Tři body pečetil Klvaňa

Boršice Sport 31 / 03 / 2014

Boršice - Vigantice 2:0 (1:0)
 Začátek zápasu provázela rozháraná a neurovnaná hra plná nepřesností z obou stran. Po deseti minutách se hosté dostali třikrát k vážnějšímu ohrožení boršické branky. Pak se začali osmělovat i domácí a v 18. min. po Kuzmově ideální přihrávce prostřelil gólmana Slováka Šustr. V závěru poločasu ještě mohl skóre navýšit D. Klvaňa, který dostal pěknou přihrávku Šustra. Po přestávce se hrálo většinou mezi šestnáctkami, ze strany domácích spálili velké příležitosti Kuzma a Ohnutek. V 88. min. hostující obrana faulovala pronikajícího Šustra a nařízenou penaltu proměnil D. Klvaňa. Rozhodčí Poláček, 280 diváků
Boršice: Remeš - Malý, Valenta, Klvaňa T., Hromada, Konrád, M. Dufek, Kuzma, Šustr, D. Klvaňa, Brázdil. Střídali: Ohnutek, Vlk, Brzica A.

Morkovice - Spytihněv 2:3, Chropyně - Fryšták 2:2 (0:1), Vel. Karlovice - Vizovice 2:0, Luhačovice - Rožnov p/R. 2:2 (1:0), Bystřice p/H. - Holešov 2:2 (0:1), Provodov - Kateřinice 5:2 (2:2