Tři body za průměrný výkon

Boršice Sport 16 / 10 / 2013

Boršice - Chropyně 2:0 (2:0)
Domácím stačil v první půli pouze průměrný výkon k tomu, aby si vytvořili slibný dvoubrankový náskok. Do vedení šli ve 14. min. D. Klvaňou, který z malého vápna zužitkoval centr Šustra. Další šanci ke skórování měl Zelinka, ale průnik do šestnáctky zakončil jen nepřesným bodlem. Na druhé straně tečovaná střela Buksy skončila na břevně Remešovy branky. Klid do vlastních řad přinesla až 43. minuta, ve které po několika centrovaných míčích z jedné i druhé strany se technickou střelou prezentoval Zach a zvýšil na 2:0. Ve druhé půli byli aktivnější hosté, domácí přenechali iniciativu soupeři a ten se dostával do několika šancí, ale v koncovce neměl štěstí; Kutňák trefil břevno a Panáček mířil do tyče, v dalších šancích hostům chyběl důraz při zakončení. Rozhodčí Šumšal, 200 diváků.
Boršice: Remeš - Hromada, Horák, Martinec, Zelinka, Zach, Ohnutek, Dufek, Šustr, Klvaňa D., Konrád. Střídali: Činčala, Mušálek, Náplava
Provodov - Morkovice 2:0 (1:0), Bystřice p/H. - Fryšták 2:1 (1:0), Spytihněv - Holešov  1:0 (0:0), Kateřinice - Rožnov p/R. 3:0 (1:0), Vigantice - Vizovice 2:0 (2:0), Luhačovice - Vel. Karlovice 4:0