Újezdec zaspal začátek utkání

Slovácko Sport 02 / 05 / 2012

Žalkovice - Kněžpole 1:2 (0:2)
Hosté začali aktivně, trefili břevno a ve 22. min. potrestal hrubku domácích D. Klvaňa a o sedm minut později další nedorozumění potrestal Šustr. Po přestávce hráli domácí s podporou větru, v 55. min. snížili Kučerou na 1:2, další šance už ale neproměnili, trefili pouze tyč kněžpolské svatyně.
Březolupy - Nedachlebice 1:2 (1:0)
V první půli hráli s podporou větru domácí, ze čtyř šancí se trefil pouze Kundrt. Po přestávce hosté srovnali Bartošem, částečný podíl na inkasované brance má i domácí golman. Vítězný gól dal střelou z dálky hostující Perůtka.
Příluky - Prakšice 6:0 (2:0)
Hosté nestačili na fotbalovějšího soupeře, kterému se dařilo i brankově. Góly domácích dali Zedníček D. 2, Zedníček K., Vlček, Machalíček 2.
1.FC Slovácko C - O.N.Ves 3:0 (2:0)
V poli bylo utkání vyrovnané, ale před brankou soupeře si počínali lépe domácí, kteří byli důraznější. Po půlhodině hry utekl obraně Kübl a jeho centr pod sebe uklidil do sítě L. Paška. O sedm minut později z trestného kopu se trefil Maděrka. Po přestávce se hosté snažili s výsledkem něco udělat, ale do šance se dvakrát dostali až v samém závěru, kdy už ale prohrávali  0:3, když třetí branku dal Kübl.
Újezdec - Mladcová 3:4 (0:3)
Domácí nezachytili začátek utkání a hosté toho dokonale využili. Po změně stran domácí přidali a snížili až na rozdíl jediné branky, ale hosté kontrovali čtvrtým gólem. Domácí mají velké výhrady k výkonu rozhodčího. Branky: Pilka 2, Slinták - Jaroš 2, Vaněk, Julina
Ořechov - Kvasice 0:2 (0:0)
Ani jeden z týmů není v pozici, kdy by si mohl dovolit jen tak rozdávat body. Přesto si domácí ze zápasu, hraného za letních teplot, neodnesli žádný. Bezbranková první půle až tolik nenasvědčovala, že si hosté odvezou vítězství tak lehce. Po změně stran se však Ořechov nechal zatlačit na svou polovinu a poprvé zahrozil až po čtvrt hodině hry. Mezitím však domácí brankář musel řešit několik nebezpečných situací. Po gólu volal především únik hostujícího kapitána Prešnajdera. Kratinův pokus o únik ani následný přímý kop ovoce nepřinesl, a tak udeřili hosté. V 54. minutě si pohrál s domácími obránci hostující Lepša. Dlouho ho v pokutovém území nikdo nepřipravil o míč, až vymyslel gólovou nahrávku svému spoluhráči, kterému stačilo jen nastavit hlavu a bylo to 0:1. Jen o 6 minut později se situace téměř opakovala. Rozdíl byl jen v tom, že gólovou přihrávku naservíroval útočník Kvasic ne na hlavu, ale tentokráte na nohu svého spoluhráče. Po jednoduše vypadající brance to bylo 0:2 a zatímco z hostující střídačky se ozýval smích, z té domácí hromování. Po herním výpadku pak už zahrozili i domácí. Ani šance Váni ze 75. minuty ani pokusy v závěru však v hostující brance neskončily. Domácí se mohou pokusit o reparát už v sobotu, kdy hrají opět doma. Tentokrát hostí tým z Žalkovic.
Ořechov: Zelina, Herič, P. Žák, Zukič, Vajdík, Svoboda, Trlida, Hruboš, Váňa, Bublík, Pavlíček. Střídali: M. Žák, Sklenka, Kratina