Tři body zařídila Zálešáková

Uherský Brod Sport 01 / 09 / 2015

Fotbalistky ČSK Uherský Brod vykročily do sezony pravou nohou. V bitvě dvou exdivizních týmů zvítězily na půdě Brumova 3:2, když tři body trefila v 88. minutě šestnáctiletá Soňa Zálešáková.
Brumov - UH. BROD 2:3
Broďanky měly start z říše snů. Už ve 14. minutě zvyšovala Florešová na 2:0 a domácí hráčky byly jako opařené. Jenže do přestávky po rohovém kopu snížily a z pokutového kopu v 70. minutě srovnaly krok. Když už se zdálo, že  zápas skončí dělbou bodů, trefila se do černého Zálešáková. „Výhra je dílem celého týmu, holky hrály až do konce a sklízely sladké ovoce. Nesmíme ale usnout na vavřínech,“ říká Petr Zpěvák, sekretář žen ČSK Uh. Brod.
Klub totiž v létě přišel o Dufkovou s Psotkovou, které zamířily do Nových Zámků, a ještě dva dny před startem soutěže neměl brankářku. Trn z paty Brodu nakonec vytrhla Marcela Kočendová z Boršic, která před časem chytala za mládežnické výběry 1.FC Slovácko. Branky: M. Kučerová, Florešová, Zálešáková. Poločas 1:2.