Trojlístek vítězů

Trojlístek vítězů
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 11 / 10 / 2021

Trojice vítězů předpokládala zaváhání Dolního Němčí i Havřic, Drslavicím však věřila, jako my! Přesto získala na svá konta dvanáct bodů. V rozstřelu se na záludnou sportovní otázku můžou těšit dva Josefové, Pauřík a Hřib s Pavlem Večeřou.

12 J. Pauřík (Kun.), J. Hřib (Šumice), P. Večeřa (UH).
11 M. Kotásková (UH), F. Kozelek (Topolná), J. Remešová (Kněžpole).
10 P. Ševčík (UB), K. Blaha (Huštěnovice), O. Bláha (Mistřice), A. Ševčíková (UB), V. Kadlčíková (Popovice), J. Mazůrek (Kun.), I. Kučík (Jankovice).
9 J. Bělovská (Kněžpole), L. Hanáček (UB), A. Pauřík (Kněžpole), M. Janůšek (UH), M. Rozsypálek (Jar.), M. Schön (Mistřice), J. Matulka (UH), Z. Mahdalík (Korytná), V. Vlk (Jalubí), M. Jakšík (Nedachlebice), F. Kocáb (Nedachlebice), L. Fiala (UH), J. Čech (UH).
8 J. Horký (Nedakonice), Z. Rýc (Svárov), R. Holásek (UH), M. Bartošík (UH), L. Kovařík (UO), V. Volčík (UH), L. Remeš (Kněžpole).
7 K. Garžík (UH), M. Omelka (Jar.), M. Šurmánek (Jar.), J. Schön (Mistřice), V. Remeš (Kněžpole), J. Stašek (Tupesy), A. Kolaja (Svárov), L. Kocábová (Nedachlebice).
6 V. Marášek (Nedachlebice), L. Kalinová (UB), J. Medek (Topolná), J. Šurmánek (UH), J. Procházka (Tupesy).
5 Z. Bělovský (Kněžpole), J. Schneider (UH), S. Soukup (Nedachlebice), DDK, A. Bánovský (Kněžpole), D. Marášek (Nedachlebice), M. Křiklavová (Jarošov), L. Bělovský (Kněžpole), L. Mitáček (UH).
4 P. Lakosil (Tupesy), L. Hromeček (Mistřice), L. Lekeš (Bánov).
2 J. Červenka (Tupesy), L. Mikulka (Spytihněv).

Pořadí po desátém kole

88 M. Šurmánek (Jar.).
84 Z. Mahdalík (Korytná).
83 M. Rozsypálek (Jar.).
82 J. Hřib (Šumice), A. Ševčíková (UB).
81 J. Horký (Nedakonice), L. Kovařík (UO), L. Remeš (Kněžpole), M. Kotásková (UH).
80 P. Ševčík (UB).
79 O. Bláha (Mistřice), J. Schön (Mistřice).
78 V. Remeš (Kněžpole), F. Kocáb (Nedachlebice).
77 L. Kalinová (UB), L. Hanáček (UB).
76 V. Volčík (UH).
75 M. Jakšík (Nedachlebice), J. Mazůrek (Kun.), F. Kozelek (Topolná).
74 V. Kadlčíková (Popovice), I. Kučík (Jankovice).
73 A. Pauřík (Kněžpole), S. Soukup (Nedachlebice).
72 M. Schön (Mistřice).
71 K. Blaha (Huštěnovice), A. Kolaja (Svárov).
70 J. Medek (Topolná), L. Kocábová (Nedachlebice), M. Janůšek (UH), J. Matulka (UH).
69 J. Stašek (Tupesy).
67 Z. Rýc (Svárov).
65 M. Omelka (Jar.), L. Fiala (UH).
64 J. Pauřík (Kun.).
63 P. Večeřa (UH), M. Bartošík (UH).
61 O. Adamík (Huštěnovice), J. Šurmánek (UH).
60 V. Marášek (Nedachlebice), P. Lakosil (Tupesy), J. Čech (UH), D. Marášek (Nedachlebice), V. Vlk (Jalubí).
57 J. Procházka (Tupesy), R. Holásek (UH), Z. Bělovský (Kněžpole).
56 M. Křiklavová (Jarošov).
54 J. Schneider (UH).
53 O. Hlavinka (Jar.).
52 A. Bánovský (Kněžpole), M. Jančová (D. Němčí).
49 J. Červenka (Tupesy).
47 M. Kundera (SM).
45 L. Kalina (UB).
40 J. Bělovská (Kněžpole), K. Garžík (UH).
38 L. Hromeček (Mistřice).
32 L. Bělovský (Kněžpole).
31 E. Ebner (SM).
30 L. Lekeš (Bánov).
23 J. Remešová (Kněžpole).
8 P. Havlíček (UH).
7 J. Černý (Břestek), J. Vaněk (Jalubí).
6 M. Kučera (UH).
5 L. Mitáček (UH), V. Tomáštík (UH).
4 M. Jančík (UH).
3 L. Bartoňová (Buchlovice).
2 L. Mikulka (Spytihněv).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace