Uspěli jen napůl

Uherské Hradiště Sport 18 / 05 / 2012

Blízko ke čtyřbodovému zisku byli v týdnu házenkáři Slovácké Slavie Uherského Hradiště. Se zálohou Bystřice jim však v závěru scházely síly a zápas těsně prohráli, naplno tak bodovali jen v Luhačovicích.
Uh. Hradiště - Bystřice p/H B 27:28
V duelu s nejtrestanějším týmem soutěže měli Hradišťáci velkou vůli po vítězství. Soupeř jim sice utekl až na čtyřbrankový rozdíl, ale házenkáři Slávie dokázali manko vymazat. Rozhodovalo se tak až v závěru, v němž už domácím chyběly síly na zvrat. Sedmičky 1:2, vyloučení 1:6. Poločas 13:13.
UH. HRADIŠTĚ: Kotásek, Polešovský – Hospodářský 2, Bureš 1, Pšenčík 6/1, Prokop 5, Blaha 3, Hřib 2, Růžička 4, Čechmánek 3, Vacula 1.
Luhačovice - Uh. Hradiště 21:33
V zápase s posledním celkem tabulky neponechali Hradišťáci nic náhodě a po 10 minutách byl stav 0:5. Ve stejném duchu se přitom nesl celý zápas, v němž se nadmíru dařilo dvojici Pšenčík a Bureš. Branku si na své konto připsal i brankář Polešovský díky úspěšné exekuci sedmičky. V dalším utkání nastoupí Hradišťští v sobotu od 16 hodin proti Litovli. Sedmičky 2/2:2/2, vyloučení 3:2. Poločas 9:13.
UH. HRADIŠTĚ: Kotásek, Polešovský 1/1 – Hospodářský 2, Bureš 8, Pšenčík 10/1, Prokop 4, Blaha 3, Hřib 2, Čechmánek 1, Vacula 2.