Třinácté kolo: Pět vítězů

Třinácté kolo: Pět vítězů
Slovácko Sport 02 / 11 / 2009

Slovácká sedma

13 Kyncl J. (SM), Pauřík J. (Kun.), Mazurková J. (UH), Maroňák V. (UH), Kostková M. (Kroměříž).
11 Hubáček A. (Kun.), Gajdošík F. (Jar.), Janošek A. (Kudlovice), Ševčík P. (UB).
10 Šašinka J. (Záhorovice), Grebeníček J. (O.N. Ves), Svoboda L. (Podolí), Vacula L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Kaňovský T. (Bílovice), Hykl D. (Jar.), Jelínek L. (UH), Šupka F. (Kun.), Bělovský M. (Kněžpole).
9 Kovařík L. (UO), Lysoněk F. (Jar.), Měrka M. (Jar.), Kalina L. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Pospíšil R. (Bílovice), Šurmánková A. (Jar.), Doležal T. (UH), Kirchner M. (Kun.), Vaškových L. (UH).
8 Berec L. (Bystřice p/L.), Pongo Ľ. (UH), Botek F. (Kudlovice), Svoboda P. (Mor. Písek), Pauřík A. (Kněžpole), Ševčík J. (Veletiny), Javor J. (Vlčnov), Šťasta J. (Huštěnovice), Šurmánek M. (Jar.), Měrka R. (Mařatice), Krsička P. (Sušice), Stehlíková M. (UB), Kozelek V. (Kněžpole), Slováčková M. (SM), Vacula P. (UB), Brhel M. (SM), Remeš L. (Kněžpole), Fiala T. (UH).
7 Ludvíček J. (Boršice), Janůšek M. (UH), Šimík V. (Kostelany n/M.), Schön J. (Mistřice), Kozelek F. (Topolná), Mikulec F. (UH), Salvet L. (Bojkovice), Remeš V. (Kněžpole), Piňos F. (Hluk), Rosík V. (Kudlovice), Lukš K. (SM), Pavlíček P. (Újezdec), Krpal A. (Stříbrnice), Pavelka S. (Kudlovice), Večeřa P. (UH), Kundera M. (SM), Hrubošová J. (Kněžpole), Bartoň P. (Buchlovice), Dohnal T. (Topolná), Krsičková M. (Sušice).
6 Brázdil Z. (UH), Brož Z. (Jar.), Michalcio Z. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Křiklavová M. (Osvětimany), Zichová L. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Lekeš L. (UB), Schnürmacher F. (UB), Schnürmacherová J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Plundrák M. (Mor. Písek), Kovařík Z. (Sady), Koumar R. (Mistřice), Hyklová M. (Jar.), Stehlík P. (UB), Melichárek V. (Jar.), Pipal V. (Sady), Michalec R. (UH), Rozsypálek Z. (Jalubí), Pospíšil A. (Bílovice), Kaňovský M. (Bílovice), Abrhámová M. (UH), Sklenková T. (Medlovice), Máčala J. (Vážany), Adamík O. (Huštěnovice).
5 Janečka M. (St. M.), Gajdošík S. (UH), Kožušník S. (Ořechov), Křůmal F. (Březolupy), Procházka J. (Tupesy), Vávra J. (Tupesy), Omelka J. (Bánov), Hanák K. (UB), Slováček K. (UH), Prokeš M. (SM), Tomáštík P. (Záhorovice), Bělovský Z. (Kněžpole), Rýc Z. (Svárov), Gabriel P. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Hubáček P. (Březolupy), Kadlčík M. (Popovice), Hanáček P. (Kun.), Schnürmacher F. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč), Janečková M. (Tupesy), Gajdošík P. (Topolná).
4 Bukvald A. (SM), Hřib J. (Šumice), Srnec J. (UB), Thomayerová J. (UB), Vaculová L. (UB), Fusek M. (SM), Dobeš A. (UH), Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Kraváček B. (Kudlovice), Buš V. (Kudlovice), Schön M. (Mistřice), Sklenka D. (Ořechov), Vanda P. (UH), Byčan M. (UH), Janošek T. (Kudlovice), Janošková A. (Kudlovice), Vacula P. (UB).
3 Hamrlík F. (UH), Štěpaník M. (Babice), Vaškových M. (UH).
2 Hladiš L. (Šumice), Červenka J. (Tupesy), Borýsek Z. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Berecka V. (Březolupy), Volčík V. (UH), Rýc F. (Svárov), Mikulka L. (Topolná).
1 Medek J. (Topolná).
Správné tipy 13. kola:
8:2, 3:2, 2:0, 0:2, 2:1, 1:1, 1:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace