Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 31 / 05 / 2018

č. 37 ze dne 24. května 2018

1.    Zprávy STK
Schváleny výsledky:
OP, OS A 22. kolo - výsledky schváleny dle IS
OS B, OS C 20. kolo - výsledky schváleny dle IS
OP-D 20. kolo - výsledky schváleny dle IS
Přečkovice - protest bezpředmětný (jmenovaný hráč je registrován za OREL UB)
St. Hrozenkov - protest v kompetenci DK
Strání B - Korytná - návrh pro DK: kontumačně, výsledek zápasu 6:0 ponechán v platnosti, Korytná 1 000 Kč dle RS čl. 14/Tab. 21

OP 21. kolo Jarošov - Bílovice 3:1 - výsledek schválen - protest Bílovic neprojednán (nedodáno doplnění dle ÚZ č. 36)

Termín přihlášek do nového SR 2018/19 do 30. 6. 2018

Schválené termínové změny.
OP 12407 Slavkov - Bílovice, ne ÚZM
OP 12602 Polešovice - Prakšice, so ÚZM
OS-B 32106 Mařatice - Mistřice, ne 10.00 MěFS M. Valenty
OP-D 51203 Uh. Ostroh - Hradčovice, čt 17.00
OP-Ž 60202 Topolná - Nivnice, 15. 6., 18.00
OS-ŽMA 71302 Traplice - Polešovice, 5. 6., 17.00
OS-ŽMB 81701 Orel Uh. Brod - Popovice, 21. 5., 18.30
OP-PS 92306 Nivnice - Dolní Němčí, pá 18.30
OP-PS 92403 Dolní Němčí - Kunovice, ne 14.00
OP-PS 92406 FC Slovácko dívky - Uh. Ostroh, po 18.00
OP-PS 92503 Uh. Ostroh - Staré Město, st 18.30
OP-PS 92504 Hluk - Hradčovice, po 18.00
OP-PS 92605 Hradčovice - Uh. Ostroh, čt 17.30
OP-PM 102306 Nivnice - Dolní Němčí, pá 17.30
OP-PM 102403 Dolní Němčí - Kunovice, ne 13.00
OP-PM 102406 FC Slovácko dívky - Uh. Ostroh, po 17.00
OP-PM 102503 Uh. Ostroh - Staré Město, st 17.30
OP-PM 102504 Hluk - Hradčovice, po 17.00
OP-PM 102605 Hradčovice - Uh. Ostroh, čt 16.30
OS-PB 121802 Kněžpole - Březolupy, 24. 5. 17.00
OS-PC 132304 Pitín - Bystřice p/L., so 10.00
OS-PC 132305 Prakšice - Rudice, st 18.00

Neschválené termínové změny:
OS-B 31201 Popovice - Boršice u Bl., so ÚZM, nutný souhlas soupeře
OS-C 41201 Orel Uh. Brod - Bystřice p/L., so 15.00, nutný souhlas soupeře
OS-ŽMA 71301 Mařatice - Boršice, 16. 6. 12.30, dohrávka podzim
OS-ŽMA 71507 Břestek - Jalubí, 31. 5. 17.00, neodehráno pro špatnou HP
OP-PS 92507 Nivnice - Strání, so 10.00, nutný souhlas soupeře
OP-PM 102507 Nivnice - Strání, so 11.00, nutný souhlas soupeře
OS-PA 111001 Huštěnovice - Jalubí, ne 10.00, nutný souhlas soupeře
OS-PA 111003 Ořechov - Boršice, 1. 6. 16.30, nutný souhlas soupeře
OS-PB 121801 Bílovice - Topolná, pá 17.00, nutný souhlas soupeře
OS-ŽMA 71401 Boršice - Jalubí, 1. 5. 10.00, neodehráno?
OS-ŽMA 71505 Uh. Ostroh - Babice, 8. 5. 10.00, neodehráno?

Termínové změny zadané do IS na poslední chvíli (tj. v pá, so před víkendovým utkáním): je třeba oznámit informaci i telefonicky ing. Travencovi, 603 833 744, aby bylo zahájení ZoU včas změněno.

2.    Zprávy KM
KM schválila výsledky dle IS vyjma:
OSP-A 16. kolo Boršice - Stříbrnice, pořádající oddíl zajistí a dodá zápis o utkání řádně vyplněn. Dle IS se zápas neodehrál!!

3.    Zprávy DK
166 David Jestřabík, Uh. Ostroh B OS -B, vyloučen po 2. ŽK, zákaz činnosti na 1 SU, 150 Kč
167 Lukáš Hanák, Přečkovice OS - C, vyloučen po 2. ŽK, zákaz činnosti na 1 SU, 150 Kč
168 Michal Králík, St. Hrozenkov OS - C, ČK, pohoršující chování vůči delegované osobě, zákaz činnosti na 3 SU, 150 Kč
169 Králíček Pavel, HR, opakující se pochybení delegované osoby, předán KR s návrhem peněžité pokuty 500 Kč

4.    Zprávy KR
KR schválila delegaci na finále Poháru OFS žáků AutoRavira cup Jalubí - Bojkovice B: Korolovych, Večeřa, Hříbek a finále Poháru OFS mužů Jankovice - Uh. Ostroh A: Tureček, Korolovych, Večeřa, 4R Hříbek.

František Miko, předseda OFS Uh. Hradiště

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace