Újezdec na kolenou, láteří na sudí

Slovácko Sport 17 / 09 / 2015

I. A sk. B

Strání - Újezdec 3:2 (2:2)
Šlágr kola rozhodl v 85. minutě domácí Frühauf, který tak využil výhody jednoho muže v poli. Újezdec totiž od 45. minuty dohrával bez vyloučeného Coufalíka. Vítězný gól ale vyvolal zlou krev na hostující lavičce, která signalizovala ofsajd. Když pak Újezdečtí v 88. minutě vyrovnali, sudí gól neuznal kvůli faulu. Strání tak jde do čela tabulky o bod před Újezdec. Branky: Hráček, Miklovič, Frühauf - Lorenc, Těthal.
Nedachlebice - Hluk 3:2 (0:0)
Souboj dvou bývalých spoluhráčů Slovácké Slavie Uherské Hradiště na trenérských lavičkách vyzněl pro Libora Soldána, jehož svěřenci připravili Hluku první porážku po 90 minutách. Výběr Václava Uhlíře odnesl střelecké probuzení kanonýra Petra Faldyny. Za stavu 3:0 už přišel finiš hostí pozdě.
Branky: Faldyna 2, Bartoš - Zlínský, Smělík.
Osvětimany - Březolupy 5:0 (3:0)
Březolupští zřejmě dlouho slavili první vítězství v ročníku z minulého kola. V tomto kole svěřenci kouče Klvani odjíždí s debaklem ze hřiště Osvětiman. Domácí fotbalisté rozhodli o své výhře již v první půli, v níž nastříleli soupeři tři branky. Branky: Gebhart 2, Habáň, Knotek, Zýbal.
Bojkovice - Vlčnov 3:1 (1:1)
Fotbalisté Bojkovic se zvedají. V tomto kole si na domácím hřišti poradili s Vlčnovem. O osudu utkání rozhodli Bojkovičtí ve druhém poločase. Zásahy ze 75. a 78. minuty určily, že Vlčnov je na hřištích soupeřů stále bodově na nule.
Branky: Varga, Vacula, Miča - Fibichr.
Dol. Němčí - Jaroslavice 3:1 (1:0)
Stejným výsledkem jako v Bojkovicích skončil zápas v Dol. Němčí. Po jednogólovém vedení z první půle přidali domácí po změně stran další dvě trefy a luxusní náskok si již pohlídali. Hosté dokázali pouze snížit. Dol. Němčí tak stoupá tabulkou. Branky: T. Kadlček 2, Tinka.
Žalkovice - Kvasice 0:3 (0:0), Skaštice - Mladcová 2:0 (1:0).

autor: ceh, kej