Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 29 / 04 / 2015

č. 33 ze dne 23. dubna 2015

 1. Zprávy sekretariátu
•    Upozorňujeme oddíly na povinnost včasného a úplného hlášení výsledků utkání, poločasu, střelců!!!
o    Pořádající oddíl je povinen do 30 minut po skončení utkání, které mělo začátek v úředně stanovenou hodinu, hlásit formou SMS na tel. 603 977 677 nebo e-mailovou poštou na ofsuh@atlas.cz, výjimečně hlasovou poštou či na hlasovou schránku - výsledek, poločas a střelce branek.
o    Ostatní výsledky, které začínají mimo úředně stanovené termíny, tj. i výsledky mládežnických utkání, se hlásí formou SMS či e-mailu do 1 hodiny po skončení utkání. Výsledky předehrávek a dohrávek zasílat e-mailem, SMS ihned po utkání.
2. Zprávy STK
2.1. Schválení výsledků
OP muži 18. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
1181 Nezdenice - Šumice; námitka hostí (vyloučení, výkon HR) bezpředmětná (předána DK)
OS A muži 16. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
2164 Uh. Ostroh A - Tupesy; Tupesy 200 Kč (RS čl. 16/tab. 2/31)
OS B muži 16. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
ZT A muži 19. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
ZT B muži 19. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
5181 Korytná - Žítková 1:6; dodatečně schváleno
OPD A 19. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
OPD B 14. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
Pohár OFS
P27 Popovice - D. Němčí B 1:4; schválená dohrávka poháru OFS
2.2. Termínové změny
OS sk. B
3172 Strání B - Komňa, PÁ 24. 4., 17.00, dohoda oddílů, Komňa 400 Kč (RS čl. 16/tab. 2/26)
3224 Záhorovice - Bánov SO 30. 5., 16.30
2.3. Různé
Pohár OFS - semifinále - PÁ 8. 5., 17.00
P30 D. Němčí B - 1. FC Slovácko C
P31 Šumice - O. Lhota
3. Zprávy KM
3.1. Schválení výsledků
Výsledky schváleny na základě došlých zápisů schváleny.
3.2. Termínové změny
OSŽ M sk. B
11173 Bystřice p/L. - St. Hrozenkov, NE 10. 5., 12.00 (oprava ÚZ 32)
OSŽ M sk. A
10141 Ořechov - Mistřice, PÁ 24. 4., 17.00, Ořechov 300 Kč
OP žáci
8114 Šumice - Topolná SO 30. 5., 14.00
3.2. Různé
OSŽ M sk. A
10144 Kněžpole - Tupesy, Kněžpole 100 Kč nehlášení výsledku
Chybějící zápisy přípravek:
12183/13183 Polešovice - Nivnice
12187/13187 St. Město - Vlčnov
12185/13185 Buchlovice - D. Němčí
14121 Slovácko B - Mařatice
14135 Mistřice - Mařatice
14145 Kněžpole - Březolupy
14142 Mařatice - Jarošov
•    KM schvaluje propozice turnaje ml. žáků MARTENZ CUP 2015, který se uskuteční 8. 5. 2015 ve Břestku.
•    KM děkuje hráčům a oddílům za vstřícný přístup k reprezentaci na Meziokresním turnaji talentované mládeže v Kroměříži.
4. Zprávy DK
Jan Miroš, Hluk, vyloučen po 2. ŽK, 1 SU nepodmíněně, 100 Kč
Ivan Pilka, Šumice, ČK, hanlivé urážky na adresu HR, 4 SU nepodmíněně, 100 Kč
Jiří Roubal, Částkov, ČK, tělesné napadení v přerušené hře, 4 SU nepodmíněně, 100 Kč

František Miko, předseda OFS Uh. Hradiště

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace