Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště Sport 28 / 05 / 2015

č. 37 ze dne 21. května 2015

1. Zprávy sekretariátu
•    Upozorňujeme oddíly na povinnost včasného a úplného hlášení výsledků utkání, poločasu, střelců!!!
o    Pořádající oddíl je povinen do 30 minut po skončení utkání, které mělo začátek v úředně stanovenou hodinu, hlásit formou SMS tel. 603 977 677 nebo e-mailovou poštou na ofsuh@atlas.cz, výjimečně hlasovou poštou či na hlasovou schránku - výsledek, poločas a střelce branek.
o    Ostatní výsledky, které začínají mimo úředně stanovené termíny, tj. i výsledky mládežnických utkání, se hlásí formou SMS či e-mailu do 1 hodiny po skončení utkání. Výsledky předehrávek a dohrávek zasílat e-mailem, SMS ihned po utkání.
2. Zprávy STK
2.1. Schválení výsledků
OP muži 22. kolo výsledky schváleny dle dodaných zápisů
1223 Šumice - Dolní Němčí B 3:0 kontumačně; nedostavení se k utkání; Dolní Němčí B uhradí 3 000 Kč - čl. 16/tab. 2/27
1162 Košíky - Šumice 2:0 - schválena dohrávka
OS A muži 20. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
OS B muži 20. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
3202 Orel Uh. Brod - 100 Kč - nedostatky v zápise (chybné ID trenéra)
3203 Záhorovice - 100 Kč - nedostatky v zápise (chybné ID - HP)
ZT A muži 13. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
4131 HR Vlčnovský upřesní STK vyjádření k divákům
4134 Podolí - Babice 0:9 kontumačně - nedohráno pro malý počet domácích hráčů. Podolí uhradí 1 000 Kč - čl. 16/tab. 2/29
ZT B muži 13. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
5132 Žítková - 200 Kč + 200 Kč (nedostatečná příprava na utkání)
OPD A 13. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
6133 Jarošov - Ostr. Lhota 3:0 kontumačně; nedostavení se k utkání; Ostr. Lhota uhradí 1 500 Kč - č. 16/tab. 2/27