Udeřili v úvodu

Boršice Sport 12 / 11 / 2015

Krajský přebor

Vigantice - Boršice 2:4 (0:4)
V posledních zápasech se Boršičtí chovají jako Jánošík, bohatým berou a chudým dávají. Ve Viganticích nebyli favority, přesto se už v 1. minutě ujali Šustrem vedení. Ve 23. minutě přidal Kaspřák druhou branku. Domácí sice zabrali, ale Dufek ve 31. minutě vtipně přenechal míč Filipskému a ten upravil na 0:3. Do kabin ještě hostující kapitán Dufek připravil šanci pro Hromadu, který skóroval do prázdné brány. Po změně stran vyrobil nepřesný rozhodčí penaltu, kterou domácí proměnili a rázem se začali tlačit před boršickou bránu. V 70. minutě se domácí prosadili z přímého kopu. Vzápětí brankař Remeš zlikvidoval další tutovku domácích. Rozhodčí pak v 87. minutě vyloučil po druhé ŽK Vlčka, ovšem domácí už na zvrat neměli, ba naopak hosté ještě mohli skóre navýšit.
Branky: Šustr, Kaspřák, Filipský, Hromada.
Boršice: Remeš - Groulík, Kaspřák, Ohnutek, Šustr, Filipský (50. Brzica), Dufek, Vlček, Zach, Klvaňa, Hromada
Ostatní výsledky: Slušovice - Provodov 1:10, Chropyně - Napajedla 6:0, Rožnov p. R. - Bystřice p. H. 2:0, Holešov - Morkovice 2:0, Luhačovice - Fryšták 0:2, Štítná n. V. - Baťov 0:4