Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště Sport 17 / 06 / 2015

č. 40 ze dne 11. června 2015

1. Zprávy sekretariátu
•    Upozorňujeme oddíly na povinnost včasného a úplného hlášení výsledků utkání, poločasu, střelců!!!
o    Pořádající oddíl je povinen do 30 minut po skončení utkání, které mělo začátek v úředně stanovenou hodinu, hlásit formou SMS tel. 603 977 677 nebo e-mailovou poštou na ofsuh@atlas.cz, výjimečně hlasovou poštou či na hlasovou schránku - výsledek, poločas a střelce branek.
o    Ostatní výsledky, které začínají mimo úředně stanovené termíny, tj. i výsledky mládežnických utkání, se hlásí formou SMS či e-mailu do 1 hodiny po skončení utkání. Výsledky předehrávek a dohrávek zasílat e-mailem, SMS ihned po utkání.
2. Zprávy STK
2.1. Schválení výsledků
OP muži 25. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
OS A muži 12. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
2126 Vážany 50 Kč - neúplné hlášení
OS B muži 12. kolo - výsledky schváleny dle dodaných zápisů
3124 Bánov 100 Kč - nedostatky v zápisy (chybí ID - HP)
2.2.Různé
Přihlášky do nového SR zaslat do 20. 6. 2015. Neuvádět losovací čísla, požadavky vypsat slovně.
Závěrečné tabulky, postupy a sestupy budou schváleny po odehrání všech zápasů ve všech soutěžích.
3. Zprávy KM
3.1. Schválení výsledků
Výsledky na základě došlých zápisů schváleny.
OSPA Březolupy - Nedakonice 3:0 kontumace
OSŽ
12/9121 Buchlovice - Sušice kontumačně 2:5. Neoprávněný start hráče Buchlovic - hráč Marek Pientok, 1999. Oddíl Buchlovice uhradí 500 Kč. Vedoucí mužstva, kapitán - předáni DK. Rozhodčí Rychlík předán KM.
KM žádá uvedené oddíly o zaslání zápisů!