Újezdec porazil Hluk a uniká

Slovácko Sport 30 / 04 / 2015

O.N.Ves - Dol. Němčí 0:1 (0:1)
V první půli měli mírně navrch hosté a svoji aktivitu vyjádřili ve 24. min. brankou T. Tinky, který se nejlépe orientoval v nepřehledné situaci před bránou domácích. Po změně stran se domácí zlepšili, ale pozorná obrana je do vážnější šance nepustila.
Březolupy - Jaroslavice 2:0 (0:0)
V úvodní půli se hrálo podle domácích not, ale hráči šance nezužitkovali, v závěru se do hry dostali i hosté. Po přestávce domácí Kundrt trefil tyč, ale v 60. min. se ujala střela Burši a 76. min. pojistil vedení Hubáček. V závěru si domácí vedení i přes snahu hostí pohlídali.
Osvětimany - Bojkovice 3:2 (2:1)
 Po oboustranně opatrném začátku získávali domácí postupně převahu, kterou vyjádřili brankami Horňáka z 11. a Zýbala z 26. min. Ve 31. min. hostující Dolina dal kontaktní gól a vrátil hosty do hry. Po přestávce oba celky předváděly útočnou hru s řadou šancí. V 52. min. domácí po pěkné kombinační akci, na konci které stál Válek, utekli soupeři opět na rozdíl dvou branek. Domácí si zkomplikovali závěr zápasu, kdy nedorozumění obrany využil opět Dolina, ale těsný náskok si Osvětimanští pohlídali.
Újezdec - Hluk 3:0 (1:0)
 V první půli oba celky vycházely ze zabezpečené obrany, a tak bylo šancí pramálo. Domácí v úvodní půlhodině několikrát zahrozili dvojicí Loprais - Velecký, ale o branku se postaral ve 28. min. Mařica. Hosté se do vyložené šance v první půli nedostali. Po přestávce na hrací ploše domácí dominovali a v 63. a 74. min. Velecký upravil na konečných 3:0. Hosté herně zklamali, nevypracovali si žádnou slibnou šanci.
Nivnice - Strání 0:1 PK
V sestavě domácích se objevilo několik dorostenců a proti favoritovi podali bojovný výkon. Hosté měli v zápase herní převahu, ale na domácí obranu nevyzráli, i když domácí hráli od 57. min. bez vyloučeného P. Ligase. V závěru se do velké šance dostal domácí Májek a mnoho nechybělo, aby se zrodil překvapivý výsledek. V penaltách byli lepší hosté.
Žalkovice - Nedachlebice 3:0 kont.
Mladcová - Kvasice 1:3