Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 10 / 07 / 2011

č. 42 - ročník 2010/11 ze dne 7. července 2011

1. Zprávy sekretariátu OFS
1.1 Valná hromada OFS Uh. Hradiště spojená s losovacím aktivem se uskuteční 15. 7. 2011 v 15.30 ve sportovní hale v Havřicích.
1.2 Na valné hromadě OFS bude zvolena okresní revizní komise OFS. Oddíly se vyzývají, aby své kandidáty do této komise předaly nejpozději do 12. 7. 2011. Kandidátní lístky budou rozeslány oddílům e-mailem, nebo mohou být staženy z webu.

2. Zprávy z  jednání STK a KM
2.1 STK schválila přátelské turnaje:
• Komňa - muži 23. 7. 2011 - delegace 2 HR
• St. Město - muži 23. 7. 2011 - delegace 2 HR
2.2 STK bere na vědomí přihlášku Petra Zpěváka za člena STK. Konečné rozhodnutí o doplnění STK bude provedeno 4. 8. 11.
2.3 STK provedla uzávěrku přihlášek, schválila zařazení mužstev do jednotlivých tříd. Bude upravena termínová listina a upřesněna losovací čísla. Návrh rozlosování bude uveřejněn na webových stránkách.
2.4 STK schválila rozlosování Poháru OFS - PaPP cup 2011. Protože se přihlásilo 35 mužstev, je nutno sehrát 3 utkání kvalifikace, která bude sehrána již 17. 7. 2011 v 17.00.
Č. 1 Jankovice - Medlovice
Č. 2 Nedakonice B - Stříbrnice
Č. 3 Bojkovice B - Bystřice p/L.
2.5 Dne 10. 6. 2011 proběhl ve St. Městě na Širůchu kemp hráčů roč. 2000 a mladších za účelem nominace užšího výběru reprezentace OFS UH. Do tohoto užšího výběru pro účast v novém ročníku meziokresní soutěže talentované mládeže Danone cup 2011-12, která se hraje formou turnajů podzim/jaro, jsou nominováni hráči:
Radek Bobčík (Dol. Němčí), Filip Vyoral, Tomáš Bilík, David  Studnička (Kunovice), Pavel Dvouletý (Nedakonice), Matěj Zumr (O. N. Ves), Tom Ondračka, Lukáš Pírek (Uh. Ostroh), Vojtěch Karlic, Jakub Beníček (Uh. Brod), Tomáš Vanda (St. Město), Ondřej Čaňo, Vojtěch Čaňo (Strání), Zdeněk Sonntag (Boršice), Marek Běťák, David Pařenica (Jarošov), Jindřich Koželuha, Jiří Šašinka (Bojkovice), Jan Švehlík (Havřice), Miroslav Čevelík (Osvětimany), Filip Lekeš (Újezdec)
Náhradníci: Lukáš Franc (Bánov), Jakub Hulín, David Kubiš (Uh. Brod), Adam Horňák (Kunovice), Ondřej Kočenda (Boršice), Kryštof Kroupa (Vlčnov).
František Miko, předseda OFS, tel.: 603 977 677, ofsuh@atlas.cz

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace