Úřední zpráva č. 31 OFS Uh. Hradiště ze dne 10. 4. 2014

Úřední zpráva č. 31 OFS Uh. Hradiště ze dne 10. 4. 2014
Uherské Hradiště Sport 17 / 04 / 2014

1.    Zpráva sekretariátu
Na webových stránkách OFS byl zveřejněn „Program MLÁDEŽ 2014“ - program na podporu mládežnické kopané.
Trenérská rada bude průběžně provádět kontrolu platnosti průkazů trenérů a jejich platné členství ve FAČR. Po skončení soutěžního ročníku 2013-14 vyhodnotí plnění RS čl. 18.
Delegace rozhodčích na utkání provádí Petr Zpěvák - tel.: 608 333 215, e-mail: sportovni.listy@seznam.cz.
2.    Zpráva HK
Vklady do soutěží - k 10. 4. 2014 neuhradilo 12 FK, celková výše 16 200 Kč, poslední termín před předáním DK je 20. 4. 2014. Jedná se o: Babice, Bánov, Boršice u Bl., Buchlovice, Částkov, Kudlovice, Mařatice, Nezdenice, Orel Uh. Brod (částečná úhrada), Přečkovice, Slovácko C, Velehrad.
3.    Zprávy STK
3.1.    Schválení výsledků:
OP: Výsledky schváleny dle dodaných zápisů
1167 Kudlovice - Mařatice (Mařatice 100 Kč, AR1 bez ID)
OSA: Výsledky schváleny dle dodaných zápisů
2141 Topolná - Mistřice (Mistřice 200 Kč, chybně vypsaný zápis - vedoucí a trenér neuvedeno ID)
2146 Jankovice - Částkov, připomínka HR - viz bod 3.3
OSB: Výsledky schváleny dle dodaných zápisů
OPDB: Výsledky schváleny dle dodaných zápisů

3.2.    Termínové změny:
OPD sk.A
6104 Nedakonice - Mařatice so 19. 4. v 13.30, dohoda oddílů, Mařatice 100 Kč
6122 Jarošov - Bílovice ne 4. 5. ve 14.00
6082 St. Město - Jarošov so 24. 5. ve 14.00
3.3.    Různé
STK nařizuje TJ Jankovice zajistit v průběhu mistrovských utkání omezení vstupu ze hřiště do přilehlé komunikace!!!
IHNED: bezpečnostní páskou
VÝHLEDOVĚ: pevné zábradlí dle možností klubu a obce
STK bere na vědomí nominační listinu rozhodčích a delegátů pro jaro 2014.

4.    Zprávy KM
4.1.    Schválení výsledků
Výsledky schváleny dle dodaných zápisů
4.2.    Termínové změny:
OPŽ 8181 Újezdec - Jarošov st 7. 5. v 17.00
OSŽM sk. A
11133 Buchlovice - Hradčovice čt 8. 5. ve 14.00
OSP sk. A - schválena hlášenka TJ Sokol Huštěnovice
11. kolo Huštěnovice - Březolupy 15. 6. ve 14.30
13. kolo Huštěnovice - Babice 27. 4. v 14.00
15. kolo Huštěnovice - Jarošov 11. 5. ve 14.30
17. kolo Huštěnovice - Nedakonice 25. 5. ve 14.30
Semifinále okresního poháru žáků 2014
PŽ 7/2014 Havřice - Újezdec 1. 5. v 10.00
PŽ 8/2014 Osvětimany - Topolná - termín bude upřesněn v následující ÚZ

POZOR!!
V rozpisu utkání pro jarní část byly provedeny změny začátků utkání některých oddílů. Oddíly vezmou na vědomí. V případě nesprávnosti údaje nás neprodleně kontaktujte na e-mail: admin@ofsuh.cz. Prosíme, uveďte, o které konkrétní utkání se jedná.
4.3.    Nominace DANONE CUP:
Dne 15. 4. 2014 (úterý) se uskuteční jarní část turnaje meziokresní soutěže DANONE CUP na hřišti v Kunovicích (Bělinka). Sraz nominovaných v 9.00.
Nominovaní hráči: Bachůrek Štěpán (Újezdec), Černota Filip (Zlechov), Moravanský Šimon, Obadal Kryštof, Pummer Michal (Uh. Brod), Velecký Dominik (Hluk), Kroupa Kryštof, Šobáň František (Vlčnov), Bobčík Roman (D. Němčí), Sukup Radim (Prakšice), Hanáček Vlastimil (Kunovice), Karlík Josef, Soukeník Viktor (Nivnice), Andrlík Tomáš, Králík Adam (Bojkovice).
Registrační průkazy nutné, omluvenky zajistí OFS Uh. Hradiště. Omluvení z důvodu nemoci či zranění okamžitě hlaste na OFS Uh. Hradiště. V případě neomluvení bude absence sankciována dle RS OFS Uh. Hradiště.
4.4.    Různé:
KM bere na vědomí odstoupení žákovského oddílu TJ Košíky ze soutěže OSŽ sk. A. TJ Košíky uhradí poplatek 2500 Kč. Původní výsledky budou anulovány. Ostatní oddíly vezmou na vědomí.
1. Osvětimany    5    5    0    0    57:2    15
2. Jalubí    5    4    0    1    22:9    12
3. Sušice    5    3    0    2    11:15    9
4. Buchlovice    5    2    0    3    17:10    6
5. Velehrad    5    1    0    4    9:34    3
6. Traplice    5    0    0    5    0:46    0

5.    Zprávy DK
119 Jan Lekeš, Újezdec, ČK, hanlivé a urážlivé výroky na adresu HR, 5 SU nepodmíněně (čl. 11/3b, 50 Kč)
120 Pavel Bartoň, HR, nesprávný popis přestupku (100 Kč, čl. 34)
121 Tibor Kňazeje, Drslavice, HNCH v přerušené hře, 5 SU nepodmíněně (čl. 3b, 100 Kč)
122 Zbyněk Vlčnovský, HR, nesprávný popis přestupku (100 Kč, čl. 34)

6.    Zprávy KR
Nominační listina rozhodčích pro jarní část soutěžního ročníku 2013-2014:
Okresní přebor:
Roman Bednář, Jiří Dolinský, Martin Fišera, Dalibor Hanák, Jan Houdek, Josef Chramcov, Volodymyr Korolovych, Lukáš Libosvár, Václav Mahdal, Štěpán Martykán, Lukáš Mikulka, Tomáš Polášek, Miroslav Strapina, Tomáš Tureček, Zbyněk Vlčnovský
Okresní soutěž a základní třída:
Miloslav Knot, Pavel Králíček, Jan Mačát, Zdeněk Martinák, Josef Masař, Tomáš Mlček, Ondřej Píža, Martin Polách, Josef Přerovský, Radek Sedlář, Kateřina Součková, Josef Zámečník
Mládež:
Jakub Hromčík, Vojtěch Jahoda, Lukáš Man, Jakub Pindeš, Sabina Popelková, Aleš Řezníček, Martin Sípek, Tomáš Svoboda, Martin Tokoš, Natálie Valášková, Romana Zálešáková, Martin Zelený
Delagáti OFS:
•    Pavel Bartoň, Filip Schnürmacher, Petr Zpěvák, Rostislav Kotačka, David Poláček, Josef Dostálek, Vlastimil Ogrodník, Miroslav Staňa, Stanislav Toman, Lukáš Miko, Radek Vlček

František Miko, předseda OFS Uh. Hradiště

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace