Trojlístek čeká rozstřel

Trojlístek čeká rozstřel
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 14 / 09 / 2020

Uplynulý týden byl pro tipující bodově bohatý. Jedenáct bodů posbíral hned trojlístek Josef Hřib ze Šumic, Martin Omelka z Jarošova a Jakub Šurmánek z Uh. Hradiště, který taktéž vévodí celkovému pořadí. Během týdne všechny čeká soutěžní otázka, která rozhodne o vítězi další plavenky do uherskohradišťského aquaparku.

Výsledky pátého kola:

11 J. Hřib (Šumice), M. Omelka (Jar.), J. Šurmánek (UH).
9 A. Zpěvák (Sady), M. Šurmánek (Jar.), L. Kalinová (UB), L. Lekeš (Bánov).
8 K. Šustr (Jalubí), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Medek (Topolná), P. Lakosil (Tupesy), S. Soukup (Nedachlebice), M. Jakšík (Nedachlebice), P. Večeřa (UH), L. Bartoňová (Buchlovice), A. Bánovský (Kněžpole).
7 K. Kopeček (UB), J. Schneider (UH), M. Brožová (Jar.), V. Remeš (Kněžpole), L. Kalina (UB), F. Kocáb (Nedachlebice), M. Brož (Jarošov), M. Bartošík (UH).
6 O. Bláha (Mistřice), J. Horký (Nedakonice), M. Schön (Mistřice), J. Červenka (Tupesy), Z. Rýc (Svárov), V. Marášek (Nedachlebice), I. Kučík (Jankovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), Z. Brož (Jar.), R. Holásek (UH), M. Kotásková (UH), L. Zichová (Traplice), Z. Mahdalík (Korytná), P. Krsička (Sušice), V. Vlk (Jalubí), J. Pauřík (Kun.), L. Fiala (UH), M. Kundera (SM), J. Schön (Mistřice), M. Rozsypálek (Jar.).
5 L. Remeš (Kněžpole), A. Ševčíková (UB), D. Hykl (Jar.), S. Gajdošík (UH), J. Procházka (Tupesy), J. Chlup (Boršice), V. Volčík (UH), P. Ševčík (UB), A. Sojáková (Nedakonice).
4 D. Marášek (Nedachlebice), M. Bělovský (Kněžpole), M. Janůšek (UH), L. Kovařík (UO), L. Kocábová (Nedachlebice), F. Kozelek (Topolná).
3 J. Bělovská (Kněžpole), J. Matulka (UH), A. Kolaja (Svárov), J. Čech (UH), K. Blaha (Huštěnovice), P. Zelinka (D. Němčí), DDK, L. Hanáček (UB), M. Jančová (D. Němčí).
2 L. Mikulka (Spytihněv), A. Pauřík (Kněžpole), O. Adamík (Huštěnovice).
1 J. Mikulková (Spytihněv).

Celkové výsledky po pátém kole:

43 J. Šurmánek (UH).
39 J. Hřib (Šumice).
38 P. Ševčík (UB), A. Ševčíková (UB).
37 Z. Brož (Jar.).
36 Z. Mahdalík (Korytná), L. Lekeš (Bánov), J. Horký (Nedakonice), J. Medek (Topolná).
35 I. Kučík (Jankovice), A. Kolaja (Svárov).
34 L. Kalinová (UB), V. Marášek (Nedachlebice).
33 L. Kocábová (Nedachlebice), M. Schön (Mistřice).
32 M. Jakšík (Nedachlebice), F. Kocáb (Nedachlebice), D. Marášek (Nedachlebice).
31 P. Večeřa (UH), J. Schön (Mistřice), J. Schneider (UH), Z. Rýc (Svárov).
30 S. Soukup (Nedachlebice).
29 V. Volčík (UH), J. Chlup (Boršice).
28 J. Procházka (Tupesy).
27 M. Šurmánek (Jar.), O. Bláha (Mistřice), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Čech (UH), V. Vlk (Jalubí).
26 V. Remeš (Kněžpole), M. Kundera (SM), F. Kozelek (Topolná), M. Brožová (Jar.), A. Zpěvák (Sady), M. Bartošík (UH), K. Šustr (Jalubí).
25 S. Gajdošík (UH).
24 L. Bartoňová (Buchlovice), L. Zichová (Traplice), A. Bánovský (Kněžpole), L. Remeš (Kněžpole), M. Omelka (Jar.), L. Kovařík (UO), J. Mazůrek ml. (Kun.).
23 K. Kopeček (UB), A. Pauřík (Kněžpole), L. Hanáček (UB), M. Kotásková (UH), M. Janůšek (UH), J. Matulka (UH), L. Kalina (UB).
22 J. Červenka (Tupesy).
20 P. Polák (UB), M. Brož (Jarošov), R. Holásek (UH), M. Rozsypálek (Jar.), J. Pauřík (Kun.).
19 P. Lakosil (Tupesy), O. Adamík (Huštěnovice).
18 M. Bělovský (Kněžpole).
17 J. Bělovská (Kněžpole), P. Krsička (Sušice), K. Blaha (Huštěnovice).
13 J. Mikulková (Spytihněv), L. Mikulka (Spytihněv).
12 DDK.
10 J. Stašek (Tupesy), M. Jančová (D. Němčí), V. Tomáštík (UH).
9 L. Fiala (UH), J. Mazůrek st. (Kun.).
7 D. Hykl (Jar.), K. Garžík (UH).
6 J. Kazík (Sušice).
5 J. Havlíček (UH), A. Sojáková (Nedakonice), P. Zelinka (D. Němčí).
4 J. Černý (Břestek), A. Vaškových (UH).
3 A. Mikulášková (Bojkovice).
1 J. Čevela (Salaš).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace