Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště
Uherské Hradiště Sport 17 / 04 / 2019

č. 34 ze dne 11. dubna 2019

 1.    Zprávy STK
Schválení výsledků dle IS: OP Jarošovský pivovar 17. kolo.
Bílovice - protest neprojednán - zranění řádně uvedeno v ZoU R.
STK upozorňuje oddíly, že pokud potřebují doplnit ZoU (dodatečně nahlášeno zranění), použijí formu e-mailu na ofsuh@ofsuh.cz. Další údaje (např. oprava střelce branky) nelze měnit!! VD potvrzením ZoU potvrzuje, že údaje v ZoU jsou uvedeny správně!!
OS M sk. A, B, C, - výsledky schváleny dle IS
OP dorost - výsledky schváleny dle IS vyjma: Babice - Zlechov: Zlechov - návrh DK kontumace + pořádková pokuta 500 Kč dle čl 15/Tab. 2 RS. HR předán KR.
Podnět SK Viktoria Bojkovice - STK projednala - RS OFS UH (17 dnů) je v souladu se SŘ FAČR!!

Schválené termínové změny:
OS A 21703 Babice - Vážany, ne 15.00
OP - D 51902 Staré Město U17 - Buchlovice, ÚZD
OP - D 51903 Babice - Jalubí, 1. 5., 16.00
OP - D 51904 O. N. Ves - Hradčovice, 1. 5., 15.00
OP - Ž 61101 Nivnice - Velehrad, ÚZŽ
OP - Ž 61605 Topolná - Mařatice, so 14.00
OS - ŽMA 72002 Bílovice - Ořechov, ne 14.00
OS - ŽMA 72203 Bílovice - Nedachlebice, ÚZD
OS - ŽMA 72605 Bílovice - Boršice, ÚZD
OS - ŽMB 81504 Bojkovice B - Pitín - Újezdec, 11. 4., 17.00, Pitín
OS - ŽMB 81504 Bojkovice B - Pitín - Újezdec, 16. 4., 17.00, Pitín
OS - ŽMB 81601 Havřice - Záhorovice, so ÚZM
OP-PS 91902 Staré Město - Kunovice, 15. 5., 17.00
OP-PM 101902 Staré Město - Kunovice, 15. 5., 17.00
OS-PB 121604 Staré Město U 10 - O. N. Ves, 9. 5., 17.00
OS-PB 121702 Strání B - Březová - Topolná, 29. 4., 18.00, Březová
OS-PC 131603 Slavkov - Bojkovice B (Pitín), 25. 4., 17.00
OS-PC 131604 Boršice u Bl - Bystřice p/L., so 12.30

Neschválené změny - schází souhlas soupeře:
Pohár žáků 5 Hradčovice/Orel Uh. Brod - Osvětimany, 1. 5., 11.00
OP 11407 Vlčnov - O. N. Ves, 1. 5., 16.30
OS - ŽMA 71507 Kostelany - Jalubí, 16. 6., 15.00
OS-PA 111504 Nedakonice - Ořechov, 1. 5., 10.00
OS-PC 131406 Rudice - Vlčnov, čt 16.30
OS-PC 131605 Bánov - Vlčnov, 18. 4., 17.00

OS-PC 132004 Šumice - Rudice, 9. 5., 17.30, nutný souhlas (opravit změnu v IS)

2.    Zprávy KM
•    Schválení výsledků dle IS
•    Termínové  změny dle IS
•    STK-KM bere na vědomí Smlouvy o sdruženém startu
OP Ž
Napajedla/Topolná (mužstvo startuje pod hlavičkou FS Napajedla B), Topolná zkrácený název v IS
Nivnice/Uh. Brod
OS Ž M sk. A
Kostelany/Nedakonice
Chybí:
OP Ž
Velehrad/Břestek - dodat do 17. 4. 2019
KM upozorňuje oddíly, že stále trvá nesprávné vyplňování ZoU, zejména v kategorii přípravek. Na oddíly bude zaslán vzorový ZoU, který bude vyvěšen na stránkách OFS, FAČR https://souteze.fotbal.cz/subjekty/gallery/331 a facebooku OFS.

MTTM U 12 a U 13 dne 17. 4. 2019 ve Zdounkách
•    Nominace U12 (roč. 2007): Bojkovice - Kalík Adam, Bětík Adam, Hluk - Pančík Matěj, Křiváček Josef, Uh. Brod - Gazdík Jan, Hradčovice - Maleňák Filip, Mlynár Tomáš, Kunovice - Kopunec Šimon, Kopunec Štěpán, Bednařík Vojtěch, St. Město - Vyskočil David, Vojáček Jaroslav, Sonntag Pavel, Strání - Vojtek Filip, Nivnice - Kolaja Robin
•    Nominace U13 (roč. 2006): Březolupy - Šišák Daniel, Mařatice - Valouch Marek, Bánov - Mahdal Pavel, Prakšice - Karlík Aleš, Jarošov - Jakšík Denis, Jalubí - Fajkus Jiří, Březová - Přibil Petr, Traplice - Březina Tomáš, Topolná - Úlehla Petr, Mikulka David, Uherský Ostroh - Burian Dominik, Kostelany - Pfeifer Martin, Šumice - Koktavý Ondřej, Březolupy - Mynařík Jan, Boršice - Minh Duc Vu, Nedachlebice - Hoferek Tomáš
Hraje se na přírodní trávě, občerstvení, pitný režim a omluvenky zajištěny.
Prosíme jednotlivé oddíly, aby informovaly nominované hráče (rodiče)! Nominace hráčů bude zveřejněna i v pondělním DOBRÉM DNI S KURÝREM a vyvěšena  na stránkách OFS. Omluvy z důvodu nemoci či zranění prosím hlaste: Ondřej Machala: Grassroots, trenér mládeže, tel.: 605 287 499, e-mail: o.machala@seznam.cz  
Pavel Franěk:  tel.: 731 576 761, e-mail: franek.pav@seznam.cz.
Odjezdy autobusu: UB - dopravní terminál 7.30 (+ hráči z Bojkovic a Nivnice), Hluk škola 7.45 (+ hráči ze Strání), Kunovice - Na Rynku 7.55, Uh. Hradiště - zimní stadion 8.05, St. Město - Lidový dům 8.15. Předpokládaný návrat mezi 16. - 17. hodinou.

3.    Zprávy TMK
Na stránkách OFS lze dohledat databázi trenérů. TKM upozorňuje oddíly na nutnost dodržování ustanovení čl. 17 RS OFS UH - platí pro soutěže mužů a dorostu.
Oddíly Hluk - L. Loutocký a Polešovice - R. Svoboda - musí doložit trenérskou licenci jmenovaných.

4. Zprávy DK
109 Michal Kroča, Hradčovice OS-B, zákaz činnosti na 1 SU, 150 Kč.
110 Zlechov OP-D, kontumace utkání ve prospěch domácích, výsledek ponechán 4:1 a peněžitá pokuta 500 Kč.
111 Vojtěch Král, Suchá Loz OS-C, žádosti o prominutí výkonu zbytku trestu se nevyhovuje, 150 Kč.

František Miko, předseda OFS UH. Hradiště

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace