Třetím vítězem brodský Lekeš

Třetím vítězem brodský Lekeš
Slovácko Sport 19 / 04 / 2010

Slovácká sedma třetí kolo

Ve třetím kole Slovácké sedmy přálo nejvíce štěstí brodskému Ladislavu Lekešovi. Ten se stal se ziskem dvanácti bodů vítězem tohoto kola. Zároveň se také probojoval na první místo průběžného pořadí.
12 Lekeš L. (UB).
11 Blaha K. (Huštěnovice), Mazurková J. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Jelínek L. (UH), Kučera M. (UH).
10 Pauřík A. (Kněžpole), Ševčík J. (Veletiny), Remeš V. (Kněžpole), Kršek Z. (Jalubí), Kadlčík M. (Popovice).
9 Pauřík J. (Kun.), Thomayerová J. (UB), Medek J. (Topolná), Maroňák V. (UH), Prokeš M. (SM), Hykl D. (Jar.), Schön M. (Mistřice), Šupka F. (Kun.), Kirchner M. (Kun.), Mikulka L. (Topolná), Hoferek O. (Topolná).
8 Zajíc Z. (Březolupy), Šašinka J. (Záhorovice), Kopeček K. (UB), Beneš F. (ONV), Brož Z. (Jar.), Procházka J. (Tupesy), Gášek J. (UH), Červenka J. (Tupesy), Kundera M. (SM), Rýc Z. (Svárov), Doležal T. (UH), Rozsypálek Z. (Mistřice), Hladník D. (Bělá n/Svit.), Krsička P. (Sušice), Mikulka T. (Topolná), Stehlíková M. (UB), Jančová P. (Dol. Němčí), Kozelková M. (Kněžpole).
7 Kostková M. (Kroměříž), Kovařík L. (UO), Svoboda P. (Mor. Písek), Hamrlík F. (UH), Borák Z. (Polichno), Křiklavová M. (Osvětimany), Trávníčková A. (Traplice), Vacula L. (UB), Vaculová L. (UB), Tomáštík P. (Záhorovice), Podškubka L. (Vlčnov), Weintrittová M. (Míkovice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Pipal V. (Sady), Dvouletá R. (Nedakonice), Michalec R. (UH), Kyncl J. (SM), Dohnal T. (Topolná), Krsičková M. (Sušice), Janošek T. (Kudlovice), Gajdošík P. (Topolná), Tomáštík J. (Záhorovice), Kozelek O. (Kněžpole).
6 Křůmal P. (Březolupy), Mazůrek J. (Boršice), Berec L. (Bystřice p/L), Omelka J. (Bánov), Javor J. (Vlčnov), Kalina L. (UB), Hůsek F. (UO), Dobeš A. (UH), Schnürmacher F. (UB), Schnürmacherová J. (UB), Zemek J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Bukvald P. (SM), Buš V. (Kudlovice), Brzica P. (Boršice), Večeřa P. (UH), Melichárek V. (Jar.), Folwarczná m. (UH), Kozelek V. (Kněžpole), Vacula P. (UB), Remeš L. (Kněžpole), Janošková A. (Kudlovice), Jančová Z. (Dol. Němčí), Bělovský M. (Kněžpole).
5 Hubáček A. (Kun.), Fiala L. (UH), Brázdil Z. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Hřib J. (Šumice), Gajdošík F. (Jar.), Schön J. (Mistřice), Kozelek F. (Topolná), Koudela A. (Bojkovice), Křiklava Z. (Osvětimany), Hanák K. (Drslavice), Slováček K. (UH), Borýsek Z. (UH), Plundrák M. (Mor. Písek), Rachůnek P. (Havřice), Krpal A. (Stříbrnice), Janík M. (UO), Holásek R. (UH), Šťasta J. (Huštěnovice), Ševčík P. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Macela M. (Mařatice), Zach C. (Boršice), Nepraš P. (Jar.), Balačová J. (Kudlovice), Šurmánková A. (Jar.), Rýc F. (Svárov), Abrhámová M. (UH), Vacula P. (UB), Čaňo P. (Březová).
4 Pongo Ľ. (UH), Botek F. (Kudlovice), Šimík V. (Nedakonice), Měrka M. (Jar.), Mikulec F. (UH), Srnec J. (UB), Salvet L. (Bojkovice), Šilhavík J. (UH), Mařák I. (UH), Zelinka P. (Dol. Němčí), Bělovský Z. (Kněžpole), Kraváček B. (Kudlovice), Pospíšil R. (Bílovice), Jančík M. (Jar.), Bureš J. (Sady), Pospíšil A. (Bílovice), Sklenka D. (Ořechov), Mrkůs J. (Medlovice), Dvořáčková M. (Třebíč).
3 Hladiš L. (Šumice), Gajdošík S. (UH), Bukvald A. (SM), Janůšek M. (UH), Michalcio Z. (UH), Mahdalík Z. (Korytná), Měrková V. (Jar.), Zichová L. (UH), Janošek A. (Kudlovice), Piňos F. (Hluk), Fusek M. (SM), Rosík V. (Kudlovice), Garžík K. (UH), Ježek Z. (Hluk), Vojtek M. (SM), Horký J. (Nedakonice), Jančová M. (Dol. Němčí), Kolaja A. (Svárov), Lukš K. (SM), Štěpaník M. (Babice), Pavelka S. (Kudlovice), Šurmánek M. (Jar.), Slováček D. (Brno), Hrubošová J. (Kněžpole), Škrášek P. (UH), Bartoň P. (Buchlovice), Kaňovský M. (Bílovice), Schnürmacher F. (UB), Adamík O. (Huštěnovice), Vaškových M. (UH), Březina T. (Ořechov), Janošek P. (Kudlovice), Tomešek Z. (Velká n/V), Janečková M. (Tupesy).
2 Kret Š. (UO), Ludvíček J. (Boršice), Grebeníček J. (ONV), Křůmal F. (Březolupy), Svoboda L. (Podolí), Kučík I. (Jankovice), Bánovský A. (Kněžpole), Dvouletý R. (Nedakonice), Stehlík P. (UB), Volčík V. (UH), Slováčková M. (SM), Máčala J. (Vážany).

Průběžné pořadí
28 Lekeš L. (UB).
27 Ševčík J. (Veletiny), Jelínek L. (UH), Rozsypálek Z. (Mistřice).
26 Prokeš M. (SM), Pokorák V. (Ořechov), Kadlčík M. (Popovice), Remeš L. (Kněžpole).
25 Mazůrek J. (Boršice), Kopeček K. (UB), Botek F. (Kudlovice), Blaha K. (Huštěnovice), Podškubka L. (Vlčnov), Kršek Z. (Jalubí), Šupka F. (Kun.), Janošek T. (Kudlovice).
24 Pauřík A. (Kněžpole), Maroňák V. (UH), Michalec R. (UH).
23 Hubáček A. (Kun.), Gášek J. (UH), Rýc Z. (Svárov), Jančík M. (Jar.), Melichárek V. (Jar.), Kučera M. (UH), Hoferek O. (Topolná).
22 Medek J. (Topolná), Křiklavová M. (Osvětimany), Remeš V. (Kněžpole), Janošek A. (Kudlovice), Večeřa P. (UH), Krsička P. (Sušice), Mikulka T. (Topolná), Mikulka L. (Topolná), Tomáštík J. (Záhorovice).
21 Berec L. (Bystřice p/L), Pauřík J. (Kun.), Mazurková J. (UH), Hřib J. (Šumice), Kozelek F. (Topolná), Šilhavík J. (UH), Rachůnek P. (Havřice), Kirchner M. (Kun.), Bartoň P. (Buchlovice), Dohnal T. (Topolná), Gajdošík P. (Topolná), Jančová Z. (Dol. Němčí).
20 Šašinka J. (Záhorovice), Gajdošík S. (UH), Mikulec F. (UH), Omelka J. (Bánov), Vaculová L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Borýsek Z. (UH), Zemek J. (UB), Kovařík Z. (Sady), Holásek R. (UH), Hykl D. (Jar.), Nepraš P. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Pipal V. (Sady), Dvouletá R. (Nedakonice), Kyncl J. (SM), Folwarczná m. (UH), Stehlíková M. (UB), Janošková A. (Kudlovice), Jančová P. (Dol. Němčí), Kozelek O. (Kněžpole).
19 Kovařík L. (UO), Brož Z. (Jar.), Janůšek M. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Schön J. (Mistřice), Thomayerová J. (UB), Javor J. (Vlčnov), Červenka J. (Tupesy), Kalina L. (UB), Jančová M. (Dol. Němčí), Tomáštík P. (Záhorovice), Kolaja A. (Svárov), Krpal A. (Stříbrnice), Buš V. (Kudlovice), Šťasta J. (Huštěnovice), Weintrittová M. (Míkovice), Doležal T. (UH), Hladník D. (Bělá n/Svit.), Pospíšil A. (Bílovice), Krsičková M. (Sušice), Janečková M. (Tupesy).
18 Mahdalík Z. (Korytná), Ježek Z. (Hluk), Schnürmacher F. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Kundera M. (SM), Sklenka D. (Ořechov).
17 Ludvíček J. (Boršice), Beneš F. (ONV), Měrka M. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Koudela A. (Bojkovice), Vacula L. (UB), Schnürmacherová J. (UB), Plundrák M. (Mor. Písek), Stehlík P. (UB), Schön M. (Mistřice), Kozelek V. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč), Bělovský M. (Kněžpole).
16 Zajíc Z. (Březolupy), Hladiš L. (Šumice), Fiala L. (UH), Michalcio Z. (UH), Procházka J. (Tupesy), Svoboda P. (Mor. Písek), Srnec J. (UB), Borák Z. (Polichno), Janík M. (UO), Rozsypálek M. (Jar.), Zach C. (Boršice), Pospíšil R. (Bílovice), Balačová J. (Kudlovice), Rýc F. (Svárov), Vacula P. (UB), Janošek P. (Kudlovice), Kozelková M. (Kněžpole).
15 Brázdil Z. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Slováček K. (UH), Mařák I. (UH), Bělovský Z. (Kněžpole), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Slováčková M. (SM), Abrhámová M. (UH), Vacula P. (UB).
14 Kostková M. (Kroměříž), Pongo Ľ. (UH), Salvet L. (Bojkovice), Hůsek F. (UO), Bělovská J. (Kněžpole), Macela M. (Mařatice), Brzica P. (Boršice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Šurmánková A. (Jar.), Škrášek P. (UH), Volčík V. (UH), Tomešek Z. (Velká n/V).
13 Kret Š. (UO), Šumíček I. (Kudlovice), Zichová L. (UH), Rosík V. (Kudlovice), Lukš K. (SM), Pavelka S. (Kudlovice), Bureš J. (Sady), Kaňovský M. (Bílovice).
12 Grebeníček J. (ONV), Křůmal F. (Březolupy), Svoboda L. (Podolí), Trávníčková A. (Traplice), Kučík I. (Jankovice), Garžík K. (UH), Zelinka P. (Dol. Němčí), Štěpaník M. (Babice), Slováček D. (Brno), Schnürmacher F. (UB), Mrkůs J. (Medlovice), Čaňo P. (Březová).
11 Hanák K. (Drslavice), Fusek M. (SM), Dobeš A. (UH), Šurmánek M. (Jar.).
10 Křůmal P. (Březolupy), Kraváček B. (Kudlovice), Dvouletý R. (Nedakonice).
9 Hamrlík F. (UH), Adamík O. (Huštěnovice).
8 Haluza M. (Těšov), Vaškových M. (UH).
7 Strapina M. (Bílovice), Máčala J. (Vážany), Březina T. (Ořechov).
6 Bukvald A. (SM), Piňos F. (Hluk).
5 Trávníček V. (Nedakonice).
4 Šimík V. (Nedakonice).
3 Vojtek M. (SM).

SPRÁVNÉ TIPY 3. KOLA
1. 1:1    2. 2:2   3. 0:1   4. 2:1   5. 0:0   6. 3:0   7. 0:3  

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace