Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 22 / 04 / 2015

č. 32 ze dne 16. dubna 2015

 1. Zprávy sekretariátu
Upozorňujeme oddíly na povinnost včasného a úplného hlášení výsledků utkání, poločasu, střelců!!!
Pořádající oddíl je povinen do 30 minut po skončení utkání, které mělo začátek v úředně stanovenou hodinu, hlásit formou SMS tel. 603 977 677 nebo e-mailovou poštou na ofsuh@atlas.cz, výjimečně hlasovou poštou či na hlasovou schránku - výsledek, poločas a střelce branek.
Ostatní výsledky, které začínají mimo úředně stanovené termíny, tj. i výsledky mládežnických utkání, se hlásí formou SMS či e-mailu do 1 hodiny po skončení utkání. Výsledky předehrávek a dohrávek zasílat e-mailem, SMS ihned po utkání.
2. Zprávy STK
2.1. Schválení výsledků
OP muži 17. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
OS A muži 15. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
2153 Topolná 100 Kč, RS čl. 16 (tab. 2/19)
2156 Mistřice 100 Kč, RS čl. 16 (tab. 2/31)
OS B muži 15. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
3155 námitka S. Loz - bezpředmětné! (k výkonu HR)
3156 Záhorovice 100 Kč, RS čl. 16 (tab. 2/19 (chybné ID))
ZT A muži 18. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
ZT B muži 18. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
5181 Korytná - Žítková - chybí zápis - neschváleno (HR Řihák 200 Kč)
OPD A 18. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
OPD B 13. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
2.2. Termínové změny
OP muži
1181 Nezdenice - Šumice, NE 19. 4., 16.00, dohoda oddílů (bez popl. - úmrtí člena dom. oddílu)
1186 Slovácko C - Hluk B, PÁ 17. 4., 17.00, dohoda oddílů (Hluk uhradí 400 Kč dle RS čl. 16 2/26)
OP muži 16. kolo (odložené)
1161 Nezdenice - Jarošov, PÁ 8. 5., 16.30, dohoda oddílů
1164 Traplice - Drslavice A, PÁ 22. 5., 17.30, dohoda oddílů
1166 Zlámanec - Dolní Němčí B, PÁ 24. 4., 17.00, dohoda oddílů
OS B muži
3193 Strání B - Suchá Loz, NE 10. 5., 16.30
3125 Strání B - Březová, NE 7. 6., 16.30
3143 Pitín - Orel Uh. Brod, PÁ 8. 5., 13.30
ZT A muži
4172 Babice - Stříbrnice, PÁ 1. 5., 16.30, dohoda oddílů
ZT B muži
5209 Bystřice p/L. - Vlčnov B, SO 25. 4., 16.00, Oprava z UZ č. 31! Hřiště Vlčnov
3. Zprávy KM
3.1. Schválení výsledků
Na základě došlých zápisů schváleno
OSŽM sk. B - schválena předehrávka 12. kola
12/11123 ČSK Uh. Brod - Dolní Němčí 5:7 (2:9)
3.2. Termínové změny
OPP ml./st.
13167/12167 Vlčnov - Hluk, ČT 14. 5., 16.00 ml/17.00 st
13205/12205 Uh. Ostroh - Hluk, NE 3. 5., 10.00 ml/11.00 st
13184/12184 Uh. Ostroh - Tupesy, PO 20. 4., 17.00 ml/18.00 st
OS žáci   
12/9125 Havřice - Velehrad, NE 24. 5., 10.00
OSŽ M sk.B
16/11161 Vlčnov - Dolní Němčí B, NE 3. 5., 10.00
17/11174 Bystřice p/L. - St. Hrozenkov, NE 3. 5., 12.00
OSP-B
15132 Nahlásí náhradní termín
3.3. Různé
•    OSŽ 9132 Velehrad - Jalubí; Velehrad 50 Kč - neúplné hlášení výsledku
•    OSŽM sk. A 10134 Podolí - Babice; Podolí 50 Kč - neuvedení střelců v zápise
Ve středu 22. 4. 2015 se v Kroměříži uskuteční meziokresní turnaj talentované mládeže. Za OFS byli nominováni:
U12 - 2003
Erik Bulajko (Bojkovice), David Vozár (hluk), Adam Světnička (O. N. Ves), Petr Sonntag, Jan Komárek (Boršice), Jan Martinák  (Zlechov), Tomáš Kapusta (O. Lhota), Tomáš Obdržálek, Tomáš Dleštík (St. Město), Roman Obdržálek, Michal Škrabal, Martin Svoboda (Kunovice), Karel Man, Ondřej Chovanec, Daniel Valenta, Adam  Bartončík (Uh. Brod), Jan Tomeček (Tupesy)
U13 - 2002
Marek Kyselák, Daniel Kreisl (O.N.Ves), Marek Šuranský (Nedachlebice), Filip Klát, Ondřej Vašek (Osvětimany), Viktor Vystrčil  (Bánov), Viktor Komárek, Dominik Škráček (Jarošov), Viktor Soukeník, Jakub Petřivaldský (Nivnice), Ivo Lekeš, Ondřej Polehňa  (Uh. Ostroh), Filip Čech (Mařatice), Štěpán Juřeník, Matyáš Mlčoch (Šumice), Štěpán Novák (Sušice)
Registrační průkazy vzít s sebou!!! Omluvení z důvodu nemoci či zranění okamžitě hlaste na OFS Uh. Hradiště. Odjezdy autobusu: 7.30 Uh. Brod (vlakové nádraží), 7.40 Vlčnov (U krále), 7.50 Hluk (náměstí), 8.05 Kunovice (Bar Tina), 8.15 Uh. Hradiště (zimní stadion), 8.20 St. Město (hospoda Rudý)
4. Zprávy DK
Jakub Polášek, Tupesy, ČK, zmaření brankové příležitosti, 1 SU nepodmíněně, 100 Kč
Jiří Mahdalíček, Bánov, vyloučen po 2. ŽK, 1 SU nepodmíněně, 100 Kč
Pavel Pešl, Tučapy, vyloučen po 2. ŽK, 1 SU nepodmíněně, 100 Kč
Marek Náplava, Zlechov, vyloučen po 2. ŽK, 1 SU nepodmíněně, 50 Kč
David Jestřabík, Uh. Ostroh, vyloučen po 2. ŽK, 1 SU nepodmíněně, 100 Kč
Vladislav Dúbrava, Jalubí, žádosti o prominutí se vyhovuje s podmínkou do 17. 8. 2015, 100 Kč
Daniel Raštica, Buchlovice, žádosti o prominutí se vyhovuje s podmínkou do 17. 8. 2015, 100 Kč
Vlastimil Lapčík, Mistřice, žádosti o prominutí se vyhovuje s podmínkou do 17. 8. 2015, 100 Kč
DK upozorňuje všechny oddíly na správné a úplné vypsání žádosti o prominutí zbytku trestu. V případě, že nebudou vypsána soutěžní utkání, ve kterých byl vykonáván trest, a výše trestu, nebude DK tuto žádost projednávat.
5. Zprávy z KR
•    KR vzala na vědomí sdělení KR KFS ZL na předání rozhodčích Fišery a Vlašice do působnosti KR OFS UH.
•    Dle sdělení HK nebyly doposud uhrazeny pokuty udělené rozhodčím Hanákovi a Řihákovi. Tito jsou povinni uhradit pokuty do 31. 4. 2015.
•    Na základně zjištěných zkušeností rozhodla KR následovně: Rozhodčí Houdek vrátí přeúčtované cestovné následovně: oddílu O. N. Ves 145 Kč a Uh. Ostroh 50 Kč. Doklad o úhradě předloží na sekretariát OFS do 15. 5. 2015.
•    Námitka oddílu Suchá Loz vůči rozhodčímu Vlčnovskému - KR vzala na vědomí, námitka není v souladu se SŘ a PF FAČR.

František Miko, předseda OFS Uh. Hradiště

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace