Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 30 / 10 / 2014

č. 14 ze dne 23. října 2014

1. Zprávy sekretariátu
•    Na sekretariátu OFS jsou pro kluby a rozhodčí k vyzvednutí Rozpisy soutěží.
•    Pořádající oddíl je povinen do 30 minut po skončení utkání, které mělo začátek v úředně stanovenou hodinu, hlásit formou SMS tel. 603 977 677 nebo e - mailovou poštou na ofsuh@atlas.cz, výjimečně hlasovou poštou či na hlasovou schránku - výsledek, poločas a střelce branek. Ostatní výsledky se hlásí formou SMS či e-mailu do 1 hodiny po skončení utkání. Výsledky předehrávek a dohrávek zasílat e-mailem, SMS ihned po utkání.
•    FAČR spouští projekt „Můj první gól“. Více informací na stránkách OFS a www.mujprvnigol.cz.
•    Kluby, které doposud nedodaly podklady potřebné k zaslání dotace, ať tak učiní v nejbližším termínu. Nevyžádané dotace vrací OFS na FAČR. Bližší informace na tel. 603 977 677.
•    Výsledky a tabulky zobrazované na webu www.ofsuh.cz a www.fotbal.cz jsou neoficiální!!! Oficiální tabulky budou zveřejněny po skončení podzimní části soutěží.
2. Zprávy STK
2.1. Schválení výsledků
OP - výsledky schváleny dle dodaných zápisů.
OS-A - výsledky schváleny dle dodaných zápisů.
2112 Vážany - Huštěnovice; Vážany 50 Kč - neúplné hlášení
2116 Uh. Ostroh A - Polešovice; Polešovice uhradí pořádkovou pokutu 1500 Kč - poškození zařízení kabiny hráčů. Polešovice jsou dále povinny uhradit škodu domácím na základě předložené faktury!!!
OS-B - výsledky schváleny dle dodaných zápisů.
ZT-A - výsledky schváleny dle dodaných zápisů.
ZT-B - výsledky schváleny dle dodaných zápisů.
OPD-A - výsledky schváleny dle dodaných zápisů.
OPD-B - výsledky schváleny dle dodaných zápisů.
7022 Havřice - Uh. Brod; dle DK
2.2. Termínové změny
OP
1121 Nezdenice - Kudlovice ne 26. 10., 14.00 dohoda oddílů (bez poplatku)
2.3. Různé
•    Předehrávka 14. kola OP v termínu 8. - 9. 11. 2014 zůstává v platnosti.
•    Odložená nesehraná utkání podzimní části soutěží je nutno dohrát do 16. 11.!!! S možností využití ploch s UT.
3. Zprávy KM
3.1. Schválení výsledků
Výsledky schváleny na základě došlých zápisů.
OSŽ
9084 Nedachlebice - Velehrad 1:1, schválená dohrávka
OSŽM sk.A
10021 Ořechov - Tupesy neschváleno, schází zápis; Ořechov uhradí 200 Kč
OSŽM sk.B
11025 S. Loz - St. Hrozenkov neschváleno, schází zápis; S. Loz uhradí 200 Kč
Pohár OFS - žáci, čtvrtfinále
PŽ8 Havřice - Šumice 5:2; postupují Havřice
3.2. Termínové změny
OPPS
12124 O. N. Ves - St. Město pá 31. 10, dohoda oddílů
12125 Spytihněv - Vlčnov ne 2. 11. 15.00 dohoda oddílů
OPPM
13124 O. N. Ves - St. Město st 15. 10. dohoda oddílů
13125 Spytihněv - Vlčnov ne 2. 11. 14.00 dohoda oddílů

3.3. Různé
•    OPŽ 8024 Topolná - Šumice; Topolná uhradí 50 Kč za neúplné hlášení
•    OSŽMB 11023 Korytná - D. Němčí; Korytná 50 Kč za nesprávný zápis o utkání
•    KM žádá oddíly o dodání chybějících zápisů do 29. 10.
OPPS, OPPM:
12096, 13096 St. Město - Uh. Ostroh
12077, 13077 St. Město - 1.FC Slovácko
12061, 13061 Boršice - St. Město
12023, 13023 St. Město - Tupesy
12115, 13115 St. Město - Strání
•    Seznam utkání OSŽM sk. A, u kterých chybí zápis:
10022 Ořechov - Tupesy
10041 Ořechov - Březolupy
10051 Mistřice - Ořechov
10081 Ořechov - Kněžpole
Uvedené oddíly zašlou do 29. 10 vyjádření. V případě nesplnění budou předány DK.
•    Nedostavení se bez omluvy zástupce Ořechova na jednání STK - předáno DK
4. Zprávy DK
Petr Chmelař, Kudlovice, ČK, hanlivé urážky na adresu HR, 4 SU nepodmíněně, 100 Kč
Tomáš Turoň, Kudlovice, ČK, napadení soupeře, 3 SU nepodmíněně, 100 Kč
Tomáš Kolínský, Traplice, ČK, napadení a urážka soupeře, 4 SU nepodmíněně, 100 Kč
Zdeněk Janík, Slovácko-Vážany, vyloučen po 2. ŽK, 1 SU nepodmíněně, 100 Kč
Jan Šobáň, Drslavice, ČK, zmaření brankové příležitosti, 1 SU nepodmíněně, 100 Kč
Lukáš Kreisl, Havřice, vyloučen po 2. ŽK, 1 SU nepodmíněně, 50 Kč
Milan Bania, Havřice, ČK, napadení soupeře, 5 SU nepodmíněně, 50 Kč
Richard Švehlík, Havřice, nesportovní chování - vulgární urážky a vyhrožování na adresu HR, zákaz výkonu všech funkcí do 30. 6. 2015 a peněžitá pokuta 500 Kč, 100 Kč
Ladislav Dúbrava, Jalubí B, ČK, kritika HR s hanlivým výrokem, 5 SU nepodmíněně, 100 Kč
Tomáš Huňka, Topolná, vyloučen po 2. ŽK, 1 SU nepodmíněně, 100 Kč
Radek Vašťák, Topolná, ČK, zmaření brankové příležitosti, 1 SU nepodmíněně, 100 Kč
Jaromír Ventrča, Kostelany n/M., ČK, napadení soupeře, 4 SU nepodmíněně, 100 Kč
Štěpán Hlůšek, Uh. Ostroh, vyloučen po 2. ŽK, 1 SU nepodmíněně, 100 Kč
Martin Kovařík, Uh. Ostroh, vyloučen po 2. ŽK, 1 SU nepodmíněně, 100 Kč
Jiří Běhávka, Polešovice, vyloučen po 2. ŽK, 1 SU nepodmíněně, 100 Kč
Ondřej Svoboda, Polešovice, ČK, surové podražení soupeře zezadu, 4 SU nepodmíněně, 100 Kč
5. Zprávy TMK
TMK upozorňuje zájemce o získání licence C, že první část školení proběhne 8. 11. 2014 v tiskovém středisku 1.FC Slovácko (pod hlavní tribunou). Sraz v 7.00. Přihlášení zájemci si s sebou vezmou doklad o zaplacení, fotografii, psací potřeby.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace