Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 16 / 09 / 2015

č. 9 ze dne 10. září 2015

 1. Zprávy sekretariátu
Hlášení výsledků - již se neprovádí.
Upozorňujeme oddíly na povinnost sledovat Úřední desku FAČR.
Upozorňujeme oddíly, že v zápisech v IS již nelze vyhledávat dle jména, ale pouze dle ID!!!
2. Zprávy STK
2.1. Schválení výsledků
OPM - 5. kolo
Výsledky schváleny dle IS
OSM-A - 5. kolo
Výsledky schváleny dle IS
OSM-B - 5. kolo
Výsledky schváleny dle IS
ZT-A - 5. kolo
Výsledky schváleny dle IS
ZT-B - 5. kolo
Výsledky schváleny dle IS
4. kolo: Bystřice p. L. - Korytná; STK navrhuje DK udělení oboustranné kontumace.
OPD-A - 5. kolo
Výsledky schváleny dle IS
OPD-B - 5. kolo
Výsledky schváleny

2.2. Termínové změny
OP muži
3. kolo: Slavkov - Uh. Ostroh A, pá 18. 9, 17.00, dohoda oddílů
OSM-B
11. kolo: O. Lhota - H. Němčí, so 17. 10., 14.00, dohoda oddílů
ZT-A
11. kolo: Stříbrnice - Vážany, ne 25. 10., 14.00, dohoda oddílů
OPD-A
8. kolo: O. N. Ves - Bílovice, so 24. 10., 14.00
2. kolo: Zlechov - Mistřice, so 17. 10., 14.00, čas nařízen STK
OPD-B
2. kolo: Prakšice - Újezdec, hlášenka neschválena. Nutná „Žádost o změnu termínu“ s vyjádřením hostí.
2.3. Různé
•    STK upozorňuje na řádné schválení (potvrzení) zápisu o utkání po ukončení utkání ve všech kategoriích.
•    TJ Přečkovice zajistí a vyřeší své připojení do IS FAČR - s možností využití administrátora OFS Uh. Hradiště.
3. Zprávy KM
3.1. Schválení výsledků
Výsledky mládežnických soutěží na základě IS FAČR schváleny.
Dodatečně schváleno:
OPŽ
3. kolo: Nivnice - Topolná 7:0; schválena dohrávka
OSŽM-A
4. kolo: Nedachlebice - Buchlovice 2:1; schválena dohrávka
3.2. Termínové změny
OPŽ
9. kolo: Újezdec - Boršice, so 3. 10., 12.30
OSŽ
4. kolo: Kněžpole - Bílovice, ne 13. 9., 10.30 hř. Bílovice - obrácené pořadí
9. kolo: Bílovice - Kněžpole, ne 4. 10., 10.00 hř. Mistřice - obrácené pořadí
6. kolo: Bílovice - Traplice, pá 25. 9., 17.00, Bílovice 100 Kč
6. kolo: Jalubí - Velehrad, pá 11. 9., 15.30, Jalubí 100 Kč
OPPS-A
Buchlovice - Mařatice, po 14. 9., 17.00
Spytihněv - St. Město, so 12. 9., 14.00
Spytihněv - FCS kluci, pá 11. 9., 16.30
OPPM-A
Buchlovice - Mařatice, po 14. 9., 17.00
Spytihněv - St. Město, so 12. 9., 13.00
OPPS-B
ČSK UB - Vlčnov, pá 11. 9., 16.30
Strání - Nivnice, čt 10. 9., 18.00
OPPM-B
ČSK UB - Vlčnov, pá 11. 9., 16.30
Strání - Nivnice, čt 10. 9., 17.00
OSP-A
Babice - Kněžpole A, pá 18. 9., 17.00
FCS Holky - Topolná, út 22. 9., 17.00 hř. Topolná
OSP-B
Šumice - Havřice, st 30. 9., 16.00
Březová - Rudice, pá 25. 9., 16.15
Dosud neodehráno
OSŽ
3. kolo: Traplice - Kněžpole, oddíly nahlásí na OFS do 16. 9. 2015 NT
OSŽM-A
3. kolo: Ořechov - Uh. Ostroh, oddíly nahlásí na OFS do 16. 9. 2015 NT
Pohár OFS žáci - rozlosování:
PŽ1 S. Loz/Bystřice p/L. - Hradčovice, po 28. 9., 10.00
PŽ2 Břestek - Jalubí, po 28. 9., 10.00
PŽ3 Vítěz PŽ1 - Újezdec, st 28. 10., 10.00
PŽ4 Havřice - Šumice, st 28. 10., 10.00
PŽ5 Vítěz PŽ2 - Nedakonice, st 28. 10., 10.00
PŽ6 Topolná - O. N. Ves, st 28. 10., 10.00
3.3. Různé
Chyby v zápisech v IS FAČR:
OSŽM-A: Ořechov - Nedachlebice nepotvrzeno vedoucím domácích
OSŽM-A: Mařatice - Uh. Ostroh nepotvrzení vedoucími mužstev
OSŽM-B: St. Hrozenkov - Bystřice p/L. nepotvrzení vedoucími mužstev
•    KM uděluje pokutu 200 Kč Jiskra St. Město - nevyplnění zápisů v IS utkání OPP-A Polešovice - St. Město. Oddílu se nařizuje zajistit doplnění údajů do IS.
V úterý 22. 9. 2015 se uskuteční podzimní část turnaje výběrů OFS - MTTM 2015/2016, za účasti výběrů OFS Uh. Hradiště, Zlín, Vsetín, Kroměříž na hřišti ve Fryštáku (okr. Zlín).
Nominováni jsou:
U12: Král Tadeáš, Andrýsek Filip (Kunovice), Kowalík Jiří (St. Město), Frühauf Martin, Frühauf Pavel, Škorec Václav (Hluk), Kusin Petr, Liška Matyáš (Bojkovice), Zámečník Radim (Strání), Zámečník Jan, Koželuha Tomáš, Chovanec Ondřej, Malenčík Tomáš, Kandrnál Jakub (Uh. Brod), Hibler Tomáš, Bobčík Lukáš (Dol. Němčí)
U13: Světnička Adam, Pšurný Matěj, Krosčen Miroslav (ONV), Panák Jakub (Březová), Bachůrek Vojtěch, Mikliš Vít, Jurák Michal (Újezdec), Berecka Martin, Pekař Tomáš (Topolná), Vystrčil Ivo (Bánov), Baier Filip, Žampach Petr (Šumice), Charvát Jan, Straňák Vojtěch (Nivnice), Bartoš Lukáš (Mařatice)
V případě nepříznivého počasí se turnaj odehraje na umělé trávě. Omluvení z důvodu nemoci či zranění hlaste okamžitě na sekretariát OFS nebo p. Franěk - 731 576 761, p. Vlk - 606 777 760.
Odjezdy autobusu: UH zimní stadion 7.15, Kunovice Bar Tina 7.20, Hluk náměstí 7.40, Uh. Brod vlak. nádraží 8.00. Předpokládaný odjezd z Fryštáku 15.15.
4. Zprávy DK
Michal Kovačovič, Slavkov, ČK, zmaření zjevné brankové příležitosti, zákaz činnosti na 1 SÚ, 150,-
Martin Černoch, Polešovice, ČK, udeření soupeře, zákaz činnosti na 3 SÚ, 150,-
Lukáš Horký, Kostelany n/M., ČK, zmaření zjevné brankové příležitosti, zákaz činnosti na 1 SÚ, 150,-
Martin Plevák, Tučapy, ČK, pohoršující a urážlivé chování vůči delegované osobě, zákaz činnosti na 5 SÚ, 150,-
Martin Helebrand, Rudice, ČK, pohoršující a urážlivé chování vůči delegované osobě, zákaz činnosti na 4 SÚ 150,-
Tomáš Hanke, Komňa, žádosti se nevyhovuje, 150,-
Korytná: Nesportovní chování fanoušků na cizím stadionu, kontumace utkání 0:3 a peněžitá pokuta 1500 Kč, 150,-
Bystřice p/L.: Porušení povinností pořádajícího klubu, kontumace utkání 0:3 a peněžitá pokuta 1000 Kč, 150,-
Pavel Moravanský, HR - předán komisi rozhodčích s dodáním návrhu na potrestání
 
František Miko, předseda OFS Uh. Hradiště
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace