Trojlístek nejlepších

Trojlístek nejlepších
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 25 / 10 / 2022

Jedno kolo před cílem proťali cílovou pásku hned tři borci - Ladislav Hanáček z Uh. Brodu, Martin Schön z Mistřic a František Kocáb z Nedachlebic. Právě duo jeho sousedů se drží na celkové špici a uvidíme až příští týden, kdo si z rozstřelu odnese dvě láhve vína z Mojí vinotéky a kdo se stane králem podzimu.

14 F. Kocáb (Nedachlebice), M. Schön (Mistřice), L. Hanáček (UB).
13 F. Kozelek (Topolná), K. Blaha (Huštěnovice), L. Kovařík (UO), J. Čech (UH).
12 D. Marášek (Nedachlebice), V. Hruboš (Břestek), R. Holásek (UH).
11 M. Kotásková (UH), J. Tóth (Strání), J. Horký (Nedakonice), L. Fiala (UH), V. Remeš (Kněžpole), I. Kučík (Jankovice), V. Volčík (UH), J. Hřib (Šumice).
10 J. Medek (Topolná), V. Kadlčíková (Popovice), K. Garžík (UH), A. Zpěvák (Sady), J. Mazůrek (Kun.), M. Šurmánek (Jar.), F. Rýc (Svárov), S. Vrzala (UH), M. Kundera (SM), Z. Mahdalík (Korytná), Z. Bělovský (Kněžpole), A. Pauřík (Kněžpole).
9 DDK, Z. Rýc (Svárov), L. Kalina (UB), V. Marášek (Nedachlebice), J. Matulka (UH), M. Rozsypálek (Jar.), L. Kocábová (Nedachlebice), P. Ševčík (UB).
8 A. Sojáková (Nedakonice), A. Kolaja (Svárov), L. Kalinová (UB), M. Jakšík (Nedachlebice), S. Soukup (Nedachlebice), M. Janůšek (UH).
7 V. Popelka (Strání), M. Jančová (D. Němčí), L. Lekeš (Bánov), A. Ševčíková (UB), D. Adámek (Jar.), J. Schneider (UH), P. Večeřa (UH), J. Šurmánek (UH).
6 M. Bartošík (UH).
4 A. Bánovský (Kněžpole).


Celkové pořadí po dvanácti kolech:

97 M. Jakšík (Nedachlebice).
96 D. Marášek (Nedachlebice).
93 J. Hřib (Šumice).
92 F. Rýc (Svárov).
90 A. Zpěvák (Sady).
88 M. Rozsypálek (Jar.).
86 J. Horký (Nedakonice), M. Schön (Mistřice).
83 V. Hruboš (Břestek).
82 V. Volčík (UH).
81 L. Fiala (UH), J. Šurmánek (UH).
80 L. Kocábová (Nedachlebice), M. Šurmánek (Jar.), L. Kovařík (UO), I. Kučík (Jankovice), L. Hanáček (UB), J. Medek (Topolná), Z. Mahdalík (Korytná).
79 A. Kolaja (Svárov), L. Kalina (UB).
78 F. Kocáb (Nedachlebice), K. Blaha (Huštěnovice), L. Kalinová (UB), P. Ševčík (UB), M. Kotásková (UH).
76 J. Matulka (UH).
75 V. Marášek (Nedachlebice), A. Sojáková (Nedakonice), V. Remeš (Kněžpole).
74 J. Schneider (UH).
73 V. Kadlčíková (Popovice), F. Kozelek (Topolná).
72 R. Holásek (UH).
71 A. Pauřík (Kněžpole).
70 M. Kundera (SM).
68 J. Čech (UH).
67 Z. Bělovský (Kněžpole).
66 L. Lekeš (Bánov), Z. Rýc (Svárov), D. Adámek (Jar.), A. Ševčíková (UB), M. Janůšek (UH).
65 M. Omelka (Jar.).
64 P. Večeřa (UH).
63 S. Soukup (Nedachlebice).
61 DDK
60 M. Doležalová (UH).
59 M. Bartošík (UH), J. Mazůrek (Kun.).
57 O. Bláha (Mistřice).
56 T. Doležal (UH).
55 V. Popelka (Strání), S. Vrzala (UH).
54 A. Bánovský (Kněžpole).
53 L. Bartoňová (Buchlovice).
48 O. Adamík (Huštěnovice).
47 K. Garžík (UH).
44 V. Vlk (Jalubí).
41 D. Hykl (Jar.).
40 M. Jančová (D. Němčí).
28 J. Tóth (Strání).
15 L. Mitáček (UH).
7 A. Trávníčková (Traplice).
6 L. Bělovský (Kněžpole).
3 R. Malina (Nedachlabice), L. Mikulka (Spytihněv).

Tagy článku

TOPlist