Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 23 / 05 / 2013

č. 40 ze dne 16. května 2013

1.    Zprávy sekretariátu OFS
Vyzýváme oddíly, které si ještě nevyzvedly členské karty FAČR, aby tak učinily co nejdříve na sekretariátu OFS v Uherském Hradišti.
Oznamujeme, že v minulém týdnu byly rozeslány na účty oddílů peníze z přerozdělených příspěvků za členství ve FAČR.
Vzhledem k zápasu 1.FC Slovácko - Baník Ostrava, který se uskuteční v neděli 26. 5. 2013 od 18.00, je možno posunout začátky mistrovských utkání soutěží OFS hrajících se v tento den, a to bez poplatku za změnu.
2.    Zprávy z jednání STK a KM
2.1. Schválení  výsledků
STK schválila výsledky semifinálových zápasů poháru OFS - CGM Cup dle dodaných zápisů.
STK dodatečně schválila výsledky následujících utkání:
OS (2093) Huštěnovice - Dolní Němčí B 2:1
OS (2225) Boršice u Bl. - Staré Město 1:2
OP - D (5177) Hluk - Ostrožská Lhota 7:1
OP - D (5113) Újezdec u Luh. - Prakšice 7:1
OP - D (5253) Vlčnov - Ostrožská Lhota 2:2
OP - D (5223) Hluk - Šumice 2:4
Námitka Traplic v utkání (2227) Pitín - Traplice je bezpředmětná.
STK schválila výsledky odehraných utkání 23. kola soutěží mužů a dorostu dle dodaných zápisů. Náhradní termíny neodehraných utkání v termínových změnách.
Následující oddíly předloží nejpozději do 21. 5. 2013 dohodu o náhradním termínu utkání:
OS (2236) Huštěnovice - Kněžpole B
ZT - A (3231) Mistřice - Slovácko-Vážany
ZT - A (3234) Podolí - Jankovice
Nedostatky:
Soutěž Číslo utkání Utkání Nedostatky Pokuta
OS 2093 Huštěnovice - Dolní Němčí B neoprávněné čerpání čekací doby (pokuta 200,- Dolní Němčí)
ZT - B 4233 Orel Uh. Brod - Suchá Loz starý zápis (pokuta 100,- Orel Uh. Brod)

STK provedla kontrolu hráčů na členství ve FAČR. Na základě potvrzených výsledků rozhodla o následných kontumacích:
Soutěž    Číslo utkání    Utkání    Původní výsledek    Kontumace    Pokuta
OP    1193    Nezdenice - Kostelany n. M.    5:1    0:3    100,- Nezdenice
OP    1195    Břestek - 1. FC Slovácko    3:1    3:0    100,- 1.FC Slovácko
OP    1204    1.FC Slovácko - Šumice    2:3    0:3    100,- 1.FC Slovácko
OP    1205    Bánov - Nezdenice    3:3    3:0    100,- Nezdenice
OP    1206    Kostelany - Kudlovice    chybné ID v zápise    100,- Kostelany
OP    1214    Nezdenice - 1.FC Slovácko    0:2    0:3    100,- Nezdenice
OP    1172    Nezdenice - Hluk B    4:2    0:3    100,- Nezdenice
OP    1176    Košíky - 1.FC Slovácko    4:2    3:0    100,- 1.FC Slovácko
OP    1224    Drslavice - Nezdenice    1:0    3:0    100,- Nezdenice
OP    1225    1.FC Slovácko - Kudlovice    2:0    0:3    100,- 1.FC Slovácko
OP    2191    Uh. Ostroh - Buchlovice    chybný zápis ID    100,- Uh. Ostroh
OS    2192    Staré Město - Traplice    4:1    ponechán výsledek na hřišti    100,- Traplice
OS    2195    Tupesy - Boršice u Bl.    0:3    3:0    100,- Boršice u Bl.
OS    2204    Boršice u Bl. - Huštěnovice    3:2    0:3    100,- Boršice u Bl.
OS    2207    Traplice - Uherský Ostroh    4:3    0:3    100,- Traplice
OS    2211    Traplice - Buchlovice    2:2    0:3    100,- Traplice
OS    2214    Horní Němčí - Boršice u Bl.    1:2    3:0    100,- Boršice u Bl.
OS    2173    Huštěnovice - Traplice    1:2    3:0    100,- Traplice
OS    2176    Kněžpole B - Boršice u Bl.    3:1    3:0    100,- Boršice u Bl.
Další soutěže jsou ve stadiu kontroly!!!!

2.2. Termínové změny
OP 1237 Břestek - Mařatice 22. 5. v 17.00
OP 1183 Slovácko C - Mařatice 5. 6. v 17.00
OP 1234 Kudlovice - Drslavice 7. 6. v 17.30
OP 1161 Kunovice - Drslavice 9. 6. v 16.30
OP 1157 Drslavice - Slovácko C 16. 6. v 16.30
OP 1182 Drslavice - Košíky 14. 6. v 17.30
OP 1231 Kostelany - Kunovice 17. 5. v 17.00
OS 2237 Tupesy - Strání B 24. 5. v 17.30
OS 2232 Traplice - Jarošov 24. 5. v17.30
OS 2167 Staré Město - Horní Němčí 8. 6. v 16.30
OS 2233 Uh. Ostroh - Boršice u Bl. 17. 5. v 17.30
OS 2235 Horní Němčí - Dolní Němčí B 24. 5. v 17.30
ZT - A 3235 Tučapy - Popovice 24. 5. v 17.00
ZT - A 3233 Uh. Ostroh B - Nedakonice B 24. 5. v 17.30
ZT - A 3232 Babice - Medlovice 21. 6. v 17.00
OP - D 5255 Staré Město - Prakšice 22. 5. v 17.30
OP - D 5237 Bánov - Havřice 31. 5. v 17.00
2.3. Různé
Finále Poháru OFS
1.FC Slovácko C - Šumice
se uskuteční v pátek 31. 5. 2013 od 19.00 na Městském stadionu M. Valenty v Uherském Hradišti.
Předzápas mládeže a doprovodné akce začnou v 17.00.

3.    Zprávy z jednání KM
3.1. Schválení  výsledků
Výsledky utkání soutěží žáků a přípravek na základě došlých zápisů schváleny.
OSP-A (12154) Ořechov - Topolná 18:3 - dodatečně schváleno
OSP-A (12175) Ořechov - Mařatice - neschváleno - chybí zápis
OPP-st. (10163) Uh. Ostroh - O. N. Ves 1:8 - dodatečně schváleno
OPP-ml. (11163) Uh. Ostroh - O. N. Ves 3:19 - dodatečně schváleno
3.2. Termínové změny

Soutěž Číslo utkání Utkání Nový termín
OSŽ - M 9123 Suchá Loz - Starý Hrozenkov 9. 6 13 10.00
OSŽ - M 9081 Vlčnov - Suchá Loz 31. 5. v 17.00 dohoda oddílů
OSŽ - M 9082 Zlechov - Březová 16. 6. nařízeno STK
OSŽ - M 9083 Orel Uh. Brod - Bystřice p/L. 16. 6. nařízeno STK
OSŽ - M 9084 Starý Hrozenkov - Uh. Brod B 16. 6. ve 14.00 dohoda oddílů
OSŽ - A 7171 Buchlovice - Sušice 23. 6. ve 13.00 dohoda oddílů
OSŽ - A 7172 Traplice - Osvětimany 16. 6. ve 14.00 dohoda oddílů
OSŽ - A 7174 Kudlovice - Košíky 16. 6. nařízeno STK
OSŽ - A 7175 Jalubí - Mařatice 16. 6. ve 14.30 dohoda oddílů
OSŽ - B 8171 Mistřice - Březolupy 16. 6. v 10.00 dohoda oddílů
OSŽ - B 8172 Nedachlebice - Korytná 24. 5. v 17.00 dohoda oddílů
OSŽ - B 8174 Bílovice - Kněžpole 17. 5. v 17.00 dohoda oddílů
OPŽ 6171 Jarošov - Bánov 22. 5. v 17.00 dohoda oddílů
OPŽ 6172 Podolí - Nivnice 16. 6. nařízeno STK
OSP- B 13171 Strání - Slavkov 23. 5.
Upozornění:
V případě žádostí o změnu nařízených termínů je nutno postupovat v souladu s danými předpisy.
V případě termínů nařízených STK platí začátky utkání, které má domácí tým uvedené v rozpisu soutěží.
3.3. Různé
Dne 31. 5. proběhne před finále poháru OFS mužů propagační zápas hráčů ročníku 2002. Utkání začíná v 18.00 na Městském stadioně v Uh. Hradišti. Nominovaní jsou:
Moravanský Šimon, Obadal Kryštof, Pummer Michal (všichni Uh. Brod), Karlík Josef (Nivnice), Velecký Dominik (Hluk), Kroupa Kryštof, Šobáň František (oba Vlčnov), Čubík Marek, Bobčík Libor (oba Slavkov), Bobčík Roman (Dolní Němčí), Andrlík Tomáš, Králík Adam (oba Bojkovice), Bachůrek Štěpán (Újezdec), Hanáček Vlastimil, Bednařík Jiří, Hanáček Tibor (všichni Kunovice), Houdek Tomáš, Hřib Filip, Šmíd Michal (všichni Staré Město), Hradil Dominik, Černota Filip (oba Zlechov), Gogola Šimon (Mařatice), Matejkovič Patrik, Matejkovič Lukáš (oba Boršice).
Sraz nominovaných hráčů bude v 17.15 před hlavní bránou stadionu.
KM OFS děkuje oddílům za rychlou reakci na anketu týkající se soutěží dorostu a zároveň žádá ostatní oddíly, které ještě nereagovaly, aby vyplněné anketní lístky urychleně zaslaly na OFS. Lístek lze stáhnout na adrese www.ofsuh.cz v sekci „Dokumenty“.
4.    Zprávy z jednání DK
210 František Vítek, Suchá Loz, ZT - B, 1 SU nepodmíněně (16. 5. 13, čl. 1, poplatek 100,-)
211 Libor Krahula, Pitín, OS, žádost o prominutí - vyhovuje se (16. 5. 13, čl. 31, poplatek 100,-)
212 Michal Voda, Pitín, OS, žádost o prominutí - vyhovuje se (16. 5. 13, čl. 31, poplatek 100,-)

František Miko, předseda OFS Uh. Hradiště

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace