (UH), A. Hubáček (Kun.), A. Blažek (Kun.), F. Botek (Kudlovice), D. Hykl (Jar.), J. Vávra (Tupesy).
17 Z. Kovařík (Sady), J. Bureš (Sady), T. Doležal (UH), M. Weintrittová (Míkovice), P. Salvet (Bojkovice), F. Šupka (Kun.), Š. Kret (D. Němčí), R. Měrka (Mařatice), A. Pauřík (Kněžpole), S. Synčák (Šumice), J. Schön (Mistřice), M. Kovařík (Sady), L. Hladiš (Šumice), V. Jančík (Jar.), L. Zichová (UH), T. Mahdal (Bánov), A. Kolaja ml. (Svárov), L. Kovařík (UO), J. Bednařík (Míkovice).
16 M. Kaňovský (Bílovice), P. Gabriel (UH), P. Večeřa (UH), M. Mikliš ml. (Těšov), Z. Michalcio (UH), V. Hejda (SM), J. Brožová (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole), A. Koudela (Bojkovice), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Janůšek (UH), Ľ. Pongo (UH), K. Kopeček (UB), M. Kostková (UB), K. Blaha (Huštěnovice), J. Šašinka (Záhorovice), K. Slováček (UH).
15 Z. Mikulčíková (Popovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), Z. Křiklava (Osvětimany), J. Hřib (Šumice), J. Nožička (Boršice u Bl.), V. Měrková (Jar.), M. Plundrák (Mor. Písek).
14 M. Stuchlík (Topolná), J. Schneider (UH), J. Mazurková (UH), M. Bělovský (Kněžpole).
13 J. Ludvíček (Boršice), Z. Brázdil (UH), L. Salvet (Bojkovice), M. Macela (Mařatice), S. Gajdošík (UH), P. Habarta (Sady), D. Slováček (Brno), O. Hlavinka (Jar.), M. Rozsypálek (Jar.), J. Pauřík (Kun.), A. Kolaja (Svárov), M. Měrka (Jar.), V. Pokorák (Ořechov).
12 M. Kadlčík (Topolná), J. Horký (Nedakonice), V. Hubáček (Březolupy), M. Dufka (H.Němčí), V. Melichárek (Jar.), Z. Uherka (Kudlovice), M. Stojaspalová (D. Němčí), V. Volčík (UH).
11 K. Silná (Jankovice), A. Bánovský (Kněžpole), M. Doležalová (UH), M. Kundera (SM), J. Kalus (UH), J. Janíček (Bojkovice).
10 M. Řihák (UB).
9 M. Zapletalová (Vlčnov), I. Blahuš (Sady), A. Krpal (Stříbrnice), F. Rýc (Svárov), L. Mařica (Sady), J. Šabršula (Záhorovice).
8 K. Šturma (Jar.), L. Němeček (Kudlovice), J. Surma (Sady), P. Bachůrek (Těšov).
7 J. Srnec (UB), A. Zpěvák (Sady), M. Hyklová (Jar.), J. Koželuha (Zlechov).
6 M. Vaškových (UH), V. Rosík (Kudlovice), M. Prokeš (SM), M. Křůmalová (Březolupy), F. Křůmal (Březolupy), B. Kraváček (Kudlovice).
5 R. Lux (UB), M. Bečica (Mařatice).
4 M. Vavřiník (Sady), K. Blaha ml. (Huštěnovice).
3 Z. Ambroz (Bojkovice), J. Mrázek (Pašovice), P. Křůmal (Březolupy).
2 V. Horká (Buchlovice), Z. Tomešek (Velká n/V.).
1 R. Tarcalová (UH), T. Mikulka (Topolná).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 3. KOLA
1. 2:1  2. 2:0  3. 0:5  4. 2:4  5. 2:2  6. 3:2  7.8:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace