Újezdec doma ztratil bod, Strání jde do čela

Slovácko Sport 11 / 09 / 2014

Nedachlebice - Dol. Němčí 3:2 (1:2)
 Z dvacetiminutového tlaku domácí vytěžili nastřelené břevno a vedoucí gól. Hosté po půlhodině hry během dvou minut otočili stav. Krátce po přestávce se totéž povedlo domácím a v 52. min. vedli 3:2. Závěrečné půlhodina probíhala v režii domácích, kteří už žádné drama nedopustili. Branky: Faldyna 2, Chaloupka - Cmol, Kadlček.
Žalkovice - Strání 0:2 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání vynikající úrovně byli domácí blízko ke vstřelení branky v první půli. Hosté šli do vedení brankou Pomajbíka ze 67. min., domácí pak otevřeli hru a v 81. min. pojistil vedení Frühauf.
Nivnice - Hluk 2:4 (1:1)
Domácí hráli pozorně v obraně a čekali na chybu soupeře, na vedoucí branku Skočovského odpověděli hosté brankou Zlínského ve 43. min. Po přestávce si hosté vytvořili dvoubrankový náskok, na který domácí odpověděli zvýšenou aktivitou a snížením na rozdíl jediné branky, to vše v 85. min. Hosté už ale další drama nedopustili a proměněnou penaltou v 90. min. definitivně rozhodli o osudu utkání. Branky: Skočovský, Ligas L. - Machala O., Dohnal, Biháry, Zlínský.
Újezdec - Bojkovice 2:1 PK (0:0)
Utkání zahájili aktivněji hosté a dostali se i do dvou dobrých šancí. Hra se pak vyrovnala a dvě šance měli i domácí Loprais a Velecký, brankáři čisté konto v první půli uhájili. Do druhé půli domácí provedli korekce v sestavě a to se projevilo na jejich zlepšeném výkonu, v 56. min. dal branku Velecký, a mohli několikrát své vedení navýšit. V závěrečné minutě pak dle domácích rozhodčí nařídil přísnou penaltu, ze které Vacula vyrovnal. Na penalty pak zvítězili domácí.
Osvětimany - Kvasice 3:2 PK (0:2)
Hosté šli do vedení v 10. Dudkevičem, který potrestal nedorozumění domácí obrany. Ve 26. min. hosté udeřili podruhé, když rychlý brejk zakončil Vojtáček. Do druhé půle domácí provedli změny v sestavě a to jejich hře výrazně pomohlo. Brankami Zýbala ze 66. a 70. min. domácí srovnali náskok a krátce nato Válek a Horňák měli možnost poslat domácí do vedení, na druhé straně měli dobrou střeleckou možnost i hosté. V penaltové loterii byli šťastnější domácí.
Březolupy - O. N. Ves 2:0 (0:0)
Kdyby domácí vedli v 15. min. tříbrankovým rozdílem, tak by se nikdo nedivil, ale střelcům chyběl klid v koncovce, to samé platí i o šancích hostí v závěru první půle. Po přestávce začali lépe hosté, ale domácí dali branku v 65. min. a tato branka je posadila do sedla. Výhru pojistili ještě brankou z 82. min. Branky: Zelík, vlastní.
Mladcová - Jaroslavice 2:1 PK