Tři body z Ostravy

Sport 17 / 04 / 2012

Po domácí porážce od HFK Olomouc si béčko Slovácka spravilo chuť na severu Moravy. Ze hřiště béčka Baníku si odvezlo všechny tři body. Dvěma brankami se blýskl Ondica a Melichárek chytil penaltu.
Ostrava B - 1.FC Slovácko B 1:3 (1:1)
V první půli byli domácí hodně nepříjemným soupeřem, Slovácko nedokázalo vepředu udržet míč, a tak obrana byla pod neustálým tlakem. Po půl hodině hry zahrávali domácí penaltu, kterou ale gólman Melichárek vyrazil. Ovšem za pět minut domácí proměnili standardku, kterou ještě lehce tečoval Čtvrtníček. Do poločasu se podařilo vyrovnat Ondicovi.
Po změně stran už ale béčko Slovácka jasně dominovalo, v 68. minutě po přihrávce Kolínka strhl vedení na stranu hostů Ondica. V 73. minutě korunoval dobrý výkon Slovácka Čtvrtníček, když zvyšoval na 1:3 a to ještě neproměnil efektní nůžky, po kterých míč skončil na břevně domácí branky.
V neděli od 10.15 se v Kunovicích představí béčko Sigmy Olomouc.
Branky: Ondica 2, Čtvrtníček
Slovácko B: Melichárek - Kubáň, Kolínek, Košút, Palko - Ondica (84. Malý), Svízela, Franta (19. Mikulica), Jeleček (89. Nečes) - Čtvrtníček, Lukáš.