Tři body trefila Janků

Uherské Hradiště Sport 24 / 09 / 2014

Jediný gól, o který se postarala Kristýna Janků, rozhodl o vítězství prvoligových fotbalistek 1.FC Slovácko v Pardubicích.
Pardubice - SLOVÁCKO 0:1
Východočešky vsadily na úpornou obranu, která elimonovala útočné snahy soupeřek. Převaha Slovácka byla až na výjimky platonická a když už Strnadová poslala míč do sítě, radost jí překazil ofsajd. Po obrátce překvapivě zabraly domácí  hráčky a od pohromy Slovácko uchránila jen skvělá Bednaříková. To už byl signál k budíčku, po kterém přišel i jediný gól zápasu. V 73. minutě Janků po rohovém kopu Sedlačíkové nadvakrát propálila hradbu těl.  Branka: Janků. Poločas 0:0
SLOVÁCKO: Bednaříková - Lysáková (80. Březinová), Gudgeon, Polášková, Chlumová - Strnadová, Massey, Janků - Strožová (87. Horáčková), Skupinová (89. Kubicová), Sedlačíková.