Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 07 / 04 / 2016

č. 31 ze dne 28. dubna 2016

1. Zprávy STK
Pohár OFS Březová - Uh. Ostroh A, výsledek schválen dle IS, do finále postupuje Uh. Ostroh
OP muži 18. kolo: výsledky schváleny dle IS
OS A muži 16. kolo: výsledky schváleny dle IS
OS B muži 16. kolo: výsledky schváleny dle IS
ZT A muži 14. kolo: výsledky schváleny dle IS
ZT B muži 14. kolo: výsledky schváleny dle IS
1.2. Termínové změny
OPM 19. kolo: Havřice - Drslavice A, 30. 4. v 15.30, dohoda oddílů, Drslavice uhradí 400 Kč
OS sk. B 20. kolo: Orel Uh. Brod - Komňa, neděle 22. 5. v 16.30, bez poplatku
Na základě schválení tabulek po 2. kole provedla STK rozlosování 3. kola ZT A, ZT B - viz stránky OFS.
OS sk. B 19. kolo: žádost Strání B podléhá souhlasu soupeře! Horní Němčí zatím nedoručilo.
1.3 Dodatečná kontrola ZoU
Bánov 50 Kč, nedostatky 17. kolo

2. Zprávy KM
2.1. Schválení výsledků
výsledky odehraných utkání na základě údajů v IS schváleny
OPD B 10. kolo: Šumice - Vlčnov 4:2, schválena předehrávka
OSŽM A 14. kolo: Břestek - Huštěnovice 7:0, schválena dohrávka
2.2. Termínové změny
OSP A: Nedakonice - Topolná, středa 4. 5., 17.00
OPP A: Spytihněv - Kunovice, pátek 6. 5., ml. 16.00, st. 17.00, dohoda
OSP A: Kněžpole B - Babice, 1. 5., 10.00 Mistřice, dohoda
OSP A: Kněžpole A - Březolupy, NT bude upřesněn
OPP B: Dol. Němčí - Hluk, pondělí 2. 5., 17.00, souběžně - dohoda
OPD B 16. kolo: Prakšice - Vlčnov, čtvrtek 5. 5., 17.00, Vlčnov uhradí 200 Kč
OPP B: Hluk - Strání, středa 25. 5., 17.00, současně - dohoda
OPD B: Hradčovice - Prakšice, 14. 5., 13.30
OPP B: Strání - O. N. Ves, 9. 5., 16.30, současně - dohoda
OPP A: St. Město - Spytihněv, pondělí 2. 5., 17.00 mladší, 18.00 starší, dohoda
OSP B: Březová - Šumice, 7. 5., 14.00, dohoda
OSP B: Pitín - Rudice, středa 4. 5., 17.30, dohoda

2.3. Různé
OSŽM A: Nedachlebice - Ořechov 100 Kč, Ořechov nedostatky v ZoU - nevyplněn
KM děkuje všem oddílům, které vyslaly své hráče reprezentovat OFS na meziokresním turnaji okresů KM, VS, ZL a UH.
Provinění, dle RMS uděluje STK pořádkovou pokutu klubům:
Jiskra Staré Město - 100 Kč, OPP A, za nedostatky v ZoU 13. kola St. Město - Polešovice
OSP A Kněžpole 14. kolo: Kněžpole A - Kněžpole B, 100 Kč
OPP A 14. kolo: Boršice - Mařatice, Boršice 100 Kč, Mařatice 100 Kč
OPŽ semifinále: PŽ 8 Hradčovice - Prakšice, 6. 5., 17.00
semifinále PŽ 9: Břestek - O. N. Ves, 6. 5., 17.00

3. Zprávy DK
Pavel Struhař, Nezdenice, zákaz činnosti na 1 SÚ
Oldřich Šipka, as. tr. Jarošov, zákaz výkonu všech funkcí do 30. 6. 2016, pokuta 500 Kč
Luděk Jurásek, Nezdenice, žádosti se nevyhovuje
Petr Janíček, St. Hrozenkov, žádosti se nevyhovuje, nesprávný a nedostatečně vyplněný formulář žádosti o prominutí
Tomáš Beňo, Žítková, žádosti se vyhovuje s podm. do 30. 6. 2016

4. Zprávy TMK
TMK žádá uvedené oddíly, aby zaslaly naskenované trenérské průkazy těchto osob, které jsou uváděny v zápisech o utkání: Bílovice - Gajdošík Erik, Nezdenice - Floreš Pavel, Mistřice - Šnajdar Miroslav, Orel UB - Juřeník Milan, Újezdec - Jančík Z.
V zápisech o utkání můžou být uvedeni pouze trenéři s platnou trenérskou licencí. Seznam trenérů je k nahlédnutí na stránkách OFS v sekci Dokumenty - Dokumenty TMK - seznam trenérů.

František Miko, předseda OFS Uh. Hradiště

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace