Tři body za pohodovou výhru

Kunovice Sport 27 / 05 / 2015

Záloha prvoligového Slovácka si v předposledním domácím zápase sezony proti Orlové vypracovala spoustu šancí, ale proměnit dokázala jenom tři. A to se gólman Slovácka Semanko v brance ani nestačil během zápasu zapotit.
1.FC Slovácko B - Orlová 3:0 (2:0)
Už od začátku utkání bylo jasné, kdo bude tahat za delší a kdo za kratší konec. Už ve 12. minutě rozvlnil síť hostující brány Civič. V následujících minutách domácí hráči několikrát zahrozili, ale ujala se až akce ze 30. minuty, kdy po akci Civiče zakončil Sadílek 2:0. Po změně stran se sice trefil Galuška, ale branka pro ofsajd nebyla uznána. Následně Jeleček orazítkoval tyč. Třetí branku Slovácka přidal v 70. minutě Zajíc, který pláchnul obraně, překonal vyběhnuvšího gólmana a poslal míč do prázdné brány.
Branky: Civič, Sadílek, Zajíc
Slovácko B: Semanko - Prajza, Mezlík, Holek, Jeleček (82. Petrucha), Sadílek, Michna (77. Groulík), Galuška, Havlík, Civič (85. Machač), Zajíc.