Losovací aktiv se koná 12. 7. 2018 od 16.00 na Panském dvoře v Kunovicích v Přednáškovém sále.

OP: sestup do OS - Prakšice, Kněžpole, Hluk B
OS B: postup do OP - Horní Němčí
OS C: postup do OP - Strání B
(Tabulka OP opravena na základě komuniké Odvolací komise FAČR ze dne 21. 6. 2018 - Bánovu zrušen odpočet 3 bodů.)
OP D: právo postupu do KS D - Bánov

Pozor! Složení jednotlivých tříd pro nový soutěžní ročník bude upřesněno po obdržení všech přihlášek!

Doplnění Rozpisu soutěží pro ročník 2018/19
Článek - Zápis o utkání
1.    V kategorii dospělých, dorostu i žáků je povoleno opakované střídání.
2.    V kategorii dospělých v OS je možno při mistrovském utkání opakovaně střídat všechny hráče uvedené v ZoU. Střídání probíhá v přerušené hře a po souhlasu rozhodčího. Toto pravidlo platí do 70. minuty utkání. Od této minuty mohou oddíly již jen klasicky střídat celkem 3 hráče a rozhodčí tato střídání (od 70. minuty utkání) je povinen uvést do ZoU.

OS - ŽMA 72606 Břestek - Babice, 24. 6., 14.30

OP Ž - protest Prakšic nesplňuje náležitosti protestního řádu FAČR.

Přihlášky do Poháru žáků Autoravira do 10. 8. Nebudou akceptována B-družstva, jejichž žáci hrají krajské soutěže. Platí i pro účastníky, jejichž mužstva se sdružují za účelem přihlášení do Poháru.

3.    Zprávy DK
189 Josef Uher, Březová OP, ČK - napadení soupeře, zákaz činnosti na 4 SU, 150 Kč
190 Jan Sabo, Hluk B OP, ČK - napadení soupeře, zákaz činnosti na 4 SU, 150 Kč
191 Tomáš Beneš, Uh. Ostroh OP, ČK - napadení soupeře, zákaz činnosti na 4 SU, 150 Kč
192 Josef Sedláček, VD Orel Uh. Brod OS-C, umožnění neoprávněného nastoupení hráče, zákaz činnosti, zákaz pobytu na hráčské lavici a zákaz výkonu všech funkcí do 30. 9. 2018
193 Orel Uh. Brod OS-C, neoprávněný start hráče domácích, kontumace utkání 0:3 ve prospěch hostů a peněžitá pokuta 1 000 Kč

Na základě rozhodnutí per rollam Odvolací komise FAČR ze dne 21. 6. 2018 byl oddílu Bánova zrušen trest udělení odpočtu 3 bodů z Rozhodnutí EK-23-2017-7. Po ukončení soutěže nebude tedy Bánovu odečten žádný bod.