Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 26 / 04 / 2018

č. 32 ze dne 19. dubna 2018

 1.    Zprávy STK
Schváleny výsledky OP a OS A 17. kolo, OS-B, OS-C, OP-D 15. kolo.

STK upozorňuje oddíly na možné úpravy soutěží mládeže v následujícím soutěžním ročníku v návaznosti na požadavky Zl KFS dle ÚZ č. 27 KFS:
Pro přípravu nového soutěžního ročníku 2018-19 mládežnických soutěží se STK rozhodla získat informace přímo od klubů:
1) přihlásíte dorostenecké mužstvo    ANO    NE
2) přihlásíte mužstva starších žáků (ne M)    ANO    NE
Informace, prosím, zašlete e-mailem na sekretariát OFS UH nejpozději do 23. 4. 2018.

Pohár OFS:
Čtvrtfinále
28 Uh. Ostroh - Vlčnov 3:0 kontumačně
Vlčnov 16. 4. 2018 odstoupil ze soutěže, návrh pro DK 3:0 kontumačně + 1 500 Kč pokuta

Semifinále 1. 5., 16.30
29 Jankovice - Topolná, 8. 5., 16.30
30 Slavkov - Uh. Ostroh

Schválené termínové změny:
Pohár žáků 3 Jalubí - Osvětimany, 26. 4., 17.00
OS A 21906 Košíky - Vážany, so ÚZM Jankovice
OS - ŽMA 72601 Boršice - Mařatice, 20. 4., 17.00
OS - ŽMB 81304 Rudice - Březová, 18. 5., 17.30
OS - ŽMB 81601 Popovice - Rudice, 11. 5., 17.30
OS - ŽMB 81701 Orel Uh. Brod - Popovice, 17. 5., 18.00
OP-PS 91801 FCS kluci - Hradčovice, 26. 4., 16.30
OP-PS 91804 Orel Uh. Brod - Strání, so 10.30
OP-PS 91904 Nivnice - Orel Uh. Brod, so 14.00
OP-PS 92101 Uh. Ostroh - FCS kluci, 17. 5., 16.30
OP-PS 92201 FCS kluci - Buchlovice, 24. 5., 16.30
OP-PM 101801 FCS kluci - Hradčovice, 26. 4., 16.30
OP-PM 101804 Orel Uh. Brod - Strání, so 10.30
OP-PM 101904 Nivnice - Orel Uh. Brod, so 13.00
OP-PM 102101 Uh. Ostroh - FCS kluci, 17. 5., 16.30
OP-PM 102201 FCS kluci - Buchlovice, 24. 5., 16.30
OS-PA 110803 Babice - Kostelany 3:0, odehráno 28. 9. 2017
OS-PA 111305 Boršice - Babice, po 16.30
OS-PA 111602 Boršice - Stříbrnice, Po 16.30
OS-PC 131902 Pitín - Bánov, Čt 17.00
OS-PC 131904 Orel Uh. Brod B - Suchá Loz, pá 16.15
OS-PC 132103 Pitín - Suchá Loz, so 14.00

Neschválené termínové změny:
OP 11407 Prakšice - Topolná, dohoda do 25. 4. nahlásit nový termín
OP 12301 Bílovice - Vlčnov, pá 17.00, nutný souhlas soupeře
OP 12401 Vlčnov - Polešovice, pá 16.30, nutný souhlas soupeře
OS B 31704 Mařatice - Boršice u Bl., 15. 6., 18.00, nutný souhlas soupeře
OS C 41901 Korytná - Orel Uh. Brod, Pá 18.15, obr. poř., Uh. Brod, nutný souhlas soupeře
OP - Ž 60103 O. N. Ves - Bílovice, 26. 4., 17.00, dohrávka podzim
OS - ŽMA 71801 Boršice - Březolupy, ne 13.00, nutný souhlas soupeře
OP-PS 92001 FCS kluci - D. Němčí, 10. 5., 16.30, nutný souhlas soupeře
OP-PM 102001 FCS kluci - D. Němčí, 10. 5., 16.30, nutný souhlas soupeře
OP - Ž 60202 Topolná - Nivnice, dohrávka podzim, nahlásit nový termín
OP - Ž 60206 Osvětimany - Bánov, dohrávka podzim, nahlásit nový termín
OS - ŽMA 71301 Mařatice - Boršice, dohrávka podzim, nahlásit nový termín
OS-PC 131207 Havřice - Orel Uh. Brod B, opakování MU, nahlásit nový termín

