Turnaj mi přinesl i pracovní nabídku

Turnaj mi přinesl i pracovní nabídku
Uherské Hradiště Sport 17 / 06 / 2014

V pondělí a úterý bojovali žáci i pedagogové Základní školy Sportovní z Uherského Hradiště na dvou bitevních polích. Na sportovním a pořadatelském. Na tom organizačním třímal v rukou maršálskou hůl Petr Chvojka, který řídil tým pořadatelů. 
Stál jste v čele organizačního štábu finálového turnaje 17. ročníku McDonald´s cupu. Pro vás to byla asi nová zkušenost. Jaká byla?
S organizací tak velkého turnaje jsem neměl žádné zkušenosti. Pan ředitel Melichárek mě hodil do vody a já jsem se naštěstí neutopil. Poznal jsem, jak funguje organizace fotbalového turnaje na velmi vysoké úrovni a co všechno to obnáší. Také jsem získal spoustu kontaktů a dokonce jednu pracovní nabídku.
Co bylo při přípravách závěrečného turnaje nejtěžší?
Nejtěžší bylo zajistit, instruovat a dohlížet na pořadatelský tým z naší školy, který nakonec tvořilo 50 žáků a 2 učitelé, tak, aby vše fungovalo.
Jak dlouhá byla příprava na finálový turnaj?
Příprava na závěrečný turnaj odstartovala březnovou návštěvou zástupců McDonald’s, AŠSK a agentury IMA na naší škole. Postupně proběhly další organizační schůzky a vše vyvrcholilo 9. a 10. června samotným turnajem.
Jaké dojmy jste si ze dvou dní na začátku minulého týdne odnášel?
Veskrze pozitivní. Bylo to všechno pro mě velmi náročné jak psychicky, tak fyzicky a jsem rád, že turnaj proběhl bez komplikací a že si ho děti užily.
Měl jste vůbec čas sledovat cestu reprezentantů vaší školy turnajem?
Paradoxně v době, kdy probíhala utkání, jsem měl nejméně práce, takže ano, výkony a výsledky našeho týmu jsem pozorně sledoval a mám z nich velkou radost.
Kolik malých fotbalistů na Slovácko zavítalo, příp. kolik jste odehráli utkání a kolik se nastřílelo branek?
Na trávníku se představilo 193 dětí, odehrálo se 48 utkání a padlo 330 gólů, což představuje průměrně téměř 7 branek na zápas.
Jak byli spokojeni hlavní organizátoři AŠSK, samotný McDonald´s či agentura IMA, která za celým projektem turnaje stojí?
To je spíš otázka pro ně, ale pokud to mohu vyjádřit sám, tak u všech panovala spokojenost s organizací turnaje. Stejně tak byli spokojeni s přístupem města, klubu a školy k celé této akci.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace