Tři body trefil Libor Kadlček

Slovácko Sport 31 / 05 / 2018

Dolní Němčí - Koryčany 2:1 (1:1)
Tabulkoví sousedé sehráli vyrovnaný první poločas, v němž šli domácí do vedení ve 41. minutě zásluhou Pavla Krchňáčka. Dvě minuty po vedoucím gólu domácích bylo vyrovnáno. Rozhodující tříbodovou trefu si nechal do druhé půle domácí Kadlček. Branky: Krchňáček P., Kadlček.
Skaštice - Osvětimany 2:1 (1:0)
V tomto zápase měli domácí výborný vstup do utkání a Osvětimanští tak museli od šesté minuty dotahovat ztrátu jednoho gólu. Domácí po přestávce přidali zásluhou dvougólového Zdeňka Konečníka pojistku a Osvětimanům se podařilo snížit až v 87. minutě, což bylo pro bodově naděje příliš pozdě. Branka: Křemeček.
Ořechov - Žalkovice 1:2 (0:2)
Ořechov v tomto zápase neodehrál dobrý první poločas, z čehož rezultovalo poločasové skóre 0:2. Po změně stran diváci čekali na branku až do 87. minuty, kdy závěr zdramatizoval gólem ořechovský kapitán Roman Trlida. Vyrovnat se však nakonec Ořechovu nepodařilo a hosté tak brali další tři body. Branka: Trlida.
Nivnice - Buchlovice 4:0 (4:0)
V neděli Nivnice přivítala Buchlovice, kterým scházel na trávníku hrající trenér Křiva. Domácí hráči svého soupeře v prvním poločase jasně přehrávali a také dokázali dávat góly. Svou převahu přetavili Nivničtí během pětačtyřiceti minut ve čtyři branky a bylo rozhodnuto. Po změně stran docházely v horkém počasí oběma celkům postupně síly a žádná další branka již nepadla. Branky: Velecký J. 2, Velecký V., Josefík.
Nedachlebice - Bojkovice 2:1 (1:1)
Hosté šli po půlhodině hry do vedení, když se trefil Dolina. Nedachlebice se však dokázaly z nepříznivého skóre rychle otřepat a za další dvě minuty už to bylo zase nerozhodně. Ve druhém poločase byly k vidění šance na obou stranách, vítěznou trefu nakonec obstaral patnáct minut před koncem nedachlebický Šuranský. Jedinou kaňkou na vítězství domácích tak může být červená karta pro Piskláka, v 87. minutě. Branky: Hančík, Šuranský - Dolina.
Fryšták - Napajedla 2:1 PK (1:1), V. Otrokovice B - Jaroslavice 2:0 (0:0)