Tucet branek v Nedakonicích

Tucet branek v Nedakonicích
Slovácko Sport 28 / 04 / 2010

Okresní mládežnický fotbal

OP dorost            
Nedakonice - Tupesy 12:0 (3:0) Bartošík 4, Trubačík 3, Čagánek 2, Hyrák, Petek, Hřebíček, Vlčnov - Šumice 0:0, Mařatice - Babice nehráno malý počet domácích, Polešovice - Kněžpole 4:3 (3:1) Berka, Dvouletý, Bernatík, Lubojacký - Doseděl 2, Vyorálek, Jarošov - Staré Město 2:4 (1:4) Bartoň, Staroba - Grebeň 3, Hastík, Ostr.Lhota - Bílovice 0:2 (0:1) Vlasatík, vlastní, Bánov - Nivnice 4:3 (2:3) Staroba, V. Mahdal, Velecký, Mandík - Trnčák 2, Máčalík
1. Nedakonice    18    15    2    1    108:16    47
2. Polešovice    18    13    2    3    65:28    41
3. Kněžpole    18    13    0    5    65:26    39
4. St. Město    18    10    3    5    53:43    33
5. Nivnice    18    10    2    6    64:41    32
6. Jarošov    18    9    2    7    68:41    29
7. Bánov    18    7    4    7    44:43    25
8. Šumice    18    7    2    9    53:24    23
9. Tupesy    18    6    1    11    37:65    19
10. Bílovice    18    6    1    11    23:72    19
11. Os. Lhota    18    5    2    11    30:57    17
12. Vlčnov    18    4    3    11    25:59    15
13. Mařatice    17    3    3    11    35:78    12
14. Babice    17    3    1    13    26:103    10

OS dorost            
Březolupy - Hradčovice 3:3 (1:2) Trizuliak, Rosík, D. Vinklárek - D. Mikec 2, R. Mikulec, Popovice - Topolná 2:2 (0:2) Cetkovský 2 - Mikulášek, Hanák, Uh.Ostroh B - Buchlovice 0:3 (0:1) Karlík, Mikula, Raštica
1. Hradčovice    18    13    2    3    77:36    41
2. Osvětimany    16    13    1    2    82:21    40
3. Březolupy    17    10    3    4    60:30    33
4. Popovice    18    9    1    8    50:54    28
5. Buchlovice    17    5    1    11    37:63    16
6. Uh. Ostroh B    17    4    1    12    30:81    13
7. Topolná    17    1    1    15    20:71    4
     
OP žáci            
O.N.Ves - Nivnice 4:0 (1:0) Hél 2, Herák, Nový, Medlovice - Buchlovice 3:6 (1:2) Tichý 2, Andrýsek - Tomešek 3, Gerža, Raštica, Erlich, Bánov - Jarošov 2:3 (0:1) Horňák, Velecký - Fridrich 2, Laga, Šumice - Mařatice 4:1 (0:1) Matt. Mach 2, Mar. Mach, V. Ondřej – Příplata, Vlčnov - Újezdec 5:3 (2:2) Fibichr 2, Polanský 2, Moštěk - Slinták 2, Brulík
1. Jarošov    13    10    3    0    71:15    33
2. Šumice    13    9    1    3    47:16    28
3. Mařatice    13    9    0    4    76:33    27
4. Bánov    13    8    1    4    61:22    25
5. O. N. Ves    13    7    2    4    39:29    23
6. Buchlovice    12    4    5    3    31:30    17
7. Újezdec    13    5    0    8    32:50    15
8. Medlovice    13    4    1    8    27:49    13
9. Nivnice    12    2    3    7    10:45    9
10. Vlčnov    13    2    2    9    21:79    8
11. Os. Lhota    12    0    2    10    9:56    2
     
OS žáci A            
Březolupy - Kněžpole 1:3 (0:2) Řezníček - Horký 2, Omelka, Topolná - Bílovice 7:2 (3:1) Zelinka 3, J. Foltýn 2, Pavlík, Lapčík - Hanák, Bajaja, Mistřice - Nedachlebice 1:1 (0:1) Veselý – Kutra, Polešovice - Kostelany n/M 1:2 (0:1) Andrýsek - Mareček, Duda
1. Kněžpole    18    16    1    1    177:14    49
2. Březolupy    18    15    1    2    129:17    46
3. Topolná    18    11    1    6    99:41    34
4. Nedachlebice    18    10    2    6    99:35    32
5. Bílovice    18    10    0    8    71:60    30
6. Kostelany n. M.    18    3    1    14    15:116    10
7. Mistřice    18    3    1    14    22:150    10
8. Polešovice    18    0    1    17    5:184    1     

OS žáci B            
Sušice - Traplice 7:0 (3:0) J. Hurta 5, J. Hubál 2, Babice - Jankovice 5:1 (2:0) Tomaštík, Polák, K. Horníček, Samek, vlastní – Gahura, Velehrad - Kudlovice 7:0 (3:0) Záhora 3, Krchňavý, Korvas, Balajka, Gavenda, Huštěnovice - Jalubí nehlášeno
1. Babice    18    16    2    0    205:7    50
2. Jankovice    18    14    3    1    201:14    45
3. Jalubí    17    11    1    5    90:31    34
4. Huštěnovice    17    9    1    7    96:58    28
5. Sušice    18    8    0    10    66:113    24
6. Velehrad    18    7    1    10    74:63    22
7. Kudlovice    18    1    1    16    6:212    4
8. Traplice    18    0    1    17    2:242    1
     
OS žáci C            
Podolí - Hradčovice 0:15 (0:8) Moštěk 5, Málek 5, Hruboš 2, Gregůrek, Šišák, Orlovský, 1.FC Slovácko - Suchá Loz 8:1 (4:1) Dufková 3, Daňková 3, Buzková, Horáčková – Haloda, Havřice - St.Hrozenkov 0:1 (0:0) Pažitný, Prakšice - Korytná 5:1 (2:0) L. Kadlček 3, V. Kadlček, Zemánek - Lukeš
1. Slovácko    18    15    1    2    120:23    46
2. St. Hrozenkov    18    13    2    3    101:15    41
3. Havřice    18    10    2    6    69:35    32
4. Hradčovice    18    10    1    7    70:31    31
5. Prakšice    18    8    3    7    70:25    27
6. Suchá Loz    18    7    3    8    79:49    24
7. Korytná    18    1    2    15    17:148    5
8. Podolí    18    0    2    16    5:205    2
     
OP přípravky starší        
Zlechov - Spytihněv 3:2 (0:1) Malavský 2, L. Kedra - Polášek 2, Újezdec - Vlčnov 1:6 (1:3) A. Kovačík - Plesl 3, Machala 2, Procházka, Uh.Ostroh - Nivnice nehlášeno, Dolní Němčí - O.N.Ves 0:0  
1. Nivnice    12    11    0    1    98:12    33
2. Vlčnov    13    10    0    3    64:26    30
3. D. Němčí    12    5    4    3    36:40    19
4. Zlechov    11    5    1    5    19:35    16
5. Spytihněv    13    4    3    6    44:60    15
6. Újezdec    13    3    3    7    30:48    12
7. O. N. Ves    13    2    2    9    25:54    8
8. Uh. Ostroh    11    2    1    8    16:57    7
     
OP přípravky mladší        
Zlechov - Spytihněv 1:3 (1:3) F. Kedra - Polák 2, Lánský, Újezdec - Vlčnov 4:4 (1:1) Kobzinek - Martiš 2, Kroupa, Junaštík, Uh.Ostroh - Nivnice nehlášeno, Dolní Němčí  - O.N.Ves 6:0 (3:0) V. Ambroz 2, Bobčík, Fípek, Zaduban, Karlík
1. Uh. Ostroh    11    9    0    2    77:17    27
2. Újezdec    13    8    3    2    55:23    27
3. D. Němčí    12    6    2    4    56:36    20
4. Vlčnov    13    6    2    5    52:42    20
5. Zlechov    11    6    0    5    45:27    18
6. Spytihněv    13    4    1    8    18:44    13
7. Nivnice    12    2    3    7    30:89    9
8. O. N. Ves    13    2    1    10    15:70    7
     
OS přípravky A        
Babice - Březolupy 1:4 (1:3) Drinka - Gajdošík 3, R. Hubáček, Staré Město - Jarošov 4:1 (3:0) Klinkovský 2, Jegla, Vojtík – Pařenica, Mistřice - Ořechov 10:7 (3:1) Posolda 3, Hromeček 2, Blaha 2, Janků, Trčka, Chemkov - Řepa 3, Skupňánek 2, Gottfriet 2
1. St. Město    11    10    0    1    67:17    30
2. Mistřice    12    8    0    4    59:50    24
3. Jarošov    11    7    0    4    58:16    21
4. Březolupy    13    7    0    6    49:52    21
5. Ořechov    11    3    0    8    42:71    9
6. Babice    12    0    0    12    16:85    0
     
OS přípravky B        
Záhorovice - Prakšice 6:2 (2:1) Kolínek 2, Andrlíková, Hřib, C. Dvořák, D. Dvořák - Velčovský, Slavíček, Uh.Brod B - Hradčovice 7:4 (3:2) Liška 3, Pindeš, Šenkeříková, Beníček, Hromeček - Hlaváč 4, Havřice - Korytná 0:1 (0:0) Janků, Bánov - Slavkov 16:0 (10:0) Josefík 7, Beníček 3, Bobek 2, Franc 2, Vlassák, Skalský
1. Záhorovice    13    11    1    1    86:34    34
2. Bánov    13    9    1    3    102:49    28
3. Uh. Brod    13    9    1    3    53:35    28
4. Korytná    13    7    1    5    52:43    22
5. Havřice    13    6    0    7    55:37    18
6. Prakšice    13    6    0    7    51:51    18
7. Slavkov    13    1    1    11    20:115    4
8. Hradčovice    13    0    1    12    23:78    1
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace