Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 21 / 03 / 2018

č. 27 ze dne 16. března 2018

 1.    Zprávy sekretariátu OFS
Vyhlášení valné hromady OFS Uh. Hradiště
OFS Uh. Hradiště vyhlašuje valnou hromadu, která se uskuteční 21. 3. 2018 v 16.00 v Kunovicích na Panském dvoře v konferenčním sále.
Pozvánka na fotbalový kemp Michala Kadlece 2018, který se uskuteční ve dnech 1. 7. - 6. 7. 2018. Maximální
kapacita je 64 chlapců, dívek, kemp je určen pro ročníky 2005-2011. Více na www.fotbalovykemp.uh.cz

2.    Zprávy STK
Termín pro soupisky A-mužstev: 4 dny před zahájením soutěže B-družstva.
Schválené termínové změny:
Pohár 27 Strání B - Slavkov, ne ÚZM UT Luhačovice
OS ŽMA 71302 Traplice - Polešovice, 24. 5. 17.00
OS ŽMA 71607 Kostelany n/M. - Traplice, ne 13.00
OS ŽMA 72506 Traplice - Buchlovice, so ÚZD, obr. poř., Buchlovice
OP PS 91407 Kunovice - Nivnice, 2. 5. 17.00
OP PS 91702 Kunovice - Hluk, po 16.30
OP PS 92506 Kunovice - Buchlovice, po 16.30
OP PM 101407 Kunovice - Nivnice, 2. 5. 17.00
OP PM 101702 Kunovice - Hluk, po 17.30
OP PM 102506 Kunovice - Buchlovice, po 16.30

Oddíly jsou povinny kontrolovat termínové změny v IS, zda korespondují s ÚZ. Všechny další požadavky na termínové změny zadávat výhradně přes IS. Info e-mailem pro STK vítáno.
Pozor! Změny budou zpoplatňovány dle RS OFS UH.

Nechválené termínové změny:
OS ŽMA 71301 Mařatice - Boršice, 1. 4. 13.30 dohrávka podzim
OS ŽMB 81005 Vlčnov - Havřice, pá 17.00, nutný souhlas soupeře - opravit v IS
OS PC 132103 Pitín - Suchá Loz, 10. 5. 16.00, nutný souhlas soupeře
 
3.    Zprávy KM
KM bere na vědomí hlášenku OS-PB Mařatice.
Dne 11. 4. 2018 se ve Starém Městě na Rybníčku uskuteční v 16.30 soustředění okresního výběru UH. Sraz nominovaných v 16.00. Výběr z těchto hráčů bude reprezentovat OFS UH na společném turnaji MTTM U12, U13, který se uskuteční v termínu STŘEDA 25. 4. ve Starém Městě.
Nominováni jsou: František Bačák (SM), Sebastin Habánik (Bojkovice), Jakub Šobáň (UB), Patrik Mahdal (UB), Adam Koníček (Hluk), Ondřej Zelený (SM), Filip Mach (SM), Petr Meindlschmid (UB), Petr Vlachynský (Kunovice), Jakub Hájek (SM), Max Krajča (Kunovice), Tobiáš Bozděch (Kunovice), Aleš Karlík (Prakšice), Samuel Ondrůch (Strání), Martin Nemrava (Hluk), Jan Gazdík (UB), Patrik Vacula (UB), Tomáš Důřil (UB), Robin Kolaja (Nivnice), Tomáš Hoferek (Nedachlebice)

4.    Zprávy DK
Rozhodnutí Etické komise FAČR/25/2017-8:
Níže uvedené kluby se disciplinárně trestají peněžitou pokutou ve výši 15 % z dlužné částky, odebráním 3 soutěžních bodů a zákazem přestupů a hostování:
Bánov 3 750 Kč, Částkov 650 Kč, Žítková 4 670 Kč.

5.    Doškolení trenérské licence „C“
TMK upozorňuje, že toto doškolení proběhne dne 19. 3. 16.00-20.00 v tiskovém středisku stadionu 1.FC Slovácko.
Přihlášení/registraci lze pouze přes ELEKTRONICKOU PŘIHLÁŠKU: http://facr.coachmanager.cz/registrace-kurzu
- projít všechny nabídky a vybrat nabídku, o kterou máte zájem (Zlínský kraj - doškolení Uherské Hradiště atd.)
- vyplnit přihlášku a odeslat
- na e-mail, který bude uveden v přihlášce, přijdou pokyny pro platbu (faktura)
- cena kurzu doškolení je 200 Kč
Uchazeči o prodloužení licence C si s sebou na doškolení přinesou: starý průkaz licence C, potvrzení o zaplacení školení, podepsanou fotografii pasového formátu.
U posluchačů, kteří včas neuhradí fakturu o zaplacení, dojde automaticky k vyřazení ze seznamu přihlášených.
Kontaktní osoby: Petr Zapletal - 605 251 704, e-mail: zapletal@fotbal.cz,
Pavel Franěk - 731 576 761, e-mail: franek.pav@seznam.cz.
Seznam trenérů, kterým skončila platnost C licence k 31. 12. 2017:
Uh. Brod - Nevařil Mgr. Josef, Mahdalík Jan, Odstrčil Libor, Pochylý Jiří, Flekač Jar., Pospíšilová ing. Klára, Mikliš Mir., Záhorovice - Michalčík Richard, Kočí Zdenek, Kubáň Jan, Šabršula Viktor, Bánov - Kotil Roman, Mahdal Dominik, Hauerland Jakub, Král Fr., Rapant Kamil, Zlechov - Výstup Petr, Velcr Mir.,Mikula Radovan, Kedra Jar., Vaněk Hynek, Suchá Loz - Baný Radek, Berka Josef, Rezek Ondřej, D. Němčí - Vlk Miroslav, Pochylý Marek, Huspenina Milan, Uh. Hradiště - Svoboda Roman, Hoferek Ondřej, Jankovice - Silná Kateřina, Silný Zdeněk, Bílovice - Slíž  Petr, Valeš Petr, Traplice - Blecha Lad., Slavík Jar., Jalubí - Burián Marek, Gajdorus Tomáš, Popovice - Tureček Petr, Mimránek Lukáš, Havřice - Neděla Jiří, Maršálek Lumír, Jarošov - Hýža Pavol, Jančík Vojtěch, Praha - Valenta Jiří, Rada Tomáš, Velehrad - Březina Kamil, Březolupy - Haša Martin, Nedakonice - Šebková Monika, Korytná - Lekeš František, Uh. Ostroh - Novotný Ant., Přerov - Palinek Tomáš, Vlčnov - Kašpařík Petr, Luhačovice - Holík Pavel, Šternberk - Berka Marián, Topolná - Stuchlík Miloslav, Drslavice - Přecechtěl Přemysl, Bojkovice - Slavíček Milan, Tučapy - Šmit Roman, Os. Lhota - Štergenich Patrik, Kostelany - Matejkovič Vlast., Častkov - Vašek J., Kudlovice - Zapletal Mir., Újezdec - Srník Josef, St. Město - Psotková Kristýna, Tupesy - Martináková Věra, Rudice - Durďa Michal, Otrokovice - Kozubík Aleš.

František Miko, předseda OFS Uh. Hradiště
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace