Úspěch Újezdce odnesly Nedachlebice

Slovácko Sport 13 / 09 / 2012

Dolněmčané slízli debakl

Hluk - Březolupy 1:4 (0:2)
Hosté byli v první půli pohyblivější a útočnější a prosadili se dvěma góly; ve 20. min. se po trestném kopu trefil hlavou Johaník a ve 29. min. Kundrt pohotově dorazil gólmanem vyraženou střelu. Po přestávce se domácí zvedli, do šance se dostal Zalubil a ve 49. min. Zlínského střelu golman neudržel - 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání, hosté zatápěli soupeři rychlými brejky, v 67. min. zvýšil náskok Kukla a výhru pojistil v 86. min. Chaloupka.
Kněžpole - Příluky 2:1 (1:1)
Domácím se zápas moc nepovedl, i když vedli od 6. min. brankou Staroby. Domácí si vypracovali více šancí, ale střelecky se jim nevedlo. Hosté vyrovnali ve 24. min. D. Frolkem. Od 60. min. hráli hosté bez vyloučeného golmana, ale domácí přesilovku proměnili až v 93. min. Uhlířem.
Bojkovice - Kvasice 2:1 (2:0)
 V první půli měla více ze hry domácí Slovácká Viktorka, která dokázala využít obě gólové šance, které si vypracovala. Hostující mužstvo drželo krok s domácími mezi šestnáctkami, k vážnějšímu ohrožení branky se ale vůbec nedostalo. V 11. min. se Vacula uvolnil kličkou doleva a levačkou z 10 metrů s přehledem obstřelil gólmana Vymazala. V 15. min. rozehráli domácí roh po zemi, z hranice velkého vápna vypálil Prekop, Vymazal míč neudržel, v nepřehledné situaci se nejlépe zorientoval kapitán Spáčil, hlavičkou krásně přiťuknul míč do vyložené šance na malé vápno Vargovi, který nezaváhal - 2:0. Hosté ve druhé půli snížili z pokutového kopu v 55. minutě.
Ořechov - O. N. Ves 1:2 (0:1)
Do 30. min. bylo utkání vyrovnané, oba celky se dostali několikrát do šancí, ale branky z toho nebyly. Ve 32. min. uviděl červenou kartu hostující Slezák, ale na hrací ploše nebyla početní převaha domácích znát. Hosté šli do vedení ve 40. min. Domácí začali náporem a v 52. min. srovnal Hruboš. Tři body nakonec putují do O.N.Vsi, když Galuška v 70. min. potrestal kiks domácího brankáře. V závěrečné desetiminutovce se domácí snažili o vyrovnání.
Újezdec - Nedachlebice 2:0 (1:0)
 Domácí v utkání překvapili a už v 10. min. je poslal do vedení Gregor, v dalším průběhu první půle měli více šancí, hosté zahrozili pouze jednou. Po přestávce se domácí zaměřili na obrannou činnost, ale podnikali rychlé brejky. V 72. min. napálil Kobzinek ze 40 metrů míč, který skončil v šibenici nedachlebické brány. Domácí poprvé slavili výhru v domácím prostředí, hosté poprvé okusili hořkost porážky.
Mladcová - Dol. Němčí 7:0 (5:0)
 Hosté utrpěli pořádný debakl, na svého soupeře nestačili hlavně v první půli. Branky: Vaněk 2, Venený 2, Jaroš 2, Chludil.
Fryšták - Žalkovice 0:0