Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 22 / 08 / 2018

č. 6 ze dne 17. srpna 2018

 1.    Zprávy STK
STK schválila výsledky 2. kola OP, OS A, B, C a OP D.
Nedostatky:
OS C 40204 Orel Uh. Brod - Suchá Loz, pro DK: 3:0 kont. za nedostavení se, H 1 000 Kč
OP 10201 Jankovice - Vlčnov, nedostatky poř. služby, 1 000 Kč D

Schválené termínové změny:
OP 10101 Březová - Jankovice, ne 14.30
OP 10306 O. N. Ves - Nezdenice, ne 16.30
OP 10606 Slavkov - Ostr. Lhota, ÚZM
OS A 20904 Košíky - Jalubí, ÚZM
OS B 30302 Mařatice - Prakšice, 7. 9., 17.00
OS B 30702 Drslavice B - Mařatice, ne 10.00
OP D 50301 Hradčovice - Zlechov, 28. 9., 15.00
OS - ŽMA 70204 Boršice - Ořechov, 24. 8., 16.30
OS - ŽMA 70305 Uh. Ostroh - Boršice, 27. 9., 16.30
OS - ŽMB 80301 Hradčovice - Havřice, 13. 9., 17.00
OS - ŽMB 80305 Orel Uh. Brod - Vlčnov, 6. 9., 18.00
OS - ŽMB 80503 Bojkovice B (Pitín) - Březová, 3. 9., 17.30 Pitín
OS - ŽMB 81005 Suchá Loz - Popovice, čt 17.00
OP-PS 90303 Ostr. Lhota - Kunovice, 6. 9., 17.30
OP-PS 90305 Strání - Staré Město, 19. 9., 18.00
OP-PS 90401 Slovácko dívky - Uh. Ostroh, po 17.30
OP-PS 90406 Hradčovice - Mařatice, 12. 9., 17.00
OP-PM 100303 Ostr. Lhota - Kunovice, 6. 9., 16.30
OP-PM 100305 Strání - Staré Město, 19. 9., 18.00
OP-PM 100401 Slovácko dívky - Uh. Ostroh, po 17.30
OP-PM 100406 Hradčovice - Mařatice, 12. 9., 17.00
OS-PA 110302 Huštěnovice - Kostelany n/M., 14. 9., 17.00
OS-PA 110304 Nedakonice - Boršice, 7. 9., 17.30
OS-PB 120301 Slovácko hoši B - Havřice, 19. 9., 18.00
OS-PB 120501 Bílovice - Havřice, 7. 9., 18.00
OS-PB 120505 Prakšice - Topolná, 17. 9., 17.00
OS-PB 120606 Bílovice - Březolupy, so 11.00, obr. poř., Březolupy
OS-PC 130302 Záhorovice - Slavkov, 6. 9., 17.00
OS-PC 130304 Bojkovice B (Pitín) - Bánov, 6. 9., 17.00
OS-PC 130604 Slavkov - Bystřice p/L., ne 14.00

Neschválené změny:
K žádostem o změnu termínu jsou oddíly povinny se vyjádřit neprodleně a včas!!!
OS A 20704 Babice - Kostelany, 28. 10., 14.00
OS C 40805 Žítková - Podolí, ne 15.00 obr. poř., Podolí
OP - Ž 60401 Velehrad - O. N. Ves, 27. 9., 16.30
OS - ŽMA 70304 Ořechov - Polešovice, 30. 8., 17.00
OS - ŽMB 80401 Havřice - Rudice, 20. 9., 17.00
OS-PA 110303 Stříbrnice - Ořechov, 2. 9., 10.30 Tučapy

2.    Zprávy KM

KM bere na vědomí smlouvu o sdruženém oddílu:
OP-D: Březolupy - Bílovice, Jalubí - Velehrad

Změny:
OS-PB: St. Město U10 - ne 10.00
OS-PC: Boršice u Bl. - ne ÚZD, oddíly změny zavedou do IS

Přihlášky do Poháru žáků - Aravira cup 2018/19 mohou oddíly zasílat do 19. 9. 2018.

3.    Zprávy DK
6 Patrik Kubena, Bystřice p/L., OS C, ČK - surová hra, zákaz činnosti na 3 SU, 150 Kč
7 Michal Kroča, Korytná, OS C, ČK - surová hra, zákaz činnosti na 3 SU, 150 Kč
8 Petr Machara, St. Hrozenkov, OS C, vyloučen po 2. ŽK, zákaz činnosti na 1 SU, 150 Kč
9 Lukáš Janků, St. Hrozenkov, OS C, vyloučen po 2. ŽK, zákaz činnosti na 1 SU, 150 Kč
10 Michal Forró, Babice, žádosti o prominutí trestu se vyhovuje s podmínkou do 8. 10. 2018, 150 Kč
11 Suchá Loz, OS C, nedostavení se hostujícího mužstva k utkání, kontumace ve prospěch domácích 3:0 a peněžitá pokuta 1 000 Kč, 150 Kč
12 Boršice, neúčast na losovacím aktivu OFS UH, peněžitá pokuta 500  Kč
13 Částkov, neúčast na losovacím aktivu OFS UH, peněžitá pokuta 500  Kč
14 Korytná, neúčast na losovacím aktivu OFS UH, peněžitá pokuta 500  Kč
15 Osvětimany, neúčast na losovacím aktivu OFS UH, peněžitá pokuta 500  Kč


František Miko, předseda OFS Uh. Hradiště

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace