Uherskobrodští plavci opět nezklamali

Uherský Brod Sport 15 / 06 / 2010

Dvě skupiny uherskobrodských plavců se vydaly zkoušet své štěstí na dvoudenní  závody - Letní poháry Moravy. Desetiletí vyrazili do Prostějova a jedenáctiletí do Karviné. V obou městech dali o sobě  vědět a vždy končili v půli startovního pole.
Desetilí měli nejlepší výsledky v prsových disciplínách. Na 50 m prsa se poskládali všichni pěkně za sebe a to od sedmého do desátého místa, přičemž Pavel Hájek na této trati vytvořil oddílový rekord. Na dvojnásobné trati skončil Cyril Dvořák na pátem místě v novém oddílovém rekordu. Další prsaři obsadili 8. až 10. místo v tomto pořadí - Hájek Pavel, Svozil Jakub, Jurák Tomáš. Další oddílový rekord si vyplaval Pavel Hájek 6. místem na 50 m znak. I v ostatních disciplínách si zaplavali své osobní výkony.
Za výkony desetiletých nezaostala ani skupina jedenáctiletých. Všichni opět svými časy skončili v polovině startovního pole a zaplavali si osobní výkony. Deváté místo si vyplavala Veronika Koníčková na 100 m znak,, na 100 m motýl skončila Soňa Zálešáková jedenáctá a Lenka Lukašíková  17. I jediný zástupce v
žácích Jan Kaděra skončil 16. na 200 m volný způsob.