OP Vlčnov - zajistí řádné projednání žádosti o změny na páteční termíny.
OP Prakšice - Topolná, předloží dohodu nového termínu do 25. 4. (8. 5. hraje Topolná Pohár OFS).

2.    Zprávy KM
KM schválila výsledky dle IS.
OP - Ž 61506 O. N. Ves - Bánov, výsledek schválen
OS - ŽMB 81304 Rudice - Březová, pozdní hlášení změny 200 Kč (D)
OS-PA 110803 Babice - Kostelany, výsledek schválen
dohrávky podzimu: oddíly dohodnou náhradní termíny a zavedou do IS
Termínové změny zadané v IS po dohodě oddílů v termínu méně než 7 dní budou i u mládeže plně zpoplatněny.

Dne 25. 4. 2018 (středa) se uskuteční druhá část meziokresního turnaje talentované mládeže za účasti OFS Zlín, Vsetín, Kroměříž a pořádajícího OFS Uh. Hradiště. Turnaj proběhne na hřišti St. Města na Rybníčku. Sraz nominovaných na stadionu v 8.45. V případě nepřízně počasí na ÚT stadion Širůch.

Nominace (U13) 2005: Jonáš Šidlo (Šumice - brankář), Ondřej Kolínek (Šumice), David Tureček (Nedachlebice), Denis Brnka (Bánov), Matěj Helísek (Prakšice), Adam Jurák (Prakšice), Aleš Karlík (Prakšice), Jakub Kořínek (Buchlovice), Ondřej Machů (Buchlovice), Viktor Kříž (Hradčovice), Jakub Panák (Březová), Vojtěch Straňák (Nivnice), Ondřej Maňásek (Velehrad - brankář)

Nominace (U12) 2006: František Bačák (SM), Ondřej Zelený (SM), Filip Mach (SM), Jakub Hájek (SM), Jindřich Trvaj (SM), Sebastian Habanik (Bojkovice), Jakub Šobáň (UB), Patrik Mahdal (UB), Petr Meindlschmid (UB), Adam Koníček (Hluk), Martin Nemrava (Hluk), Robin Kolaja (Nivnice), Markéta Jančářová (Újezdec), Petr Vlachynský (Kunovice)
Případnou omluvu z důvodu nemoci či zranění okamžitě hlaste na telefon: Aleš Zlínský, 777 055 068, Pavel Franěk, 731 576 761.

3.    Zprávy TMK
Upozornění pro oddíly:
Povinnost klubu mít kvalifikované trenéry s licencí C a vyšší u družstva mužů a dorostu. Trenér i hrající musí být uveden v Zápise o utkání. V případě nedodržení - poř. pokuta čl. 14 / Tab 2.

4.    Zprávy DK
138 Rostislav Zlámalík, Huštěnovice OS - A, vyloučen po 2. ŽK + pohoršující chování vůči delegované osobě, zákaz činnosti na 3 SU, 150 Kč
139 Petr Bemer, Babice, OP - D, ČK hrubé a urážlivé chování vůči funkcionáři, zákaz činnosti na 5 SU, 100 Kč
140 Lukáš Franc, Bánov, žádosti o prominutí trestu se vyhovuje s podmínkou do 29. 5. 2018, 150 Kč
141 Marek Kaštánek, Košíky, žádosti o prominutí trestu se vyhovuje s podmínkou do 29. 5. 2018, 150 Kč

František Miko, předseda OFS Uh. Hradiště

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace