Tři body trefil Konrád v poslední minutě

Boršice Sport 15 / 05 / 2014

Fryšták - Boršice 1:2 (0:1)
 První půle byla v poli vyrovnaná, ale hosté byli odvážnější ve hře dopředu, domácím se nedařila kombinace a jejich akce končily na hranici šestnáctky. Do vedení šli hosté v 15. min., kdy míč po trestném kopu neudržel brankář Mikel a dobíhající M. Dufek skóroval. Boršičtí v dalším průběhu trefili tyč a měli dvě dobré šance na zvýšení náskoku. Domácí se do vážnějšího ohrožení dostali pouze jednou, ale T. Křenek mířil vedle. Po přestávce se domácí zvedli a byli útočnější a v 67. min. z trestného kopu vyrovnal Bednařík. V závěru se štěstí přiklonilo na stranu hostí, kteří v závěrečné minutě dali vítěznou branku Konrádem.
Boršice: Remeš - Malý, Konrád, Slaný, Šustr, Dufek M., Kuzma, Brázdil, Ohnutek, Klvaňa T., Hromada. Střídali: Brzica,
Vel. Karlovice - Provodov 2:1 (0:0), Luhačovice - Bystřice p/H.  0:2 (0:0), Rožnov p/R. - Spytihněv 3:3 (1:0), Vizovice - Holešov 4:2 (2:1), Chropyně - Kateřinice 3:1 (2:0), Morkovice - Vigantice3:1  (2:0)