Trousilovo loučení

Trousilovo loučení
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 04 / 06 / 2014

Sobotním zápasem s Teplicemi se loučil se Slováckem jeho kapitán Jan Trousil, který pro něj odvedl neocenitelné služby a fanoušci se s ním po zápase důstojně rozloučili.
Pojďme nejprve k samotnému utkání. Jak moc vás zaskočil první gól?
V první půli jsme hodně kazili balony a uprostřed hřiště jsme dávali příležitosti na protiútoky, které Teplice výborně řešily a daly z nich dva góly. A těch gólů mohlo být i více. Špatně jsme přebírali míče a v obraně nám vznikaly díry. Trenér nám v kabině něco řekl, chtěli jsme výsledek zvrátit, ale dnes nám to prostě nebylo souzené. Za celou sezónu ale můžeme odcházet se vztyčenou hlavou. Myslím, že diváci nám dali patřičným způsobem najevo, jak si téhle sezóny cení.
Užil jste si vy osobně poslední zápas za Slovácko?
Samozřejmě že to bylo krásné. Kvůli tomu fotbal hrajete. Když už končíte, tak je hezké, že vás mají lidi rádi a že jste v jejich srdcích něco zanechal. Dnes jsem tady měl rodinu, děti a jsem rád, jakým způsobem to proběhlo.
Máte už představu, kde budete hrát v příští sezóně?
Teď se těším na dovolenou a pak uvidíme. Nějaké náznaky mám. S někým už jednám, ale přestupové okno je dlouhé, a tak uvidím, jak se to přes dovolenou vyvine. Příští rok bych ještě chtěl hrát profesionální fotbal a je jedno, jestli to bude první, nebo druhá liga. S tím problém nemám.
Mluví se o zájmu Opavy, kde hraje i váš parťák Tomáš Polách.
S Tomášem jsem v pravidelném kontaktu a naše kariéry se tak trochu kopírují. Kdybychom se potkali znovu, tak by to bylo zajímavé, ale Opava má svoje starosti a do té druhé ligy se teprve musí dostat. Zatím jsem s nikým z Opavy nemluvil.    

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace