U Olšavy se zabydlela bída, jen jednou trefili branku...

Uherský Brod Sport 17 / 09 / 2015

Mizérie divizních fotbalistů ČSK Uherský Brod pokračuje. Tým kouče Františka Ondrůška, který po dvou kolech s plným počtem bodů vévodil tabulce, se po anglickém týdnu propadl na 11 místo. Z posledních pěti vystoupení totiž vydřeli pouhé dva body při skóre 3:6.
Vrchovina - UH. BROD 2:0 (1:0)
Broďané ve středu po dobrém výkonu remizovali na půdě Ždírce nad Doubravou 1:1 a ve stejném duchu chtěli pokračovat i na Vysočině. Jenže zůstalo jen u přání. Hlavní první poločas byl v podání D. Marka a spol. tragický. „Vůbec jsme jej nezvládli, hráli jsme špatně, naivně, soupeř byl agresivnější i rychlejší. Zkrátka nás přehrával ve všech směrech,“ nešetřil kritikou do vlastních řad kouč Ondrůšek. Jeho výběr inkasoval už ve 14. minutě, kdy parádní pumelicí z dvaceti metrů vymetl pavouky ze šibenice Sodomka. I když měli domácí nadále územní převahu, další šanci si už nevytvořili. Vyrovnání měl naopak na kopačce Večeřa, kterému míč z pravé strany naservíroval Hruboš. Letní posila z Napajedel ale ani netrefila branku...
Po obrátce hosté zvedli hlavu, jejich hru oživil střídající Kúdela, ale záhy je zmrazil Mazel, který z brejku potrestal chybu při komunikaci mezi Pochylým a Michalcem. „To nás definitivně srazilo do kolen, už jsme si nedokázali vytvořit žádnou šanci,“ posteskl si Ondrůšek, který ví, že situace už je vážná. „Po dvou kolech jsme měli šest bodů, po dalších pěti jen osm. V sobotu už musíme bezpodmínečně zvládnout souboj s Bystřicí nad Pernštejnem,“ burcuje lodivod.
UH. BROD: Kohoutek - Pochylý, Vrága, D. Marek, Nevařil - Michalec (66. Sedláček), R. David, Šálek, Dolina (46. Kúdela) - Hruboš, Večeřa (66. Jaroněk).