Branky: 7. Stašek J., 12. Svoboda O., 56. Černoch M.
ŽK: 11. Kordula T. - 49. Molek S., 58. Brim M., 90. Komínek J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Jan Houdek - Jiří Běhávka (laik), Jiří Vávra (laik).
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O. (69. Korvas R.), Stašek J., Martykán M., Kubiš M., Kordula T., Hasoň J. (90. Březina T.), Dvouletý L. (81. Gazda P.), Černoch M., Březina P., Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
Tupesy: Polášek J. - Vávra O., Novák P., Molek S., Mikula F. (63. Grebeň R.), Mazůrek F., Madzia D., Komínek J., Bureš R. (51. Brim M.), Burda T., Bergauer M.
Trenér: Stanislav Travenec.
Hned v 7. minutě se poprvé prosadil Stašek, který unikl po rohovém kopu hostů do brejku a -  1:0. Ve 12. minutě hosté rozehrávali přímý volný kop, ale stejně jako pět minut předtím udělali chybu a z brejku je tentokrát překvapil Svoboda - 2:0. Do poločasu domácí měli několik šancí, ale branky již nepadaly, a tak šly oba týmy do kabin za stavu 2:0. Po přestávce domácí svého soupeře nešetřili a v 56. minutě zvýšil skóre na 3:0 domácí Černoch. Poté se utkání víceméně dohrávalo. V 90.minutě už jen ještě zazdil pokutový kop domácí Březina P.
Nejlepší hráči: Martin Černoch - Ondřej Vávra

Uh. Ostroh A - Vážany 5:2 (3:0)
Branky: 5., 16. Blažek P., 31. Jurčeka J., 68. Kovařík M., 90. Čagánek R. - 55. Gotwald J., 84. Jordán L.
ŽK: 38. Měšťánek R. (Vážany).
Rozhodčí: Roman Bednář - Miroslav Durna (laik), Teodor Schottl (laik).
Uh. Ostroh A: Hudeček J. - Šišpera F., Procházka Z. (75. Galuška M.), Pavlas Z. (73. Uřičář J.), Lopata M., Kusák R., Kovařík M., Jurčeka J., Čápek J., Čagánek R., Blažek P.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A., Sklenka D., Pavlíček M., Měšťánek R., Krys R. (23. Jordán L.), Janík Z., Gotwald J., Bilík M., Bednařík T., Pavlíček R. (59. Panasko K.).
Trenér: Milan Soustružník.
Již od prvních minut domácí tým zatlačil svého soupeře na vlastní polovinu a na branku Vážan se sypal jeden útok za druhým. Již v 5. minutě se na polovině hřiště zmocnil Blažek P. a nedal soupeřům šanci - 1:0. V 16. minutě tentýž hráč střelou vymetl levý horní roh hostující branky na 2:0. Poté Jurčeka několikrát prošel hostující obranou, ale jeho šance skončily vedle. Nemýlil se až ve 31.minutě, kdy zvyšoval na 3:0. V druhém poločase se hostující obrana zlepšila, naopak domácí chybovali a po hezké akci Gotwald snížil na 3:1 v 51. minutě. Kovařík Martin v 68. minutě zvýšil na 4:1 dorážkou, ale hosté se nevzdali a v 84. minutě vrážel Jordán na 4:2. Konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě Čagánek Radek.
Nejlepší hráči: Martin Kovařík - Antonín Vaculík

Topolná - Částkov 4:2 (1:1)
Branky: 18., 80. Hoferek O., 72. Hoferek J., 88. Válek A. - 25. Roubal J., 48. Haveta Pe.
ŽK: 88. Hoferek O. - 22. Flekač J., 30. Belant L., 30. Haveta Pe., 71. Šindler M.
ČK: 65. Hubáček L. (Částkov).
Diváci: 200.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Stanislav Mašlan (laik), Ladislav Kubíček (laik).
Topolná: Leitner J. - Vašťák R., Válek A., Pavlica A., Matoušek P., Huňka T., Hoferek O. (90. Gajdošík P.), Hoferek J., Gabrhelík T. (70. Vašek P.), Foltýn P., Foltýn J. (50. Kašný D.).
Trenér: Miroslav Stuchlík.
Částkov: Novotný R. - Šindler M., Roubal J., Pospíšil P., Hejda M., Kubíček P. (57. Nguyen H. M., 85. Veselý J.), Hubáček L., Hink D., Flekač J., Belant L., Haveta Pe.
Trenér: Jiří Veselý.
Už ve 3. minutě vystřelil z velkého vápna domácí Válek, Novotný byl ale připraven. V 18. minutě Foltýn nahrál před branku Ondřeji Hoferkovi a ten dal vedoucí branku. O pět minut později Válek nastřelil tyč, odrazeného míče se zmocnili hosté, vybojovali roh, po jehož zahrání dal hlavou Roubal vyrovnávací branku. Ve 30. minutě se opět Válek řítil na Novotného, ten se překvapit nedal. Ve 40. minutě po rohu Haveta z voleje přestřelil branku. Ve 48. minutě Flekač zahrával trestný kop a Haveta hlavou poslal hosty do vedení. V 72. minutě se trefil k tyči přízemní střelou Jaroslav Hoferek a srovnal na 2:2. V 80. minutě po zmatku v obraně hostí se nejlépe zorientoval Ondřej Hoferek a domácí šli do vedení. Dvě minuty před koncem upravil na konečných 4:2 Adam Válek po rychlém brejku.
Nejlepší hráči: Ondřej Hoferek - Jiří Flekač

Mistřice - Mařatice 1:2 (1:0)
Branky: 10. Červinka M. - 70. Beneš R., 78. Lukašík A.
ŽK: 26., 89. Horňák M., 43. Šnajdar M., 87. Engler I. - 35. Šenk P., 62. Beneš R.
ČK: 89. Horňák M. (Mistřice).
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Miroslav Rachůnek (laik), Dalibor Jirásek (laik).
Mistřice: Engler M. - Vyoral P. (62. Vašek J.), Stárek P., Lapčík V., Horňák M., Engler I., Červinka M., Bilavčík M. (73. Sklenář P.), Abrhám P. (80. Janečka J.), Šnajdar M. (57. Trojek L.), Jurda M.
Trenér: Jaromír Vašek.
Mařatice: Kuriál R. - Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V., Šenk P., Prekop D. (62. Lukašík A.), Mrva M. (90. Michalec T.), Lžičář M. (66. Juřička D.), Janků A., Bída L., Beneš R. (85. Kuchař R.).
Trenér: neuveden.
Hosté se ujali vedení v 10. minutě poté, co Červinka vyhrál sprinterský souboj s brankářem - 1:0. Po tomto gólu hra hostí upadla do podprůměru a domácí měli několik šancí, které ale nedokázali dotáhnout do konce. Ve druhém poločase přidali hosté na důrazu. V 65. minutě střela Šenka skončila ještě na břevně. V 77. minutě Beneš proklouzl domácí obranou a vyrovnal na 1:1. Utkání dál pokračovalo stejnými šancemi na obou stánách. V 78. minutě domácí obrana zapomněla na malém vápně Lukašíka, který skóroval a upravil stav na 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání, ale hosté si výsledek do konce utkání pohlídali.
Nejlepší hráči: Martin Engler - Vlastimil Tyl

Kostelany n. M. - Huštěnovice 4:1 (0:0)
Branky: 70. Marek D., 74. Plevák L., 81. Chmelař D., 85. (p) Mojžíš Ju. - 53. Kanyza P.
ŽK: 60. Šimík D. - 44. Silný J., 65. Petrželka J.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Tomáš Koryčánek (laik), Libor Procházka (laik).
Kostelany n. M.: Koryčánek V. - Ventrča J. (88. Rychlík M.), Šimík D., Plevák L., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Janík M. (46. Chmelař D.), Horký L., Facalka R., Dvouletý J. (82. Procházka L.).
Trenér: Martin Vávra.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R. (80. Vašíčka M.), Vaverka A., Silný F., Řehůřek J., Puškáč L. (34. Silný J.), Petrželka J., Malenovský P., Kanyza P., Hruboš Z. (80. Melichárek J.), Černý P.
Trenér: Karel Světnička.
V prvním poločase se hrál průměrný fotbal, ale bez vyložených šancí. V druhé půli se hosté ujali vedení, v 53. minutě se Kanyza dostal k míči - 0:1. Od té chvíle domácí převzali otěže, zatlačili hosty a dočkali se vyrovnání. V 70. minutě se k míči dostal Marek Dušan - 1:1. Domácí přidali druhý gól v 74. minutě, kdy se prosadil Plevák přízemní střelou. Domácí byli při chuti a v 81. minutě se nejlépe orientoval Chmelař a upravil na 3:1 pro domácí. To nebylo všechno. V 85. minutě se k pokutovému kopu postavil Julius Mojžiš a nedal šanci hostujícímu Stříteckému.
Nejlepší hráči: Lubomír Plevák - Aleš Vaverka