Udeřily až po změně stran

Nezdenice Sport 21 / 10 / 2014

Fotbalistky Nezdenic odčinily výprask v Holešově a v dalším střetnutí krajského přeboru na domácí půdě porazily Lůžkovice. O vítězství rozhodly dvěma góly po změně stran.
Nezdenice - Lůžkovice 3:1
Nezdenické ženy měly raketový nástup, už v první minutě skórovala Lukášová, když napálila do sítě odražený míč. Jenže se radovaly jen krátce, za pět minut bylo srovnáno. „Po obrátce jsme však pozměnily sestavu a produkovaly útočnější, disciplinovaný a technický fotbal, který jsme korunovaly dvěma góly,“ pochvalovala si obránkyně Vlaďka Drgová. Parádním výkonem se blýskla brankářka Manová, které střely soupeřek přitahovala jako magnet. Branky: Lukášová, Jeglová, Ponížilová. Poločas 1:1.
NEZDENICE: Manová -  Chupíková, Janíčková, Švecová, Drgová, Ponížilová, Vrábelová, Synčáková, Hanáková, Lukášová, Jeglová (Hrubošová).