Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 15 / 03 / 2018

č. 26 ze dne 8. března 2018

 1.    Zprávy sekretariátu OFS
Vyhlášení valné hromady OFS Uh. Hradiště
OFS Uh. Hradiště vyhlašuje valnou hromadu, která se uskuteční 21. 3. 2018 v 16.00 v Kunovicích na Panském dvoře v konferenčním sále.
OFS UH děkuje všem hráčům, trenérům, rodičům a oddílům za vzornou reprezentaci na halovém turnaji v Otrokovicích.
Pozvánka na fotbalový kemp Michala Kadlece 2018, který se uskuteční ve dnech 1. 7. - 6. 7. 2018. Maximální
kapacita je 64 chlapců, dívek, kemp je určen pro ročníky 2005-2011. Více na www.fotbalovykemp.uh.cz

2.    Zprávy STK
Schválené termínové změny:
Pohár 26 Jankovice - Březová, ne 16.00, UT, Lapač
Pohár 27 Strání B - Slavkov, so, ÚZM
OP 11503 Polešovice - Jarošov, pá 15.30
OS A 21404 Jankovice - Sušice, 17. 6. 16.30
OS C 41306 Žítková - Bystřice p/L., ÚZM, Bystřice p/L.
OS C 41403 Strání B - Komňa, so, ÚZM
OS-PC 41602 Žítková - Komňa, ÚZM, Komňa
OS-PC 41803 Žítková - Suchá Loz, ne 13.30, Komňa
OS - C 41805 Strání B - Pitín, so, ÚZM
OS-PC 42004 Žítková - Pitín, ne 13.30, Komňa
OS C 42006 Strání B - Korytná, so, ÚZM
OS C 42205 Žítková - Korytná, ÚZM, Korytná
OP Ž 60201 Velehrad - Prakšice, 1. 4. 10.00
OP Ž 61304 Újezdec - Bílovice, ne 15.00
OP Ž 61505 Újezdec - Osvětimany, ne 13.30
OP Ž 61706 Újezdec - O. N. Ves, ne 14.00
OP Ž 62002 Újezdec - Nivnice, ne 14.00
OP Ž 62203 Újezdec - Topolná, ne 14.30
OS ŽMA 70000 Jarošov, vše ÚZD
OS ŽMA 70000 Buchlovice, so 10.00
OS ŽMA 70000 Kostelany n/M., vše ne 15.00
OS ŽMA 70802 Babice - Jarošov, 8. 6. 17.00
OS ŽMA 71302 Traplice - Polešovice, 18. 3. 13.00
OS ŽMA 71405 Jarošov - Buchlovice, 1. 5. 14.00
OS ŽMA 71701 Kostelany - Boršice, ne 14.30
OS ŽMA 72103 Kostelany n/M. - Nedachlebice, ne 15.00
OS ŽMB 80000 Bojkovice B, vše ne 10.30
OS ŽMB 81603 Bojkovice B - Vlčnov, so 14.30
OS-PA 110000 Kostelany n/M., vše ÚZD
OS-PC 131301 Orel Uh. Brod B - Vlčnov, 6. 4., 9.00

Nechválené termínové změny:
OS ŽMA 71301 Mařatice - Boršice, 1. 4. 13.30 dohrávka podzim
OS ŽMB 81005 Vlčnov - Havřice, pá 17.00, nutný souhlas soupeře
OS-PC 132103 Pitín - Suchá Loz, 10. 5. 16.00, nutný souhlas soupeře
OS-PC 132304 Pitín - Bystřice p/L., 24. 5. 16.00, nutný souhlas soupeře
Soupiska Strání A - termín 15. 3. 2018
STK bere na vědomí odhlášení TJ Tupesy ze soutěže OS-A před zahájením jarní části soutěže. Všechny dosažené výsledky budou anulovány. Návrh pro DK: poř. pokuta 5000 Kč dle RS čl. 14/ tab. 2.
STK bere na vědomí žádost 1.FC Polešovice o schválení náhradního hřiště pro jarní část soutěže.
 
3.    Doškolení trenérské licence C
TMK upozorňuje, že toto doškolení proběhne dne 19. 3. 2018 16.00-20.00 v tiskovém středisku stadionu 1.FC Slovácko.
Přihlášení/registraci lze pouze přes ELEKTRONICKOU PŘIHLÁŠKU: http://facr.coachmanager.cz/registrace-kurzu
- projít všechny nabídky a vybrat nabídku, o kterou máte zájem (Zlínský kraj - doškolení Uherské hradiště atd.)
- vyplnit přihlášku a odeslat
- na e-mail, který bude uveden v přihlášce, přijdou pokyny pro platbu (faktura)
- cena kurzu doškolení je 200 Kč
Uchazeči o prodloužení licence C si s sebou na doškolení přinesou: starý průkaz licence C, potvrzení o zaplacení školení, podepsanou fotografii pasového formátu.
U posluchačů, kteří včas neuhradí fakturu o zaplacení, dojde automaticky k vyřazení ze seznamu přihlášených.
Kontaktní osoby: Petr Zapletal - 605 251 704, e-mail: zapletal@fotbal.cz, Pavel Franěk - 731 576 761, e-mail: franek.pav@seznam.cz
Seznam trenérů, kterým skončila platnost licence C k 31. 12. 2017:
Uh. Brod - Mgr. Nevařil Josef, Mahdalík Jan, Odstrčil Libor, Pochylý Jiří, Flekač Jar., Ing. Pospíšilová Klára, Mikliš Mir., Záhorovice - Michalčík Richard, Kočí Zdenek, Kubáň Jan, Šabršula Viktor, Bánov - Kotil Roman, Mahdal Dominik, Hauerland Jakub, Král Fr., Rapant Kamil, Zlechov - Výstup Petr, Velcr Mir., Mikula Radovan, Kedra Jar., Vaněk Hynek, Suchá Loz - Baný Radek, Berka Josef, Rezek Ondřej, Dolní Němčí - Vlk Miroslav, Pochylý Marek, Huspenina Milan, Uh. Hradiště - Svoboda Roman, Hoferek Ondřej, Jankovice - Silná Kateřina, Silný Zdeněk, Bílovice - Slíž Petr, Valeš Petr, Traplice - Blecha Lad., Slavík Jar., Jalubí - Burián Marek, Gajdorus Tomáš, Popovice - Tureček Petr, Mimránek Lukáš, Havřice - Neděla Jiří, Maršálek Lumír, Jarošov - Hýža Pavol, Jančík Vojtěch, Praha - Valenta Jiří, Rada Tomáš, Velehrad - Březina Kamil, Březolupy - Haša Martin, Nedakonice - Šebková Monika, Korytná - Lekeš František, Uh. Ostroh - Novotný Ant., Přerov - Palinek Tomáš, Vlčnov - Kašpařík Petr, Luhačovice - Holík Pavel, Šternberk - Berka Marián, Topolná - Stuchlík Miloslav, Drslavice - Přecechtěl Přemysl, Bojkovice - Slavíček Milan, Tučapy - Šmit Roman, Os. Lhota - Štergenich Patrik, Kostelany n/M. - Matejkovič Vlast., Častkov - Vašek J., Kudlovice - Zapletal Mir., Újezdec - Srník Josef, St. Město - Psotková Kristýna, Tupesy - Martináková Věra, Rudice - Durďa Michal, Otrokovice - Kozubík Aleš.

4.    Zprávy KM
Dne 11. 4. 2018 se ve Starém Městě na Rybníčku uskuteční v 16.30 soustředění okresního výběru UH. Sraz nominovaných v 16.00. Výběr z těchto hráčů bude reprezentovat OFS UH na společném turnaji MTTM U 12, U 13, který se uskuteční v termínu STŘEDA 25. 4. 2018 ve Starém Městě.
Nominováni jsou: František Bačák (SM), Sebastin Habánik (Bojkovice), Jakub Šobáň (UB), Patrik Mahdal (UB), Adam Koníček (Hluk), Ondřej Zelený (SM), Filip Mach (SM), Petr Meindlschmid (UB), Petr Vlachynský (Kunovice), Jakub Hájek (SM), Max Krajča (Kunovice), Tobiáš Bozděch (Kunovice), Aleš Karlík (Prakšice), Samuel Ondrůch (Strání), Martin Nemrava (Hluk), Jan Gazdík (UB), Patrik Vacula (UB), Tomáš Důřil (UB), Robin Kolaja (Nivnice), Tomáš Hoferek (Nedachlebice)

František Miko, předseda OFS Uh. Hradiště
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace