třináctka v Jarošově

třináctka v Jarošově
Slovácko Sport 13 / 04 / 2010

Okresní mládežnický fotbal

OP dorost       
Vlčnov - Tupesy 1:1 (1:0) D. Kašpařík – Malina
Mařatice - Nedakonice 2:6 (0:2) J. Juřena,F. Juřena - Bartošík 3, Petek 2, Hyrák
Polešovice - Šumice 0:1 (0:0) Novák
Jarošov - Babice 13:0 (3:0) Staroba 3,V. Sedláček 3, Vaněk 2, Stojaspal 2, R. Sedláček, Čaník, Bartoň
Ostr.Lhota - Kněžpole 1:5 (0:1) J. Stánec - Ondica, Flíbor, Vyorálak, Otáhal, Doseděl
Bánov - Staré Město 1:2 (0:0) L. Gorčík - Procházka, Maňásek
Nivnice - Bílovice 8:1 (3:0) Vasiljevič 3, Straňák 2, Máčalík, Velecký, Plessner - Dostálak
1. Nedakonice    16    13    2    1    89:15    41
2. Kněžpole    16    13    0    3    59:18    39
3. Polešovice    16    11    2    3    52:25    35
4. Nivnice    16    9    2    5    55:34    29
5. St. Město    16    8    3    5    44:40    27
6. Jarošov    16    8    2    6    62:34    26
7. Bánov    16    6    4    6    40:37    22
8. Šumice    16    6    1    9    43:24    19
9. Os. Lhota    16    5    2    9    29:50    17
10. Tupesy    15    5    1    9    31:47    16
11. Vlčnov    16    4    2    10    24:52    14
12. Bílovice    15    4    1    10    18:69    13
13. Mařatice    16    3    3    10    35:68    12
14. Babice    16    3    1    12    26:94    10
      
OS dorost            
Popovice - Březolupy 3:2 (0:0) P. Kryštof 2, Cetkovský - Řezníček, Burša
Osvětimany  - Hradčovice nehlášeno
Uh.Ostroh B - Topolná 2:0 (0:0) Polák, Procházka
1. Osvětimany    14    12    1    1    70:18    37
2. Hradčovice    15    11    1    3    68:31    34
3. Březolupy    15    9    2    4    53:27    29
4. Popovice    16    9    0    7    47:49    27
5. Buchlovice    15    4    1    10    34:59    13
6. Uh. Ostroh B    16    4    1    11    30:78    13
7. Topolná    15    1    0    14    18:58    3
     
OP žáci            
O.N.Ves - Medlovice  hosté nepřijeli
Bánov - Buchlovice 1:1 (0:1) Š. Šupina - Z. Petrůj
Šumice - Ostr.Lhota hosté nepřijeli
Vlčnov - Jarošov 1:8 (1:5) Fibichr - Laga 2, Ondra 2, Stojaspal 2, Štolba 2
Újezdec - Mařatice 2:1 (1:1) Mahdal, Uher - nehlášeno
1. Jarošov    11    9    2    0    66:11    29
2. Mařatice    11    8    0    3    68:28    24
3. Bánov    11    7    1    3    50:19    22
4. Šumice    10    7    0    3    38:13    21
5. O. N. Ves    10    5    2    3    31:25    17
6. Buchlovice    11    3    5    3    25:27    14
7. Medlovice    10    4    1    5    23:36    13
8. Újezdec    11    4    0    7    25:44    12
9. Nivnice    10    1    3    6    6:40    6
10. Vlčnov    11    1    2    8    15:69    5
11. Os. Lhota    10    0    2    8    9:44    2
     
OS žáci A            
Topolná - Březolupy 2:6 (2:1) Večeřa, J. Foltýn - Řezníček 3, Blizňák 2, Mlček
Mistřice - Kněžpole 0:14 (0:7) Horký 5, Flíbor 3, Večeřa 3, Omelka 2, Hamšík
Polešovice - Bílovice 2:4 (1:3) Andrýsek, Grosman - Čejka 2, Dohnal, Matějík
Kostelany n/M - Nedachlebice 2:4 (1:3) Malík 2 - Pravdík 3, Kutra
1. Kněžpole    16    14    1    1    167:13    43
2. Březolupy    16    14    1    1    114:14    43
3. Topolná    16    10    1    5    92:32    31
4. Nedachlebice    16    9    1    6    84:34    28
5. Bílovice    16    9    0    7    64:53    27
6. Mistřice    16    3    0    13    21:144    9
7. Kostelany n. M.    16    2    1    13    13:101    7
8. Polešovice    16    0    1    15    4:168    1
     
OS žáci B            
Babice - Sušice 8:0 (5:0) Samek 5, Polach 3
Velehrad - Traplice 11:0 (5:0) Záhora 5,Krchňavý 2,Gavenda, Trňák, Janováč, Korvas
Huštěnovice - Jankovice 0:4 (0:1) Dostál 2, Konečný 2
Jalubí - Kudlovice 9:0 (4:0) Sýkora 3, Andrýsek 2, Gajdošík 2, Krokavac, Kolář
1. Babice    16    14    2    0    184:6    44
2. Jankovice    16    13    3    0    194:9    42
3. Jalubí    16    10    1    5    88:30    31
4. Huštěnovice    16    8    1    7    79:58    25
5. Sušice    16    7    0    9    58:111    21
6. Velehrad    16    6    1    9    67:57    19
7. Kudlovice    16    1    1    14    6:188    4
8. Traplice    16    0    1    15    2:219    1
     
OS žáci C            
1.FC Slovácko - Podolí 11:0 (4:0) Psotková 4, Ševčíková 2, Buzková 2, Hladká, Míšová, Barnetová
Havřice - Hradčovice 1:0 (1:0) M. Klusák
Prakšice - Suchá Loz 2:0 (1:0) Žůrek, V. Kadlček
Korytná - St.Hrozenkov 0:13 (0:6) Pažitný 5, Antal 2, Trtek, Gorčík, Lebánek, Mačát, vlastní 2
1. Slovácko    16    13    1    2    105:19    40
2. St. Hrozenkov    16    11    2    3    98:15    35
3. Havřice    16    10    1    5    66:31    31
4. Hradčovice    16    9    1    6    52:24    28
5. Prakšice    16    7    3    6    65:22    24
6. Suchá Loz    16    7    2    7    75:38    23
7. Korytná    16    1    1    14    16:143    4
8. Podolí    16    0    1    15    5:190    1

OP přípravky starší
Újezdec - Nivnice 0:7 (0:4) Fojtík 2, Chovanec 2, Hubač, Trtek, Bartoš
1. Nivnice    11    10    0    1    86:12    30
2. Vlčnov    11    8    0    3    52:25    24
3. D. Němčí    10    5    3    2    36:28    18
4. Spytihněv    11    4    2    5    39:54    14
5. Újezdec    11    3    2    6    26:39    11
6. Zlechov    9    3    1    5    14:32    10
7. O. N. Ves    11    2    1    8    24:52    7
8. Uh. Ostroh    10    2    1    7    16:51    7

OP přípravky mladší
Újezdec - Nivnice 4:4 (2:1) Kobzinek 3, vlastní - Smetana 3, Petřivalský
1. Uh. Ostroh    10    9    0    1    73:12    27
2. Újezdec    11    7    2    2    46:19    23
3. Zlechov    9    6    0    3    43:20    18
4. Vlčnov    11    5    1    5    43:34    16
5. D. Němčí    10    4    2    4    40:35    14
6. Spytihněv    11    3    1    7    15:38    10
7. Nivnice    11    2    3    6    29:79    9
8. O. N. Ves    11    1    1    9    11:63    4

 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace