Tři body tentokrát se štěstím

Boršice Sport 22 / 05 / 2014

Boršice - Morkovice 2:1 (1:1)
Hosté svého soupeře v první půli překvapili aktivní hrou ve středu pole a v první dvacetiminutovce Huška dvakrát nebezpečně pálil a nechal vyniknout domácího brankáře Remeše. Boršickým se hra nedařila a ve 25. min. inkasovali branku z kopačky Posoldy, který přesně trefil míč z voleje. Po půlhodině se domácí probudili a nejdříve M. Dufek prověřil v bráně hostí Vrbu a ve 38. min. už bylo vyrovnáno, když na centrovaný míč si nejvýše naskočil Slaný. V závěru první půle se na Remeše řítil Oplt, ale toho v poslední chvíli zastavil Hromada. Oplt měl i po krátké přestávce velkou šanci, ale Remeš byl na místě. Na druhé straně se ve slibné střelecké pozici ocitl Šustr, úspěšný však nebyl, ale vše si vynahradil v 68. min., kdy po „jankovické“ spolupráci s Brázdilem dal vedoucí branku. Hosté se nevzdávali a z trestného kopu nebezpečně mířil Gröpl, Remeš ale musel předvést něco ze svého brankářského umění. Domácí golman byl nejlepším hráčem Boršic a v samém závěru musel likvidovat nebezpečnou střelu Posoldy. Domácí tentokrát svým výkonem zůstali za očekáváním a při lepší koncovce si hosté mohli odvézt i tři body. Rozhodčí Schürmacher, 300 diváků
Boršice: Remeš - Hromada, T. Klvaňa, Valenta, Malý, Ohnutek, Kuzma, M. Dufek, Šustr, Slaný, Brázdil. Střídali: Konrád, Valko
Vigantice - Chropyně 2:3, Kateřinice - Vizovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Holešov - Rožnov p/R. 4:0 (1:0), Spytihněv - Luhačovice 4:2 (0:2), Bystřice p/H. - Vel.Karlovice 0:4 (0:1), Provodov - Fryšták 1:2 (1:2)