Udrželi domácí neporazitelnost

Uherské Hradiště Sport 20 / 11 / 2014

Netradičně v sobotu dopoledne odehrálo béčko Slovácka poslední podzimní zápas. A dlouho to vypadalo, že v derniéře padne domácí neporazitelnost. Za to, že nakonec nepadla a Slovácko vybojovalo alespoň bod, vděčí gólmanu Melichárkovi, který v 90. minutě svou pohotovou střelou vyrovnal na konečných 2:2. Po podzimu svěřencům trenéra Palinka patří druhá příčka.
1.FC Slovácko B - Uničov 2:2 (0:2)
Aktivní hosté se dostali do šance už ve 2. minutě. Tu jim paradoxně připravil gólman Melichárek. V 11. minutě v tísni domácí gólman chytil míč do ruky, z nařízeného nepřímého kopu hostující hráč prostřelil zeď stojící na brankové čáře - 0:1. Za osm minut zahrával Košút přímý kop, míč se odrazil od břevna a z následného protiútoku hosté skórovali podruhé. Po půl hodině už to mohlo být o tři branky, míč po hlavičce ale skončil na tyči. Po změně stran se domácí snažili o zkorigování výsledku, ale pozorná obrana hostí jim moc nedovolila. V závěru zápasu nejprve v 81. minutě podržel domácí gólman Melichárek, aby vzápětí Haša snížil na 1:2. Domácí vsadili vše na jednu kartu, ovšem dopravit míč do sítě se jim nedařilo. Až v poslední minutě se Slovácku naskytla jedna z posledních šancí v podobě rohového kopu. Ten zahrál Sadílek na gólmana Melichárka, který se vydal podpořit útočníky Slovácka a nevedl si vůbec špatně. Zcela osamocen ranou z první nedal svému protivníkovi v brance Uničova šanci a srovnal na konečných 2:2. Domácí neporazitelnost tak byla na podzim zachráněna.
Branky: Haša, Melichárek