Újezdec doma otáčel

Sport 11 / 05 / 2011

I. A třída sk.B

Ořechov - Lůžkovice 0:0
Po vyrovnané první půli převzali domácí taktovku a svého soupeře zatlačili před jeho branku. Z řady možností ke vstřelení vítězné branky se ale ani jedna neujala, výborný výkon podal hostující gólman, který má lví podíl na bezbrankové remíze.
Příluky - 1.FC Slovácko C 4:2 (2:2)
Po hrubkách hostí vedli domácí 2:0, hostující rezerva ale dokázala do přestávky srovnat náskok. Po přestávce začali hosté náporem, zmáčkli soupeře, ale po hrubce inkasovali potřetí. Domácí pak v závěru pečetili výhru dalším gólem.
Újezdec - Březolupy 2:2 (0:1)
Domácí měli potíže se složením základní sestavy a v první půli tahali za kratší konec, ve 30. min. si dali dokonce vlastní gól. Po přestávce domácí zabojovali a v 70. min. srovnali Uhrem. Hosté ale odpověděli vedoucí brankou Staška. Domácí vyrovnali v závěrečné minutě Šmídem.
Boršice - Kněžpole 1:0